Bytové parfémy – luxusní provonění vašeho domova

8.7.2010 | Martina Tlachová | Doplňky pro domácnost | Komentářů 0 |

Parfémy dávno nepatří jen na pokožku, existuje spousta jiných míst, kde je příjemná vůně potřeba. Například u vás doma. Zapomeňte na levné osvěžovače vzduchu z drogerií a zkuste se jednou rozmazlit. Třeba to u vás zafunguje jako s klasickým parfémem – pokud jej jednou vyzkoušíte, už se k levným variantám odmítnete vrátit.

Bytové parfémy – luxusní provonění vašeho domova - foto, Hyperbydleni.cz

 

Kosmetika byla odjakživa spojována s tělem a pokožkou, teď si ale můžeme postupně zvykat i na jiný typ, který má možná trochu nevšední název – bytová kosmetika. Bytové parfémy se pomalu, ale jistě prodírají na náš trh a získávají si stále více zájemců. Důvodů je několik: jsou zdravotně nezávadné, vyjdou levněji a vaši domácnost kromě příjemného provonění i příjemně doplní. Aromatické difuzéry, vonné svíčky, vosky, parfemované kameny nebo speciální sady na prádlo totiž zbytečně nenaruší atmosféru moderního bytu jako umělohmotná „vonítka“, ale naopak ji prohloubí.

 

Bytové parfémy – luxusní provonění vašeho domova, fotka

 

První specializovaná prodejna bytových parfémů právě otevírá!

Zatím si mohli zájemci o bytové vůně vybírat buď v drogeriích, nebo na internetu. Z fotografie je ale těžko poznat, jak parfém voní a pokud se má navíc stát doplňkem vaší domácnosti, je prostě třeba se na něj podívat a jednoduše si jej „osahat“.

 

Bytové parfémy – luxusní provonění vašeho domova, fotka

 

Právě proto otvírá v těchto dnech, a to konkrétně 12. července, dveře svým novým zákazníkům první specializovaná prodejna na bytové parfémy v naší zemi. V Brně na Václavské 2 tak můžete vstoupit doslova do voňavého ráje (bytove-parfemy.cz). Slavnostní otevření se chystá na 3. srpna. A vyberete si tady jako v parfumerii.

Bytové parfémy jsou dražší, ale kvalitnější

Pravda, zároveň tady i jako v parfumerii zaplatíte, nicméně i teď se nabízí analogie s klasickým parfémem – za více peněz zkrátka dostanete více muziky. A i když za bytový parfém zaplatíte šest nebo sedm set korun, neproděláte. Vydrží vám totiž zhruba půl roku. A na takovou dobu už je přece třeba vůni pořádně očichat. A pokud nejste ochotni do domácnosti investovat tolik peňez, pak zkuste zapřemýšlet, jak ušetřit – malé rady, které vám přinesou stokoruny!

Téměř neomezený sortiment vůní

Na výběr totiž dostanete z mnoha typů vůní a rozhodování vůbec nebude jednoduché. Máte rádi svěžest, kterou se pyšní citrusové plody, bílý mech nebo zelený čaj? Nebo naopak kořeněné vůně plné orientálních dálek a tropického dřeva či koření? Nebo sladkou vanilku, květinové aroma, skořici nebo provensálskou levanduli?

 

Bytové parfémy – luxusní provonění vašeho domova, fotka

 

Pokud je skutečně něco pravdy na tom, že Češi nepatří právě k nejvoňavějším národům, tak fakt, že bytové parfémy se zatím musejí dovážet z Itálie, tenhle stereotyp jenom potvrzuje. Možná právě teď je nejvyšší čas s tím něco udělat – zvlášť když do konce roku bude podobný voňavý ráj k dispozici i v Praze.

 

Text: Martina Tlachová / Living.cz
Foto: shanghaidaily.com, bytove-parfemy.cz, mrandmrsfragrance.cz

 Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0


Související odkazy a zdroje informací

Diskuze

Článek Bytové parfémy – luxusní provonění vašeho domova zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Ochutnávka FOR ARCH 2019: Které novinky a trendy ze stavebnictví se představí v Letňanech?, Hyperbydleni.cz

Ochutnávka FOR ARCH 20...

13.09.2019

Strojní zdění, chytré zdivo nebo moderní...

Veletrhy - foto, Podzimní FOR DECOR & HOME nastíní směr designu letošních Vánoc, Hyperbydleni.cz

Podzimní FOR DECOR & H...

28.08.2019

Mezinárodní kontraktační veletrh dekorací,...

Další veletrhy »