Moderní kuchyně 21. století

12.7.2010 | Jana Henychová | Kuchyně | Komentářů 0 |

Kuchyně jako běžné příslušenství bytu získává v 21. století moderní náhled. Stává se tak tématem pro řadu moderních designérů a bytových architektů. Ti čerpají inspiraci ze zahraničních trendů a zapojují tak tvůrčí myšlení. Někteří kombinují historické a etnické prvky, jiní se drží tradičních vzorů. Výběr materiálu a kombinace barev zde hraje významnou roli. Moderní společnosti provozující výrobu a montáž kuchyní se zaměřují na širokou vrstvu zákazníků.

Moderní kuchyně 21. století - foto, Hyperbydleni.cz

 

Jako první nahlédneme do produktů a služeb společnosti Modern. V této kategorii si mohou vybrat i velmi nároční uživatelé. Kuchyně z řady Modern jsou jednoduché, stylově čisté a elegantní. Pokud sledujete trendy v oblasti bydlení a chcete mít moderní domov, naleznete inspiraci právě zde. Objevte kouzlo lesklého laku, sytých barev a kombinace dřeva, nerezu i skla. Kuchyně z této řady vynikají výborným poměrem ceny a kvality. Jednoduchý design je navíc nadčasový a univerzální. Pokud se časem rozhodnete pro změnu, stačí vyměnit doplňky a můžete mít kuchyni ve zcela novém stylu. Jedním z trendů současné doby, který se bude velké oblibě těšit po mnoho dalších sezón, jsou exotické dýhy, lamina a folie, dvířka z wenge, zebrana nebo makasaru, olemovaná hliníkovým rámečkem.

 

Moderní kuchyně 21. století, fotka

 

Kuchyně Hanák jsou dalším moderním typem pro výbavu našich domácností. Tato společnost se od svého vzniku zaměřuje na širokou vrstvu zákazníků. Cílem společnosti je uspokojit všechny druhy klientů. Firma spolupracuje s hlavním dodavatelem HANÁK NÁBYTEK a.s. Její sortiment dokáže uspokojit potřeby například začínajících mladých rodin, které ocení design a kvalitu, tak i náročné klienty, co očekávají nadstandardní služby při řešení celého interiéru. Zájemci si kromě kuchyňských linek mohou do kuchyní pořídit mnoho dalších doplňkových součástí jako jsou různá osvětlení, jídelní stoly se židlemi nebo tapety.

 

Moderní kuchyně 21. století, fotka

 

Mladým a nekonvenčním milovníkům umění a estetiky může udělat radost kuchyně Barcelona. Obvzláště pokud se rozhodnou pro originální kombinaci modrošedé a antracitové barvy. Pokud by se někomu tato barevná kombinace nelíbila, může si zvolit z řady jiných barev nebo dekorů dřeva. Barcelona splňuje všechny požadavky, kladené na moderní kuchyně. Odpovídá vysokým nárokům uživatele na kvalitu a přesnost řemeslného zpracování a umožňuje pohodlnou práci. Díky možnosti výběru ze skříněk mnoha typů a velikostí lze s touto sestavou nalézt optimální řešení pro každý interiér. Pokud hledáte něco, co kuchyně Barcelona nenabízí, můžete vašeho požadavku docílit kombinací s dalším typem a máte tak příležitost ke vzniku mnoha dalších originálních variací. Po ty, kteří obdivují krásu v detailech, si mohou ke kuchyňské lince přidat také řadu zajímavých doplňků. Jedním z takovýchto produktů jsou například světelné police, které kromě úschovného prostoru a jemného osvětlení vyřeší také otázku estetickou. Kuchyň se tak z běžné místnosti na vaření může pro některé jedince stát tvořivou aktivní relaxací. Výrobci mysleli rovněž na to, že detaily, které jsou nejméně vidět, patří většinou k těm nejdůležitějším. Samozřejmostí je proto u této kuchyně kvalitní, velmi odolné a stabilní kování, které umožňuje snadnou manipulaci se všemi dvířky a zásuvkami.

 

Moderní kuchyně 21. století, fotka

 

K moderním kuchyním patří v dnešní době také drtiče odpadu. Tento typ výrobku může domácnostem nabídnout například firma WELT SERVIS. Drtič EcoMaster pomáhá k ekologickému chování a napomáhá třídění odpadků u zdroje. Veškerý nepříjemný, mokrý a rychle zahnívající potravinový odpad jednoduše shrnete do dřezu a pustíte drtič. Odpad rozmělněn na jemné částečky odchází spolu s vodou odpadním potrubím do kanalizace. Drtič lze instalovat i dodatečně do starších kuchyní.

 

Moderní kuchyně 21. století, fotka

 

Nezbytnou součástí vybavení kuchyně jsou varné desky, které postupem času v domácnostech nahrazují staré těžké plynové sporáky. Kromě varných desek na plyn si můžeme vybírat z variant na elektrickou energii v podobě sklokeramických desek, litinových ploten nebo indukčních desek. Jejich největší nevýhodou je především dlouhá doba rozehřívání plotýnky a s tím spojené ztráty energie. Naopak mezi výhody patří možnost programování, časování, měření teploty, což může snížit spotřebu energie, ušetřit čas a výrazně zjednodušit vaření.

 

Moderní kuchyně 21. století, fotka

 

Zájemci o kuchyňské linky a další potřebné vybavení do kuchyně si skutečně mohou vybrat ze široké nabídky výše uvedených i jiných dalších firem. Stačí pouze zajít do některé z jejich poboček. Abychom předešli zbytečným rizikům, je v zájmu každého kupujícího si před koupí opatřit co nejvíce potřebných informací. Ještě před samotnou koupí mohou zákazníci využít nabídku konzultace, při které se mohou poradit s výběrem materiálů od různých výrobců. Designéři se také zaměřují na cíl, aby kuchyň byla ergonomicky i technicky maximálně využitelná. Jde například o to, aby dřez byl správně umístěn nedaleko myčky nebo aby pracovní plocha byla dostatečně veliká pro přípravu pokrmů. Návrhy se zde zpracovávají na základě předložené stavební dokumentace, nebo podle plánku skutečné místnosti.

 

Moderní kuchyně 21. století, fotkaDiskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 1


Související odkazy a zdroje informací

Diskuze

Článek Moderní kuchyně 21. století zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Ochutnávka FOR ARCH 2019: Které novinky a trendy ze stavebnictví se představí v Letňanech?, Hyperbydleni.cz

Ochutnávka FOR ARCH 20...

13.09.2019

Strojní zdění, chytré zdivo nebo moderní...

Veletrhy - foto, Podzimní FOR DECOR & HOME nastíní směr designu letošních Vánoc, Hyperbydleni.cz

Podzimní FOR DECOR & H...

28.08.2019

Mezinárodní kontraktační veletrh dekorací,...

Další veletrhy »