SHERLOCK® - inspirace nejen na dovolenou…

31.5.2011 | Sherlock Bohemia, s.r.o. | Zabezpečení | Komentářů 2 |

Se začínajícím létem a příchodem období dovolených bohužel nastávají i starosti, co s opuštěným bytem. Ne každý má možnost a ne každý chce, aby mu byt někdo chodil kontrolovat. Inspirace v tomto případě tedy znamená - konečně se řádně a účinně zabezpečit proti případným „nezvaným hostům“!

SHERLOCK® - inspirace nejen na dovolenou… - foto, Hyperbydleni.cz

 

Skutečně účinným prostředkem jsou CERTIFIKOVANÉ BEZPEČNOSTNÍ DVEŘE. Je ovšem důležité rozpoznat podezřele levné a „extrémně výhodné“ nabídky! Takové jsou zpravidla klamavé a nesplňují žádné skutečné požadavky na kvalitní a komplexní zabezpečení. Funkčním a komplexním zabezpečením se dveře stávají jedině, pokud jsou instalované v odpovídající bezpečnostní zárubni, s bezpečnostním kováním a vložkou v odpovídající bezpečnostní třídě! Jedině tak dokážou účinně odolávat veškerým snahám o násilné vniknutí, mnohdy hrubou silou, za účelem páchání další trestné činnosti.

 

SHERLOCK® - inspirace nejen na dovolenou…, fotka

 

Koupě a pořízení bezpečnostních dveří je věc, na které by se v žádném případě nemělo šetřit! Důležitý je správný výběr, množství poskytnutých informací, otevřenost prodejce k Vašim dotazům a hlavně možnost ověřit si správnost a platnost certifikátů!! Pořízení takových dveří totiž není jen obyčejná koupě, mělo by se stát INVESTICÍ do Vašeho klidu, bezpečí a rodinné pohody. Kvalitní bezpečnostní dveře by navíc měly být protipožární, kvalitně odhlučněné a v designu na úrovni! Je zde také fakt zhodnocení Vašeho majetku, zajištění plnohodnotné ochrany s přidanou hodnotou v podobě výhodnějšího pojištění a bonusů!

 

SHERLOCK® - inspirace nejen na dovolenou…, fotka

 

Je to inspirace, která Vás jednou pro vždy zbaví obav a nepříjemných pocitů, ať jste kdekoliv, nejen na dovolené… www.sherlock.cz

 

SHERLOCK® - inspirace nejen na dovolenou…, fotka

 

Složení bezpečnostních dveří a bezpečnostní zárubně

Bezpečnostní dveře

Bezpečnostní dveře SHERLOCK® se skládají z ocelové konstrukce-kostry, což je ve své podstatě ocelový rám s podélnými a příčnými profilovými výztuhami, na kterém je opět ocelový plášť. Celá konstrukce je masivní a hlavně svařovaná!! Vyrobená z vysoce kvalitní oceli při použití tloušťky podle typu a bezpečnostní třídy dveří (pozn. - tloušťky použité oceli nejsou uváděny z důvodů citlivosti údajů a know-how společnosti SHERLOCK®).

 

SHERLOCK® - inspirace nejen na dovolenou…, fotka

 

Výztuhy neboli „žebrování“ dveří z profilované oceli slouží k samozřejmému zvýšení odolnosti dveří proti sekání či beranidlu. Profil zmíněných výztuh je koncipován tak, aby dlouhodobě odolal těm nejvyšším nárazovým tlakům, používaným při násilném vniknutí hrubou silou.

 

SHERLOCK® - inspirace nejen na dovolenou…, fotka

 

Dále dveře obsahují vnitřní rozvorový systém uzamykacího mechanismu zámku (ploché závory či trojčepového zámku) a aktivních jistících čepů po obvodu z horní a boční „zamykací“ strany, a pasivních jistících čepů ze strany zavěšení dveří. Aktivní čepy jak již sám název napovídá, se vysouvají a zasouvají prostřednictvím rozvorového mechanismu, v závislosti na otáčení klíče v zámkové vložce. Pasivní čepy jsou nepohyblivé a zajišťují, aby dveře nemohly být vysazené z pantů (závěsů) již při pouhém zavření.

 

SHERLOCK® - inspirace nejen na dovolenou…, fotka

 

Jistící čep do podlahy z technického hlediska zabezpečení není nutný, proto jej firma SHERLOCK® nedoporučuje! Vyhnete se tak i hloubení díry do podlahy – narušení dlažby aj. Podlahový čep může navíc způsobit zablokování rozvorového mechanismu, který se nedomkne do koncové polohy, vlivem nečistot a usazenin v podlahovém otvoru.

 

SHERLOCK® - inspirace nejen na dovolenou…, fotka

 

Součástí každých dveří SHERLOCK® je rovněž nehořlavá, protipožární vložka uvnitř konstrukce a protipožární páska umístěná po obvodu dveří. Takže každé naše bezpečnostní dveře jsou zároveň také protipožární, dle předepsaných EU norem a nařízení.

 

SHERLOCK® - inspirace nejen na dovolenou…, fotka

 

Bezpečnostní dveře SHERLOCK® testuje policejní jednotka URNa pokusy o násilné vniknutí…

Shlédni video - http://www.sherlock.cz/video.3146.html

Mrkněte, co je nového – akce, novinky http://www.sherlock.cz/novinky.321.html

Poslední nedílnou součástí dveří je kvalitní bezpečnostní kování a bezpečnostní cylindrická vložka. Na trhu je spousta kování, které se tváří jako bezpečnostní, ale ve své podstatě tuto funkci vůbec neplní a navíc jde mnohdy o podvrh – kování se tak pouze jmenuje, ale s bezpečnostním nemá co dočinění. Firma SHERLOCK® nabízí kvalitní odzkoušené a léty prověřené bezpečnostní kování od českého výrobce se všemi potřebnými a opravňujícími certifikáty a v mnoha povrchových úpravách.

 

SHERLOCK® - inspirace nejen na dovolenou…, fotka

 

Doplňkovým sortimentem může být například panoramatické kukátko, digitální kukátko, jmenovka, doplňující těsnění zárubně, prahu, padací práh-bezbariéry, řetízek, samozavírače a rovněž elektronizace - zapojení do systémů EZS, EKV, EPS, vč. otvírání pomocí čipu, otisku palce, atd. Naše firma nabízí ucelenou nabídku těchto doplňků.

 

SHERLOCK® - inspirace nejen na dovolenou…, fotka

 

Najděte si obchodní zastoupení SHERLOCK® ve Vašem okolí - http://sherlock.cz/kontakty/mapa-prodejnich-mist-spolecnosti-sherlock-bezpecnostni-dvere.855.html

Zbývá už jen vybrat si dekor – imitaci dřeva nebo přírodní dýhu jako povrchovou úpravu dveří a k tomu doladit odstín zárubně a prahu.

Vše o produktech SHERLOCK® zde - http://www.sherlock.cz/produkty/protipozarni-bezpecnostni-dvere.416.html

Bezpečnostní zárubeň

SHERLOCK® nabízí, dodává a montuje bezpečnostní zárubně vlastní výroby. Samozřejmě to nejsou „ty“ obyčejné, běžné klasické zárubně. Rozdíl je v tom, že bezpečnostní zárubeň je koncipovaná jako celek k bezpečnostním dveřím. Je konstruovaná přesně na typ a váhu dveřního křídla, které do ní bude zasazené. Je vyrobená taktéž ze zesílené, vysoce kvalitní a odolné oceli. Oproti obyčejné zárubni obsahuje kromě speciálního profilu tzv. domky – což jsou vlastně pouzdra, do kterých zajíždí aktivní a pasivní čepy. Tyto „domky“ jsou masivní ocelové bloky, integrované a navařené do konstrukce zárubně tak, že tvoří jednolitou součást.

 

SHERLOCK® - inspirace nejen na dovolenou…, fotka

 

Bezpečnostní zárubeň je navíc na mnoha místech kvalitně kotvená pomocí „roxorových tyčí“ (extrémně tvrdá vrubovaná ocel kruhového průřezu, užívaná k armování železobetonových konstrukcí např. dopravních staveb). Závěrem je zárubeň kompletně zalitá betonem (práh, pravá a levá strana a horní část). Samozřejmě je nutno dodat, že rozhodnutí, jak a jakým způsobem zárubeň kotvit, vychází také z materiálového složení zdiva a posouzení zaměřovacího technika.

 

SHERLOCK® - inspirace nejen na dovolenou…, fotka

 

Nabízíme jednodílné zárubně pro typizované stěny a dvoudílné, pro nestandardní tloušťku ostění. Naši pracovníci, námi vyškolení odborníci a zaměřovací technici Vám samozřejmě přesně doporučí, jaká zárubeň bude pro Váš případ ta nejvhodnější. Nezávazná obhlídka a zaměření je u nás zdarma!Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0


Související odkazy a zdroje informací

Diskuze

soník: Naprosto souhlasím dveře...< Odpovědět

pavča: Rumunské dveře pouze...< Odpovědět

počet příspěvků: 2

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Ochutnávka FOR ARCH 2019: Které novinky a trendy ze stavebnictví se představí v Letňanech?, Hyperbydleni.cz

Ochutnávka FOR ARCH 20...

13.09.2019

Strojní zdění, chytré zdivo nebo moderní...

Veletrhy - foto, Podzimní FOR DECOR & HOME nastíní směr designu letošních Vánoc, Hyperbydleni.cz

Podzimní FOR DECOR & H...

28.08.2019

Mezinárodní kontraktační veletrh dekorací,...

Další veletrhy »