Soutěžte s českou firmou LOMAX o 25 tisíc korun

10.10.2018 | Redakce | Zabezpečení | Komentářů 0 |

Na výměnu oken, ochranných rolet, garážových vrat nebo vchodových dveří se najde vhodná příležitost téměř vždy. A to ať už je to nevyhovující design, problematická funkčnost nebo nedostatečné zabezpečení vzhledem ke stáří technologie. Pokud nad takovým krokem přemýšlíte, právě teď je ta vhodná doba. Proč? Renomovaná česká firma LOMAX vyhlásila zajímavou soutěž!

Soutěžte s českou firmou LOMAX o 25 tisíc korun - foto, Hyperbydleni.cz

Čím dříve nakoupíte, tím větší máte šanci vyhrát. Po celých 25 soutěžních týdnů jste totiž stále ve slosování a každý týden se losuje jeden šťastlivec. Pokud se tedy přihlásíte až na konci, zúčastníte se například dvou posledních slosování. Jestliže se ale do soutěže zapojíte už nyní, čeká vás hned několik napínavých týdnů.

A o co se hraje? Objednáte si u LOMAXU nový výrobek a pokud se stanete jedním z 25 výherců, získáte výhru v podobě vrácení ceny objednaného výrobku do maximální hodnoty 25 tisíc korun. Neváhejte tedy dlouho a přečtěte si detailnější pravidla soutěže.

Soutěžte s českou firmou LOMAX o 25 tisíc korun, fotka

Kdo může soutěžit?

Je to prosté. Musí vám být více než 18 let a nesmíte figurovat jako právnická osoba. Pokud si pak v období od 1. 9. 2018 do 28. 2. 2019 závazně objednáte některý z výrobků, které má LOMAX ve své nabídce, můžete se zúčastnit slosování.

Nesmíte být ale moc hrrr! Nový výrobek si sice můžete dát pod stromeček, jeho instalaci si ale musíte objednat až na termín od 7. 1. 2019 do 15. 4. 2019. Proč? Jednoduše to tak stojí v pravidlech a ta jsou daná.

Soutěžte s českou firmou LOMAX o 25 tisíc korun, fotka

Může 25 tisíc korun vyhrát každý?

Ne. 25 tisícových bankovek je totiž maximální částka. Pokud si tedy pořídíte například rolety za 10 tisíc korun, pak je výše vaší výhry právě 10 tisíc. Jakmile si ale objednáte garážová vrata za 30 tisíc a v soutěži se vám zadaří, pak máte v hrsti celých 25 tisíc korun.

Jestli uvažujete nad pořízením nového vybavení, právě nyní je ta nejvhodnější doba. LOMAX patří dlouhodobě ke špičce ve svém oboru. Je to největší tuzemský výrobce garážových vrat, na jejichž křídla u LOMAXU získáte 10letou záruku. Co se týče motoru, za ten LOMAX ručí 5 lety.

Soutěžte s českou firmou LOMAX o 25 tisíc korun, fotka

Zaměření a cenovou nabídku firma navíc provádí zdarma a výrobky dovede na milimetry přizpůsobit rozměrům ve vašem domu. Po celé České republice a na Slovensku má LOMAX 80 poboček. Díky tomu to k odborníkům, kteří vám vždy poradí, máte blízko.

Soutěžte s českou firmou LOMAX o 25 tisíc korun, fotkaDiskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0

Diskuze

Článek Soutěžte s českou firmou LOMAX o 25 tisíc korun zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Ochutnávka FOR ARCH 2019: Které novinky a trendy ze stavebnictví se představí v Letňanech?, Hyperbydleni.cz

Ochutnávka FOR ARCH 20...

13.09.2019

Strojní zdění, chytré zdivo nebo moderní...

Veletrhy - foto, Podzimní FOR DECOR & HOME nastíní směr designu letošních Vánoc, Hyperbydleni.cz

Podzimní FOR DECOR & H...

28.08.2019

Mezinárodní kontraktační veletrh dekorací,...

Další veletrhy »