Kultovní značka Cross v ČR – 3. Díl

4.3.2009 | Penshop.cz | Domácí kancelář | Komentářů 0 |

Americká značka Cross se stala po celém světě označením kvality nejen pro psací nástroje s doživotní zárukou mechanické životnosti, ale i pro potřeby každodenního života jakou jsou například hodinky, čtecí brýle, kabely na notebooky, nože na otevírání dopisů a další.

Kultovní značka Cross v ČR – 3. Díl - foto, Hyperbydleni.cz

Společnost s ručením omezeným, firma Attalos, která má výhradní zastoupení značky Cross v České republice, však na svých internetových stránkách www.penshop.cz nabízí i další zajímavé, atraktivní a hlavně kvalitní produkty.

Pokud již máte psací pero značky Cross, nejlépe model s vlisovaným zlatem splňující přísné americké normy, či model s polodrahokamy a lakovým nátěrem, který zaručuje jeho neměnnou krásu, je k jeho používání samozřejmě potřeba i náplň. Nabízené inkousty Diamine jsou založeny na vodní bázi, jsou netoxické a kvalitou a vlastnostmi se řadí mezi nejlepší na světě. Mohou být také používány do kaligrafických per těmi, kteří upřednostňují vodě neodolné inkousty, aby je mohli ředit nebo navzájem míchat pro vytvoření nespočtu nových odstínů. Inkousty Diamine se dodávají v lahvičkách 80 ml v padesáti barvách a v bombičkách po 18ti kusech v sedmnácti barvách.

Kultovní značka Cross v ČR – 3. Díl - foto, Hyperbydleni.cz

A na co psát svou osobní či firemní korespondenci? Ideální volbou je jediný ručně čerpaný grafický papír z Velkých Losin s gramáží 120g/m2, formátu A2. Chcete-li být originální, využijte nabídku dopisní karty čtvercového formátu 20 x 20 cm opět z ručně čerpaného kartónu ve třech barevných variantách, která je vhodná k tvorbě exkluzivních pozvánek, přání či svatebních oznámení.
Kultovní značka Cross v ČR – 3. Díl - foto, Hyperbydleni.cz

Pro muže jsou v nabídce www.penshop.cz i pánské hodinky. Současný trend velí, že hodinky se stávají dominantní ozdobou pánské ruky. Funkčnost a přesnost jsou samozřejmostí, stejně jako precizní zpracování a nejkvalitnější materiál. To vše splňují hodinky se švýcarským krystalem řízeným strojkem (Swiss quartz movement), které mají plášť klasického kruhového tvaru z nerez oceli se saténovým povrchem doplněným článkovaným páskem z nerez ocele.

Kultovní značka Cross v ČR – 3. Díl - foto, Hyperbydleni.cz

Neopomenutelnými pomocníky ve všedním životě jsou rovněž klasické diáře, které slouží již desítky let svým uživatelům a ani elektronické alternativy je nedokázaly vytlačit do ústraní. Pro Angličany se synonymem slova diář (organizér) stal Filofax, což je anglická značka luxusních kroužkových diářů a příslušenství k nim. Tradiční výroba již od roku 1921 je dlouholetým svědectvím špičkové kvality, a to díky výběru nejlepších materiálů a dokonalému zpracování. I tyto kvalitní organizéry si můžete objednat na internetových stránkách firmy Attalos - www.penshop.cz.Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 3

Diskuze

Článek Kultovní značka Cross v ČR – 3. Díl zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Ochutnávka FOR ARCH 2019: Které novinky a trendy ze stavebnictví se představí v Letňanech?, Hyperbydleni.cz

Ochutnávka FOR ARCH 20...

13.09.2019

Strojní zdění, chytré zdivo nebo moderní...

Veletrhy - foto, Podzimní FOR DECOR & HOME nastíní směr designu letošních Vánoc, Hyperbydleni.cz

Podzimní FOR DECOR & H...

28.08.2019

Mezinárodní kontraktační veletrh dekorací,...

Další veletrhy »