Robotický vysavač uklidí za Vás!

9.7.2008 | BLAKAR trading s.r.o. | Doplňky pro domácnost | Komentářů 0 |

Robotické vysavače CleanMate jsou cenově dostupné a velice účinné automatické vysavače, které uklidí podlahy za Vás. Robotické vysavače se pohybují automaticky po podlahách a uklízí je velice pečlivě bez Vaší pomoci. Dostanou se i do rohů a pod nábytek, kam se běžné vysavače nedostanou.

Robotický vysavač uklidí za Vás!  - foto, Hyperbydleni.cz

Při pomyšlení na robotický vysavač se Vám může zdát, že jde o hudbu budoucnosti, opak je pravdou. Robotický vysavač CleanMate s digitálním srdcem posbírá z podlah prach a nečistoty, na Vás zbývá pouze jeho spuštění, a poté se již začnou dít „zázraky“ a Vy se můžete věnovat jiným, příjemnějším činnostem.Svěží „look“ vysavače CleanMate
Designéři robotických vysavačů CleanMate popustili uzdu fantazii a snažili se do vyhotovení vtisknout osobitost a jedinečnost. Svěží vyhotovení s nepřehlédnutelnými bočními světly hravě zapadne do moderního interiéru. Nezáleží na tom, zda pracuje, nebo odpočívá v nabíjací stanici – působí atraktivně, takže ho nemusíte schovávat pod pohovku či do kouta.

Dobrému dojmu prospívá nejen to, že máte k dispozici dobře zpracovanou rukojeť vysavače a průhledové okénko do plastové prachové nádobky, ale i skutečnost, že se plasty nezanášejí prachem. Při pohybu po podlahách nevzniká statická elektřina, takže se nemusíte bát, že budete muset zápasit s prachem - čistá práce se cení. Vhodně byly zvolené i materiály, ze kterých je vysavač sestrojen. Při úklidu kolem stěn se jich vysavač jemně dotýká nárazníkem, který nešpiní a nezanechá na stěnách žádné barevné stopy ani je neodře. Názorné video, jak robotický vysavač pracuje, najdete na www.cleanmate.cz.

Při práci nepřetržitě blikají boční světla, aby v přítmí upozornily na pohybující se objekt, což je jeden z bezpečnostních prvků, kterými je vysavač CleanMate vybaven.

 


S ovladačem máte vysavač pod kontrolou
Ve standardní výbavě robotického vysavače CleanMate je infračervený dálkový ovladač, který zajistí přístup ke všem jeho funkcím. Výbornou možností je umístění ovladače do průhledového okénka prachové nádobky, odpadají tak starosti s jeho neustálým hledáním.

Jednoduché a přehledné značení tlačítek zajistí, že obsluhu zvládne i člověk, který se s podobnou technikou v minulosti nesetkal. Možné je volit různé pohybové režimy vysavače, délku uklízecího cyklu, aktivovat nebo deaktivovat UV dezinfekční světlo a další doplňkové funkce. Víc toho již skutečně nepotřebujete, neboť pracuje robotický vysavač, ne Vy.

Robotický vysavač uklidí za Vás!  - foto, Hyperbydleni.cz


Nabíjení manuální i automatické
Určité typy robotického vysavače CleanMate jsou dodávané s automatickou nabíjecí stanicí. Je vybavená infračerveným naváděním, které pomůže vysavači zaparkovat se ve chvíli, kdy ukončí úklid místnosti nebo se vybije baterie.

Robotický vysavač je možné manuálně pomocí ovladače kdykoli zaparkovat do nabíjecí stanice nebo jej pomocí externí nabíječky připojit přímo do elektrické sítě. Nabíjení trvá okolo 3,5 hodiny a plně nabitá baterie vydrží uklízet až 80 minut nepřetržitého vysávání. To je dostatek energie na vysátí až 50 metrů čtverečních.

Robotický vysavač uklidí za Vás!  - foto, Hyperbydleni.cz


Senzory dohlížejí na pohyb a bezpečnost
Robotický vysavač je vybaven čtyřmi druhy senzorů, aby dokázal přenést řídícímu čipu potřebné informace o místnosti. Překážky a stěny vyhledává tak, že do nich jemně naráží. Senzory pod pružným nárazníkem předají informace řídící jednotce a ta se postará o vhodný manévr.

Infračervené senzory ohlídají dostupnost „země pod nohama“. Jakmile se některý z okrajů vysavače CleanMate dostane na hranu pracovního prostoru - například schody - aktivuje se zpětný chod, aby nespadl.

Robot má přehled i o tom, zda se v terénu pohybuje. Jakmile se zasekne na třásních koberce nebo nevhodně umístěné kabeláži, zastaví svůj chod a upozorní Vás na vzniklou situaci akustickým signálem.

Poslední ze senzorů zpracovává infračervené signály a zaměřuje polohu nabíjecí stanice. Jakmile je třeba, vyhledá vysavač CleanMate nabíjecí stanici a nacouvá do ní bez jakékoli další obsluhy.

Robotický vysavač uklidí za Vás!  - foto, Hyperbydleni.cz


Tři čistící nástroje pracují sehraně
CleanMate je vybaven trojicí čistících nástrojů, které zajišťují údržbu laminátových podlah, linolea, dlažeb, dřeva a koberců s nízkým vlasem. V souhře pracují na tom, aby podlahu zbavily nečistot a prachu.

Boční kartáček umístěný na levé straně posouvá nečistoty a prach k pracovní dráze vysavače CleanMate. Dosáhne k okraji stěn a k rohům místnosti, které tak udržuje v čistotě.

Hlavní rotační kartáč dopravuje nečistoty k sacímu otvoru a namotává na sebe delší vlákna, vlasy a zvířecí chlupy. Štětiny kartáče jsou jemné a díky tomu z různých podlahových povrchů mizí i ten nejjemnější prach.

Třetím pracovním nástrojem je sací otvor se silikonovou stěrkou. Díky tomu se veškeré nečistoty z podlah dostanou do vymývatelné plastové prachové nádobky.

Robotický vysavač uklidí za Vás!  - foto, Hyperbydleni.cz


Dezinfekce pro náročné
Vysavače CleanMate vynikají i dalším jedinečným doplňkem, kterým je UV dezinfekční světlo umístěné na jejich spodní straně. UV světlo zabíjí bakterie a roztoče a díky tomu jej ocení nejen milovníci dokonalé čistoty.

Robotický vysavač uklidí za Vás!  - foto, Hyperbydleni.cz


5 pohybových módů vysavače
Úspěch vysávání je postavený na promyšleném pracovním algoritmu, který je názorně zobrazen na www.cleanmate.cz. Vhodně navrhnuté manévry zajistí, že robot vyčistí celou podlahovou plochu místnosti.

Automat zajistí spirálovité pokrytí podlahy, kopíruje stěny místnosti, jezdí po podlaze v „S“ tvaru, nechybí ani „biliardový“ manévr s odrážením od stěn nebo polygonální pokrytí prostoru. Automaticky po uplynutí časového limitu mění strategii čištění a reaguje vhodnými manévry na nárazy do překážek.

Pokud nechcete používat továrně přednastavený automat pohybů vysavače, můžete pomocí dálkového ovladače navolit pouze jeden pohybový mód, ve kterém pak bude vysavač pracovat po dobu Vámi nastaveného času.
CleanMate je určen na uklízení tvrdých podlah (plovoucí podlahy, dřevo, linoleu a dlažby), ale bez problémů zvládne i koberce s nízkým vlasem tzv. podkladové.

Robotický vysavač uklidí za Vás!  - foto, Hyperbydleni.cz
 


Údržba bez problémů
Údržba vysavače CleanMate je triviálně jednoduchá. Z rotačního kartáče lze jednoduše odstraňovat namotané vlasy a chlupy, plastová nádobka na prach se dá snadno vysypat. Navíc je možné jak nádobku tak také filtr vymývat jednoduše vodou. V případě potřeby nebo jednou za 3 měsíce je třeba měnit prachový filtr, na což výrobce myslel a v každém balení najdete dva náhradní filtry.


Závěrem
Pracovitý, čistotný, všestranný a ekologický pomocník! Postará se o podlahy Vaší domácnosti a Vy budete mít čas na rodinu a přátele.


Více informací se dozvíte na http://www.cleanmate.cz


Dovozce: BLAKAR trading s.r.o., Kupeckého 763/9, Praha 4, tel.: 606 839 644, 606 377 814, e-mail: [email protected]


Robotický vysavač uklidí za Vás!  - foto, Hyperbydleni.cz

 Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 8

Diskuze

Článek Robotický vysavač uklidí za Vás! zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Ochutnávka FOR ARCH 2019: Které novinky a trendy ze stavebnictví se představí v Letňanech?, Hyperbydleni.cz

Ochutnávka FOR ARCH 20...

13.09.2019

Strojní zdění, chytré zdivo nebo moderní...

Veletrhy - foto, Podzimní FOR DECOR & HOME nastíní směr designu letošních Vánoc, Hyperbydleni.cz

Podzimní FOR DECOR & H...

28.08.2019

Mezinárodní kontraktační veletrh dekorací,...

Další veletrhy »