Nechte vařit profesionály

19.8.2009 | Redakce Hyperbydlení.cz | Kuchyně | Komentářů 0 |

Aby nám vaření ještě víc ulehčili, zabudovávají výrobci do nových spotřebičů profesionálního „šéfkuchaře“. Díky němu lze perfektně připravit jakýkoli druh masa i bez větších zkušeností.

Nechte vařit profesionály - foto, Hyperbydleni.cz

Bude stačit jen několikrát stisknout to správné tlačítko. O všechno podstatné se dokáže postarat pečící trouba či mikrovlnka sama, pokud jí dáte příslušné informace: potřebuje znát druh připravovaného pokrmu a jeho hmotnost. Vhodnou teplotu, druh ohřevu a přiměřený čas pečení určí technologie CookControl.

Elektronická automatika pečení nabízí - podle typu vestavěné trouby - 40 nebo 68 programů, pomocí nichž lze perfektně připravit maso, ryby, zeleninu i koláče. U kompaktních spotřebičů se počet programů pohybuje od 15 do 70. CookControl přitom myslí i na osobní preference a chuť a poskytuje možnost zvolit si oblíbený stupeň propečení (například střední).

Nechte vařit profesionály - foto, Hyperbydleni.cz

CookControl se ovládá velmi jednoduše, prostřednictvím jednoho centrálního otočného voliče a logicky, ve směru čtení umístěných tlačítek, uživatele přehledně naviguje. U výjimečných pokrmů, které vyžadují individuální přístup, umožňuje CookControl na stupeň přesné nastavení teploty pečení v rozmezí 50 – 300 °C. Systém nabízí také dodatečné funkce, jako například elektronické doporučení nastavení, které při přípravě pokrmu poradí správný druh ohřevu a délku trvání. Na textovém ukazateli s ergonomickým světelným displejem je možné si přečíst zvolenou teplotu a program. Textový displej lze nastavit ve 30 jazycích včetně češtiny. Nechybí mu samozřejmě ani dětská pojistka, pomocí funkce klíč lze uzamknout i nastavené parametry.

Nechte vařit profesionály - foto, Hyperbydleni.cz

Sjednocujícím prkem v nové generaci vestavných spotřebičů je ovládací panel LightControl. Ať už pro trouby, sporáky, kompaktní spotřebiče nebo vybrané odsavače par pracuje intuitivně, velmi logicky a energeticky úsporně. Všechny funkce se aktivují pouze v případě stisknutí tlačítka on/off. Hlavní vypínač se stará nejen o bezpečnost a úsporu energie, pouhým stiskem nabídne ve zlomku sekundy k dispozici veškeré funkce spotřebiče. Aktivní činnosti zdůrazňuje modré podsvětlení, displej navíc zobrazí všechny relevantní informace o zvoleném programu, případně poradí optimální nastavení.

Nechte vařit profesionály - foto, Hyperbydleni.cz

V provedení LightControl existují sporáky a trouby, které se mohou pochlubit řadou funkcí – včetně pečicího vozíku nebo dvířek s bočním otvíráním. Technické inovace, například nové druhy ohřevu HydroBaking nebo 3D horký vzduch Plus či elektronický automatický systém pečení CookControl, zajišťují úspěch v kuchyni.

Text: Redakce Hyperbydlení.cz, Foto: Siemens

 Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 2

Diskuze

Článek Nechte vařit profesionály zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Ochutnávka FOR ARCH 2019: Které novinky a trendy ze stavebnictví se představí v Letňanech?, Hyperbydleni.cz

Ochutnávka FOR ARCH 20...

13.09.2019

Strojní zdění, chytré zdivo nebo moderní...

Veletrhy - foto, Podzimní FOR DECOR & HOME nastíní směr designu letošních Vánoc, Hyperbydleni.cz

Podzimní FOR DECOR & H...

28.08.2019

Mezinárodní kontraktační veletrh dekorací,...

Další veletrhy »