LED pásky, panely a žárovky rozzáří váš domov

1.1.2014 | Redakce | Svítidla, osvětlení | Komentářů 0 |

LEDky jsou budoucností osvětlení – díky svým skvělým vlastnostem a široké škále použití si rychle získaly oblibu profesionálů i široké veřejnosti. Pojďme si společně v LED výrobcích udělat pořádek, ať víte, jaké výhody vám mohou přinést.

LED pásky, panely a žárovky rozzáří váš domov - foto, Hyperbydleni.cz

LED pásky

LED pásky mají pro své skvělé vlastnosti mnoho možností použití. Využívají se hojně například v automobilovém průmyslu nebo též jako tuningová záležitost pro osvětlení interiérů i exteriérů vozidla. Dále je najdeme jako praktické osvětlení v domácnostech. Hodí se jako dekorační osvětlení, ale i jako funkční svítidla. Další využití najdou v exteriérech, zejména voděodolné LED pásky v reklamním průmyslu.

LED pásky jsou velmi ohebné samolepící pásy osazené LED diodami. LED pásky využijete tam, kde je třeba zvýraznit nebo osvětlit místnosti, kanceláře, obchody, pokoje. Díky malé velikosti pásku je možno ho namontovat, takřka kdekoli vás napadne.

LED pásky, panely a žárovky rozzáří váš domov, fotka

Proč používat LED pásky?

  • LED pásek je nová a moderní dekorace domu, kanceláře, obchodu či skladu.
  • LED pásky mají až 80% úsporu energie.
  • LED pásek je nejnovější globální osvětlovací technika šetrná k životnímu prostředí.
  • LED pásek je velmi snadné nainstalovat, má samolepící pásku a jeho malá velikost umožňuje montáž prakticky všude. V naší nabídce jsou také napájecí adaptéry.
  • LED pásky mají dlouhou životnost až 30 000 hodin.

Vybírejte LED pásy všemožných svítivostí, barevných provedení a různých funkčních vlastností.

Náš tip: LED pásy se dnes hojně využívají k osvětlení kuchyně, takže pokud si nevíte rady s osvětlením své kuchyně, neváhejte vyzkoušet některý z našich LED pásků!

LED pásky, panely a žárovky rozzáří váš domov, fotka

LED bodovky a LED panely

LED panely jsou nejenom vysoce moderní LED svítidla použitelná do jakýchkoliv interiérů, kde nahradí běžná osvětlení, ale také vzhledově velmi atraktivní svítidla, která dodají prostorám vkusný a moderní vzhled. Mezi jejich hlavní předností patří malá tloušťka, hezké vzhled a velmi důležité rovnoměrné rozložení světla. LED panel lze také pochopitelně nainstalovat jako bodové svítidlo.

LED pásky, panely a žárovky rozzáří váš domov, fotka

LED žárovky

Zásadní vlastností LED žárovek je jejich nízká spotřeba energie, až 80% úspora ve srovnání s tradičními žárovkami. Další důležité vlastnosti jsou dlouhá životnost nebo rychlé rozsvícení. LED žárovky ovšem nemají pouze výborné funkční vlastnosti, jsou také vyhotoveny v moderním designu, díky čemuž se skvěle hodí do moderně zařízených bytů. Naše nabídka se vyznačuje velkou různorodostí modelů, takže bez ohledu na to jakou máte zásuvku (GU10, E14, E27, MR16 nebo G9), vám jistě pomůžeme vybrat moderní, energeticky úspornou a vzhledově vhodnou žárovku LED.

U LED osvětlení rozlišujeme typy barev jako: teplá bílá, neutrální bílá a studená bílá. Ke každé barvě se vztahuje teplota chromatičnosti (označována písmenem K), která charakterizuje barvu světla vyzařovaného zdrojem. Pro domácnosti je upřednostňována teple bílá (2 700 až 3 000 K), pro kanceláře neutrálně bílá barva (4 000 K). Žárovky LED jsou rozděleny do mnoha kategorií podle síly světla, v rozsahu od 1 do 15 W, tedy okolo 150W síly světla běžné wolframové žárovky.

Ekologická nezávadnost

Posledním velmi důležitým pohledem na problematiku LED žárovek je životní prostředí. LED zdroje na rozdíl od klasických zdrojů neobsahují rtuť. Jejich používáním se šetří elektrická energie, v důsledku čehož klesá i potřeba její výroby.

LED pásky, panely a žárovky rozzáří váš domov, fotka

LEDvěci.cz

E-shop Ledvěci.cz nabízí takřka 2000 produktů LED osvětlení za velmi příznivé ceny i skvělé akční balíčky 10+1 žárovka, reflektor apod.

LED pásky, panely a žárovky rozzáří váš domov, fotka

 

 Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0

Diskuze

Článek LED pásky, panely a žárovky rozzáří váš domov zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Ochutnávka FOR ARCH 2019: Které novinky a trendy ze stavebnictví se představí v Letňanech?, Hyperbydleni.cz

Ochutnávka FOR ARCH 20...

13.09.2019

Strojní zdění, chytré zdivo nebo moderní...

Veletrhy - foto, Podzimní FOR DECOR & HOME nastíní směr designu letošních Vánoc, Hyperbydleni.cz

Podzimní FOR DECOR & H...

28.08.2019

Mezinárodní kontraktační veletrh dekorací,...

Další veletrhy »