Unikátní nábytek pro malé prostory II.

15.2.2018 | Mgr. Monika Kovačková | Nábytek | Komentářů 0 |

Působí na vás váš interiér přeplněně, chaoticky a tíživě? Stěhování do většího není jedinou možností, jak se opět radovat z volného prostoru. Řešením může být i moderní nábytek, který v jednom nabízí jak úsporu místa, tak nádhernou dekoraci. Nechte se proto inspirovat chytrými kousky, které jsme pro vás vybrali.

Unikátní nábytek pro malé prostory II. - foto, Hyperbydleni.cz
Pokud chcete ušetřit něco z tolik potřebného místa, začněte o svém interiéru uvažovat ekonomicky. Skutečně potřebujete trojmístnou sedačku a dvě křesla k ní, když byt obýváte pouze dva? Je nutné mít noční stolek z každé strany postele, když v ložnici spíte sami? V takovém případě zapomeňte na konvence a svůj byt přizpůsobte svým aktuálním potřebám. Když své bydlení omezíte na úplný základ, nebudete strádat, ale přesně naopak – budete se cítit volně a svobodně. A provizorní sezení pro návštěvy se vždycky najde.
 

 

Konferenční, pracovní i jídelní stolky se šuplíky či dvojitou deskou se v malém prostoru stanou vítaným doplňkem. Skrytý úložný prostor využijte k uložení potřebných maličkostí, které by v případě, že by byly vystaveny na oči, působily rušivě a prostor zbytečně zahlcovaly.
 
 
Nedostatkem místa trpí zejména chodby, do kterých je mnohdy nutné umístit botníky, věšáky, skříně a lavice. V případě, že se chcete při příchodu i odchodu z domu cítit komfortně, poohlédněte se po multifunkčních modelech, které všechny nutné položky skloubí v jednom jediném atraktivním designu.
 
 
Stůl se sklápěcími bočnicemi je do malých prostor jako stvořený. Ať už se bude jednat o pracovní, studijní nebo jídelní stůl, určitě tuto vychytávku oceníte. Tento typ stolů nezaostává ani vzhledově – největší popularitě se těší stoly s deskou ze dřeva a s výraznou tmavou kovovou konstrukcí s lehkým průmyslovým nádechem.
 
 
A u stolů ještě zůstaneme. Takové rohové stoly, které jsou k vidění jen málokdy, jsou přímo darem z nebes pro malé prostory. Využívají totiž prostor, který obvykle leží ladem.
 
 

Unikátní nábytek pro malé prostory II., fotka

 
 
Více inspirace najdete na našem facebooku


Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0

Diskuze

Článek Unikátní nábytek pro malé prostory II. zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Ochutnávka FOR ARCH 2019: Které novinky a trendy ze stavebnictví se představí v Letňanech?, Hyperbydleni.cz

Ochutnávka FOR ARCH 20...

13.09.2019

Strojní zdění, chytré zdivo nebo moderní...

Veletrhy - foto, Podzimní FOR DECOR & HOME nastíní směr designu letošních Vánoc, Hyperbydleni.cz

Podzimní FOR DECOR & H...

28.08.2019

Mezinárodní kontraktační veletrh dekorací,...

Další veletrhy »