Slaďte styl podlahy s vaší osobností

26.1.2016 | | Podlahy, podlahové krytiny | Komentářů 0 |

Nové trendy v bydlení se objevují tak rychle, že přizpůsobit se jim může být často obtížné. Vítanou změnou oproti dnešním stereotypům je interiér navržený tak, aby odrážel povahu a osobitý styl svých obyvatel. Zcela individuální podobu můžete svému domovu vtisknout díky různým variantám dřevěných, keramických nebo dalších podlahových krytin. Díky tomu můžete ze své podlahy učinit zcela jedinečnou součást domácnosti s její vlastní osobností.

Slaďte styl podlahy s vaší osobností - foto, Hyperbydleni.cz

Ve snaze sledovat nejnovější trendy je podoba dnešních interiérů ovlivněna kombinacemi různých stylů a materiálů. Pokud však vybíráte novou podlahu, nemusíte se držet pouze jedné designové linie. Netradiční, ale poutavou kombinaci poskytne litá podlaha společně s dlažbou, anebo třeba beton a dřevěná prkna. „Fantazii se meze nekladou, proto se nebojte používat živé vzory, střídat barvy nebo různé druhy dřeva. Díky tomu bude váš interiér skutečně odrážet váš vlastní charakter,“ radí Zdislava Černá ze společnosti Quick-Step.

NEBOJTE SE KOMBINOVAT

Sestavení podlahy, která bude stylově sladěna s vaší osobností, je díky výrobkům Quick-Step jednoduchá a rychlá. Můžete popustit uzdu své fantazie a kombinovat různé varianty podlah ze stejné řady, které vaší podlaze dodají osobitý šarm. Práci vám výrazně usnadní systém klikových zámků na spojích prken. Vzhled domácnosti může oživit spojení i jen nepatrně odlišných barevných odstínů stejné dřeviny.

Slaďte styl podlahy s vaší osobností, fotka

 

Proměňte podlahu ve vaše osobní umělecké dílo. Zkombinujte tři, čtyři nebo i více různě barevných druhů dekorů.

K tomuto účelu se například výborně hodí světlé odstíny dekoru Dub strukturovaný bílý olejovaný a Dub strukturovaný šedý olejovaný z kolekce dřevěných podlah Quick-Step Imperio. „Nemusíte ale zůstat pouze u dvou barev, vyzkoušet můžete klidně tři, čtyři nebo i více dekorů z jedné kolekce a vytvořit z vaší podlahy skutečné umělecké dílo,“ uvádí Zdislava Černá. Laminátové podlahy z kolekce Impressive zase nabízejí textury v různých barevných provedeních, které společně vyvolávají dojem nevšední přirozenosti a evokují tradiční dřevěný nádech domova. Podlaha z této kolekce je navíc voděodolná a můžete ji bez obav umístit i do kuchyně.

Slaďte styl podlahy s vaší osobností, fotka

 

Nebojte se vyzkoušet různé vzory pokládky podlahových dílců. Použijte například klasický rybinový vzor, který je opět v kurzu a hodí se nejen pro parkety.

Abyste docílili skutečně unikátního vzhledu vaší podlahy, můžete využít i různé vzory pokládky podlahových dílců. Ty mohou přecházet od světlejších po tmavší odstíny, anebo mohou být položeny do klasického rybinového vzoru. Tento zajímavý vzor je nyní opět v kurzu a hodí se nejen pro parkety, ale i pro laminátové a vinylové podlahy.Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0

Diskuze

Článek Slaďte styl podlahy s vaší osobností zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Ochutnávka FOR ARCH 2019: Které novinky a trendy ze stavebnictví se představí v Letňanech?, Hyperbydleni.cz

Ochutnávka FOR ARCH 20...

13.09.2019

Strojní zdění, chytré zdivo nebo moderní...

Veletrhy - foto, Podzimní FOR DECOR & HOME nastíní směr designu letošních Vánoc, Hyperbydleni.cz

Podzimní FOR DECOR & H...

28.08.2019

Mezinárodní kontraktační veletrh dekorací,...

Další veletrhy »