Kouzlo internetového obchodu AZ koupelny

22.10.2007 | Redakce Hyperbydlení.cz | Koupelny | Komentářů 0 |

Zásadní výhodou internetových obchodů je možnost prodávat výrobky za ceny až o třetinu nižší než v běžných kamenných obchodech. Jedním z mladých a dynamicky se rozvíjejících internetových obchodů je e-shop AZ-koupelny, který se specializuje na prodej koupelnového vybavení.

Kouzlo internetového obchodu AZ koupelny  - foto, Hyperbydleni.cz

Cílem internetového obchodu AZkoupelny je nabízet zákazníkům co nejširší sortiment výrobků pro zařízení koupelen, včetně koupelnového nábytku a doplňků. Důraz je kladen na kvalitu, o čemž svědčí nulový počet reklamací, ale neméně důležité jsou přijatelné ceny prodávaného zboží. V nabídce jsou výrobky renomovaných firem. Samozřejmostí je zajištění doprovodných služeb, jako je doprava zboží k zákazníkovi atd. Další předností je individuální přístup našich pracovníků k jednotlivým objednávkám a možnost technických konzultací. Zákazníci jistě ocení pravidelné cenové zvýhodnění vybraných výrobků. V sortimentu internetového obchodu AZkoupelny je též široká nabídka akrylátových van různých tvarů. Rekonstruujete nebo zařizujete novou koupelnu? Poradíme Vám, jak si vybrat vanu Vašich snů… Stojíte při plánování nové koupelny před praktickou otázkou – vanu nebo sprchový kout? Máte menší koupelnu a bojíte se, že nebude dost prostoru na klasickou vanu? Dnešní výrobci věnují hodně pozornosti tomu, aby se vany vešly i do prostorově menších koupelen, kterých je v české republice mnoho – a to nejen v panelových domech. Vedle klasických van existuje velký výběr rohových nebo takzvaně asymetrických van, které poskytují jak eleganci, tak pohodlí a jsou o zhruba 20cm větší než kolik skutečně měří. Vana o rozměru 150 x 100 cm vám poskytne stejný komfort, jako klasická vana 170 cm dlouhá.

 

Při výběru vany byste měli pamatovat především na prostor, který v koupelně máte, dále na tvar vany, který se vám líbí a také na barvu, která může celou koupelnu příjemně sladit. Neméně důležitý je též materiál, z kterého je vana vyrobena. Existuje více materiálů, které se liší cenou, ale i kvalitou. V každém případě je dobré se u výrobce informovat. Například stoprocentní akrylát je sice dražší, ale také kvalitnější a má delší životnost než kupříkladu ABS plast. Akrylát má v sobě UV filtr, takže vám vana zůstane bílá po celou dobu své životnosti. Například firma RIHO dává na své výrobky z akrylátu Lusite záruku 10 let na stálobarevnost. Důležité je též pamatovat i na drobné detaily, které doladí celkový pohled na vanu a zpříjemní vám koupel, jako jsou různé podhlavníky, madla atd. Dnes jsou tyto doplňky ve standardní nabídce většiny výrobců van. Pokud patříte mezi náročné zákazníky, určitě vás potěší pestrý výběr masážních systémů, ať už se jedná o trysky, které vás uvolní po namáhavém dni proudem teplé vody se vzduchem /systém HYDRO/, nebo předehřátý vzduch / systém AERO/ anebo samozřejmě kombinace obou těchto masážních systémů. Ovládání bývá u levnějších variant mechanické, u standardních a komfortních pak elektronické nebo i s LCD displejem. Věříme, že Vám naše rady a doporučení pomohou při výběru a těšíme se na Vaši návštěvu na našich stránkách.  

 Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 10

Diskuze

Článek Kouzlo internetového obchodu AZ koupelny zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Ochutnávka FOR ARCH 2019: Které novinky a trendy ze stavebnictví se představí v Letňanech?, Hyperbydleni.cz

Ochutnávka FOR ARCH 20...

13.09.2019

Strojní zdění, chytré zdivo nebo moderní...

Veletrhy - foto, Podzimní FOR DECOR & HOME nastíní směr designu letošních Vánoc, Hyperbydleni.cz

Podzimní FOR DECOR & H...

28.08.2019

Mezinárodní kontraktační veletrh dekorací,...

Další veletrhy »