Nakolik trendy je váš obývací pokoj?

8.6.2019 | redakce | Obývací pokoje | Komentářů 0 |

Poslední trendy moderního bydlení jasně ukazují, že obývací pokoj opět získal místo v srdci interiérů a stal se středobodem celého rodinného života. Jelikož jde o životní prostor, kde se odehrává většina našich aktivit – od sledování televize po večírky s přáteli, působí obývací pokoj i na náš životní styl. Splňuje váš obývací pokoj požadavky dnešní doby, nebo by potřeboval aktualizaci? To se dozvíte v následujícím článku!

Nakolik trendy je váš obývací pokoj?  - foto, Hyperbydleni.cz

Originalita

Obývací prostor by měl být odrazem vaší jedinečnosti. Při jeho zařizování se nebojte být kreativní. Váš osobitý vkus by měl být patrný zejména na vzhledu stěn, kterým sluší výrazné, syté a mnohde i tmavé odstíny, a to v matu i lesku. Odvahu si dodejte i při výběru sedacího nábytku. Vedle nešlápnete opět s výraznými odstíny, nepřehlédnutelnými vzory a luxusním semišem.

Nakolik trendy je váš obývací pokoj? , fotka

 

Multifunkce

Obývací pokoj, který je rušným centrem moderního interiéru, již není samostatnou jednotkou, ale multifunkčních prostorem. Více zón umístěných do jedné místnosti vypadá velmi akčně, svěže a dynamicky. Záleží na zájmech vaší rodiny, zda tu přibude studijní, pracovní, televizní, čtecí, zahradní nebo třeba fitness koutek.

Nakolik trendy je váš obývací pokoj? , fotka

 

Inspirace

Stále více lidí pracuje z domu. Pokud tento trend zasáhl i vás, umístěte kancelář do obývacího pokoje. Tak budete pracovat ve vysoce komfortním a reprezentativním prostředí, kam můžete bez obav přivést i své klienty a kolegy. Jelikož pracovní kout budete mít často na očích, je třeba jej proměnit ve velmi pozitivní a inspirující prostor. Na odiv vystavte svá díla, úspěchy, pochvaly, doklady o povýšení nebo nové nápady - tak vás blízkost pracovního prostředí bude nabíjet, nikoli stresovat.

Nakolik trendy je váš obývací pokoj? , fotka

 

Mobilita

Masivní, těžký nábytek a napevno přivrtané police v moderních obývacích pokojích už jen tak neuvidíte. Diktát doby volá po svobodě a pohybu. Dejte proto přednost lehkému a mobilnímu nábytku, třeba i na kolečkách.

Nakolik trendy je váš obývací pokoj? , fotka

 

Nálada

V moderních obývacích prostorech hraje světlo velkou roli, a to nejen díky svému designu, ale i intenzitě. Zvolte vícero druhů svítidel zajímavého vzhledu, které poskytnou příjemné osvětlení při všech činnostech, které v obývacím pokoji vykonáváte. Naučte se pracovat s psychologickým vlivem světla, které vás může nabudit, nebo naopak uklidnit přesně podle toho, jak potřebujete.

Nakolik trendy je váš obývací pokoj? , fotka

 

Více inspirace najdete na našem facebooku.

 

 Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0

Diskuze

Článek Nakolik trendy je váš obývací pokoj? zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Ochutnávka FOR ARCH 2019: Které novinky a trendy ze stavebnictví se představí v Letňanech?, Hyperbydleni.cz

Ochutnávka FOR ARCH 20...

13.09.2019

Strojní zdění, chytré zdivo nebo moderní...

Veletrhy - foto, Podzimní FOR DECOR & HOME nastíní směr designu letošních Vánoc, Hyperbydleni.cz

Podzimní FOR DECOR & H...

28.08.2019

Mezinárodní kontraktační veletrh dekorací,...

Další veletrhy »