Sedací pytle – originální a božsky pohodlný sedací nábytek

6.10.2009 | ONNET SHOP s.r.o. | Nábytek | Komentářů 0 |

Sháníte originální a praktický nábytkový kus, který vnese styl do Vaší domácnosti? Hledáte alternativu pro těžká a nepohodlná křesla a sedačky? Chcete sedět zdravě a zároveň zažít pocit nepřekonatelného pohodlí? Pořiďte si domů sedací vaky.

Sedací pytle – originální a božsky pohodlný sedací nábytek - foto, Hyperbydleni.cz

 

Sedací pytle jsou v nábytkářském průmyslu revoluční novinkou, která splňuje všechny požadavky kladené uživateli na moderní nábytek. Na rozdíl od standardních těžkých křesel působí v interiéru velmi stylově a svěže, jsou nesrovnatelně pohodlnější a navíc podporují zdraví Vašich zad. Aby toho nebylo málo, jejich údržba a manipulace s nimi je dětsky jednoduchá.

 


Originální bytové doplňky


Trh s bytovými doplňky je v současnosti velmi pestrý a obsáhlý. O to pečlivěji je ovšem třeba z této nabídky vybírat, aby zvolený předmět do interiéru stylově i barevně zapadal a také, aby co nejlépe plnil požadovanou funkci.
Sedací vaky představují praktický doplněk, který se uplatní v každé domácnosti a vždy vypadá atraktivně a originálně. Jedná se o moderní nábytkové kusy, které však nemusí být používány bezpodmínečně jen v novodobých interiérech. Tam samozřejmě skvěle zapadnou a při správné volbě modelu a barvy vhodně podtrhnou zvolený styl; lze je ale efektivně kombinovat i se staršími typy nábytku v tradičním interiéru. Klíč k této flexibilitě jejich využití je v nadčasovém designu založeném na základních geometrických tvarech a ve velkém výběru barevných provedení, z nichž si můžeme zvolit právě takové, které co nejlépe koresponduje s ostatním vybavením místnosti. Určité sedací pytle jsou navíc vyrobeny z elegantního materiálu – kvalitní imitace kůže, která se taktéž hodí do každého interiéru.

Typy sedacích vaků – vyberte si to nejlepší pro Vás!


Sedací pytle jsou dostupné v mnoha provedeních a ten pravý model volíme v souvislosti s účelem, ke kterému jej chceme využívat.

Pokud hledáme alternativu pro tradiční křeslo s vysokým opěradlem a opěrkami na ruce, správnou volbou je sedací pytel ve tvaru kužele či kapky, v němž se usadíme jako v křesle a poskytne nám oporu pro celá záda, šíji i hlavu. Tento typ sedacího pytle se těší velké oblibě, lidé v něm tráví celé hodiny při sledování televize či čtení. Lze jej zároveň používat jako lenošku – pokud jej položíme vodorovně, můžeme si na něm pohodlně lehnout. Tento model je k dostání také v menším provedení pro děti. Ty sedací pytle milují. Je to sedací nábytek, který je pro ně bezpečný, atraktivní díky pohodlí, které jim poskytuje, pro nízkou hmotnost je lehce přemístitelný a navíc je zdravý pro záda.

Sedací pytle – originální a božsky pohodlný sedací nábytek - foto, Hyperbydleni.cz


Na trhu jsou také větší sedací vaky, které slouží jako sofa či menší sedačka. Jsou prostorné hlavně do šířky, poskytují nižší oporu zad a pohodlně se na ně vejdou dvě i tři osoby.

Dále jsou k dostání malé sedací vaky, které slouží jako taburety nebo jako podnožky k větším modelům. Jsou dostupné i v sadách, které se perfektně hodí jako doplněk k větší sedací soupravě. V případě početnější návštěvy je můžeme rozestavit kolem konferenčního stolku a když je zrovna nepotřebujeme, naskládáme je na sebe do rohu místnosti, kde působí jako zajímavá dekorace. Tyto taburetky jsou vyráběny ve tvaru krychle či válce, opět tedy máme možnost zvolit si tu vhodnější variantu pro naši domácnost.

O tom, jak efektivně mohou být sedací pytle v domácnosti využity a že jimi lze zcela zastoupit tradiční sedací nábytek, se můžete přesvědčit shlédnutím 6. dílu 4. série pořadu o bydlení Jak se staví sen. Designéři zakomponovali sedací vaky do domácnosti mnohodětné rodiny v naději, že si je děti zabydlí jako svoje pomyslné ostrůvky odpočinku. Podle prvních ohlasů členů této domácnosti je zřejmé, že tento plán se tvůrcům pořadu skutečně povedl. Uvidíte zde tedy nejen, jak dobře a originálně sedací pytle v domácnosti vypadají, ale i jaký budí zájem a spokojenost u svých uživatelů.

 

Pohodlí, o jakém jste dosud ani nesnili


Hlavní devízou sedacích vaků je vedle jejich stylového vzhledu také neobyčejné pohodlí, které uživatelům poskytují. Vděčí za to unikátní výplni v podobě nábytkového granulátu, který je tvořen milióny drobných pružných polystyrenových kuliček. Ty se uvnitř pytle volně přemisťují v závislosti na pohybech uživatele a sedací vak se tak svým tvarem zcela přizpůsobí pozici a tvaru postavy sedící osoby, což zaručuje nepřekonatelné pohodlí při sezení. Jinými slovy Vás sedací pytel doslova obejme, jakmile se do něj posadíte. To v žádném jiném křesle nezažijete…
Pro znásobení Vašeho pohodlí je dobré zvolit si model univerzálnějšího střihu, který Vás neomezí jen na určitou pozici a dá se volně tvarovat podle vašich potřeb. Tyto požadavky nejlépe splňují sedací pytle ve tvaru kapky nebo kužele. U těchto typů si sami určujete úhel záklonu zad, výšku sedu či pozici v sedě nebo v leže. Dalším předpokladem vysokého pohodlí je přiměřené naplnění granulátem. Pokud je pytel naplněn příliš, nelze jej tak flexibilně tvarovat; nedostatečné naplnění má zase za následek to, že se do sedacího vaku příliš propadnete. Sedací pytle jsou proto vybaveny otvorem na zip, díky kterému lze množství granulátu pohodlně regulovat.

Sedací pytle – originální a božsky pohodlný sedací nábytek - foto, Hyperbydleni.cz

Záruka zdravého sezení


Sedací pytle také představují řešení pro civilizační nemoc, kterou jsou bolesti zad. Díky svým unikátním vlastnostem uleví od bolestí těm, kteří jimi trpí, a dětem, které tento problém zatím neznají, zajistí zdravý vývoj páteře a zad. Aktivní granulát přesně kopíruje anatomické tvary postavy sedící osoby a poskytuje jí tak dokonalou oporu pro páteř. Takovým způsobem sedací pytle pomáhají i dětem podporovat správné a přirozené držení těla.

 

Údržba je hračkou


U interiérových novinek je důležité věnovat pozornost také pravidlům jejich používání, abychom se přesvědčili, zda jsou stejně praktické jako elegantní. Údržba sedacích pytlů se liší podle jejich druhů, v každém případě Vás však potěší svou nenáročností.
Některé sedací vaky jsou vyrobeny z hladkých omyvatelných materiálů, jako například imitace kůže. Na těch se nečistoty příliš neusazují a v případě potřeby je lze snadno omýt navlhčeným hadříkem s roztokem saponátu.
Jiný typ sedacích vaků je vybaven dvojím potahem. Vnitřní drží pohromadě neposedný granulát a vnější potah lze snadno sejmout a jednoduše vyprat v pračce.
Jelikož jsou sedací pytle vyrobeny z velmi lehkých materiálů, hračkou je i jejich přemisťování. Jsou také velmi praktické po stránce bezpečnosti. To se týká hlavně dětí, kterým nehrozí zranění o tvrdé hrany jako u tradičního nábytku.

Sedací pytle – originální a božsky pohodlný sedací nábytek - foto, Hyperbydleni.cz
 


Tipy na nákup sedacích pytlů

 

WWW.SEDACI-PYTLE.CZ


Na těchto přehledných webových stránkách si můžete vybrat ze široké nabídky modelů. Najdete zde všechny zmiňované typy sedacích vaků. Na výběr zde navíc máte až ze čtrnácti barevných provedení, mezi nimiž určitě najdete to pravé pro Váš interiér. Sedací pytle zde jsou, až na výjimky, jednobarevné, díky čemuž máte větší prostor ke kombinování - ať už s ostatním nábytkem či s dalšími vaky v jiných barvách. Tyto sedací vaky jsou vyrobeny z kvalitní imitace kůže, která v interiéru působí velmi elegantně a je navíc snadno omyvatelná. V tomto internetovém obchodě najdete i originální modely, jako například sedací pytel ve tvaru a barvách fotbalového míče, který jistě okouzlí každého fotbalového nadšence.

Sedací pytle – originální a božsky pohodlný sedací nábytek - foto, Hyperbydleni.cz

WWW.PUFIKA.CZ


E-shop www.pufika.cz nabízí praktické sedací pytle kapkovitého tvaru, které úspěšně nahradí tradiční křesla a ušáky. Sedací pytle se zde pyšní pestrými moderními vzory, které oživí každou domácnost. K dispozici jsou i dětské vzory s oblíbenými pohádkovými motivy. Tyto sedací vaky mají navíc jednu velkou výhodu v podobě dvojích potahů, z nichž vnější lze sundat a vyprat v pračce. Aby zůstaly zachovány původní pestré barvy, kvalitní nábytkářská bavlna, ze které jsou pytle vyrobeny, je při výrobě dodatečně impregnována. Sedací pytle tak budou zdobit Vaši domácnost výraznými barvami i po opakovaném vyprání.

Sedací pytle – originální a božsky pohodlný sedací nábytek - foto, Hyperbydleni.cz
 Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 6

Diskuze

Článek Sedací pytle – originální a božsky pohodlný sedací nábytek zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Ochutnávka FOR ARCH 2019: Které novinky a trendy ze stavebnictví se představí v Letňanech?, Hyperbydleni.cz

Ochutnávka FOR ARCH 20...

13.09.2019

Strojní zdění, chytré zdivo nebo moderní...

Veletrhy - foto, Podzimní FOR DECOR & HOME nastíní směr designu letošních Vánoc, Hyperbydleni.cz

Podzimní FOR DECOR & H...

28.08.2019

Mezinárodní kontraktační veletrh dekorací,...

Další veletrhy »