Ortopedické a zdravotní matrace

4.2.2010 | Sova interier | Ložnice | Komentářů 0 |

Bolí Vás záda? Cítíte se unaveni? Vyberte si vhodnou a kvalitní matraci určenou pro Vás. Spánek je důležitou regenerací člověka a tělo jím získává energii do dalšího dne. Proto věnujte dostatečnou pozornost výběru správné postelové matrace.

Ortopedické a zdravotní matrace - foto, Hyperbydleni.cz

Matrace se musí přizpůsobovat křivkám Vašeho těla. Zvolte tvrdost matrace tak, aby Vaše tělo bylo při spánku ve správné poloze a Vy jste se probouzeli odpočatí, bez bolesti zad a kloubů. Výběr Vám usnadní  partnerské matrace, které jsou oboustranné. Každá strana matrace je o jiné tuhosti a tudíž poskytuje tělu jinou tvrdost. Můžete si potom vyzkoušet a rozhodnout, která strana matrace Vám ve Vaší posteli lépe vyhovuje. Partnerské matrace jsou nejvhodnějšími matracemi do manželských postelí. Obecně platí, že muži preferují spíše tvrdší lůžko a ženy měkčí.

Při výběru zdravotní matrace myslete také na způsob jejího uložení. Nejvhodnější je lamelový rošt, který se prohýbá a vylepšuje tím elastické vlastnosti matrace. Dochází tak nejen k podpoře Vašeho těla v místech, kde to nejvíce potřebuje, ale i k prodloužení životnosti matrace.

Ortopedické a zdravotní matrace - foto, Hyperbydleni.cz

Chcete spát celou noc jako v bavlnce? Dejte přednost kvalitnímu potahu matrace. Potah matrace do postele musí být snímatelný a pratelný nebo snadno čistitelný. Velmi oblíbené jsou značkové potahy (např. LYOCELL®, MICROCARE®, MEDICOTT®), které svými vlastnostmi chrání před tvořením plísní, roztočů a odvádějí vlhkost od těla z matrace ven. Jsou vhodné i pro alergiky a astmatiky.

Hitem současné nabídky jsou matrace z líné a studené pěny, které jsou rozděleny do jednotlivých zón. Při jejich používání se Vaše tělo rozloží rovnoměrně na celou plochu matrace, nedochází k deformaci páteře, svalstvo se uvolňuje a Vy se probouzíte odpočati a bez bolesti zad. Nejprodávanější z těchto matrací je matrace Brigita, která poskytuje dokonalé anatomické a ortopedické vlastnosti, navíc se jedná o partnerskou matraci dvojí tvrdosti. Její vlastnosti ocení nejen zdraví lidé a lidé, kteří mají problémy s páteří, ale i těhotné ženy, starší lidé, alergici a astmatici.

Ortopedické a zdravotní matrace - foto, Hyperbydleni.cz

Chcete pečovat o své zdraví? Spěte na matraci z taštiček! Jádro taštičkové matrace tvoří samostatně balené pružinky, které se přizpůsobují tvaru těla. Luxusní taštičková matrace Eva nabízí maximální komfort a navíc má každou stranu matrace o jiné tvrdosti. Záleží jen na Vás, které straně dáte přednost. Taštičkové matrace mají výbornou větratelnost a jsou vhodné i do postelí lidí s vyšší potivostí i hmotností.

Máte rádi měkké lůžko? Nechte se hýčkat matrací z latexu! Přírodní latexové matrace jsou antialergické, dokonale kopírují Vaše tělo, které se pak nachází v té nejpřirozenější poloze. Jsou opatřeny provzdušňujícími kanálky, které odvádějí vlhkost z matrace ven a umožňují cirkulaci vzduchu. Velmi oblíbená je matrace Leona, která Vás v létě ochladí a v zimě příjemně zahřeje. Tento typ matrací můžete používat i na motorové polohovací lamelové rošty.

Ortopedické a zdravotní matrace - foto, Hyperbydleni.cz

Hledáte tu správnou matraci do postýlky? Inspirujte se nabídkou dětských matrací Dřevočal. Malé dítě nejen na matraci spí, ale tráví zde hodně času i během dne. Proto dětská matrace musí splňovat všechny požadavky nejen anatomické a ortopedické, ale i antialergické a antibakteriální. Nejoblíbenější je dětská matrace do postýlky Tom, která je vzdušná a zabraňuje tvorbě roztočů a plísní.

Chcete, aby Vaše děti spaly klidným a nerušeným spánkem? Máme pro Vás řešení a to PUR matraci Běla, která je díky jádru z líné pěny měkká a výborně se přizpůsobuje tvaru dětské postavy. Tělo Vašeho dítěte tak leží v přirozené poloze a nedochází k pokřivení páteře.

Ortopedické a zdravotní matrace - foto, Hyperbydleni.cz

Máte postel atypických rozměrů? Žádný problém. Dodáme Vám atypickou matraci požadovaných rozměrů. Námi dodávané matrace Dřevočal jsou vyráběny speciálně pro Vás. Proto nejsou deformovány dlouhodobým skladováním ani opatřeny chemickými látkami, které toto skladování umožňují. Pokud potřebujete poradit s výběrem správné matrace do postele, kontaktujte náš zkušený tým Sovainterier.cz.

www.sovainterier.czDiskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 4

Diskuze

Článek Ortopedické a zdravotní matrace zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Ochutnávka FOR ARCH 2019: Které novinky a trendy ze stavebnictví se představí v Letňanech?, Hyperbydleni.cz

Ochutnávka FOR ARCH 20...

13.09.2019

Strojní zdění, chytré zdivo nebo moderní...

Veletrhy - foto, Podzimní FOR DECOR & HOME nastíní směr designu letošních Vánoc, Hyperbydleni.cz

Podzimní FOR DECOR & H...

28.08.2019

Mezinárodní kontraktační veletrh dekorací,...

Další veletrhy »