Podlahové zásuvkové krabice

19.3.2015 | PR článek | Domácí elektronika | Komentářů 0 |

Zařídili jste si interiér přesně podle svých představ, ale přesto Vám jeho konečný vzhled něco kazí? Pokud to jsou kabely a šňůry povalující se pod pracovním stolem, za televizí a počítačem nebo v okolí dalších spotřebičů, máme pro Vás originální řešení, jak s těmito rušivými elementy skoncovat jednou provždy.

Podlahové zásuvkové krabice - foto, Hyperbydleni.cz

Elektrické kabely a šňůry jsou v každém interiéru nezbytné, a proto je mnohdy přijímáme jako nutné zlo. Při tvorbě moderního a komfortního bydlení však už nemusíme dělat kompromisy – stačí na to jít chytře!

Představujeme Vám podlahové zásuvkové krabice, které jsou mimořádně elegantním řešením, jak vést zdroj elektrické energie nebo signálu k požadovanému spotřebiči, a to zcela neviditelně, bez nutnosti vést kabely po povrchu. Díky důmyslnému řešení jsou kabely spotřebičů vedeny malým otvorem v podlaze k dokonale skrytým zásuvkám v podlahovém boxu. Samotné tělo boxu je pak vyrobeno z kvalitní nerezové oceli, díky čemuž se pyšní nadstandardní odolností, životností i provozní spolehlivostí. Povrch krabice je osázen materiálem konkrétní podlahy, takže ani v nejmenším nenarušuje vzhled podlahové krytiny, a tím i celého interiéru. Výsledkem užití zásuvkových boxů je perfektní estetický vzhled interiéru bez jediného kazu.

Podlahové zásuvkové krabice, fotka

 

Podlahové krabice významně vylepší každý interiér nejen po stránce estetické, ale i praktické. Manipulace s nimi je totiž velmi jednoduchá – boxy jsou ze shora otevíratelné, a tak umožňují snadný přístup ke skrytým zásuvkám. Díky tomuto systému také jednoduše vyřešíte i zapojení spotřebičů s krátkými kabely. Skrytí všech kabelů navíc učiní Váš domov bezpečnějším, což oceníte zejména v případě, že máte doma malé děti nebo domácí mazlíčky, které elektrické zásuvky a kabely zpravidla velmi lákají. Hladké povrchy bez šňůr Vám také usnadní každý úklid. K čištění podlah můžete bez obav použít i robotický vysavač.

Podlahové zásuvkové krabice, fotka

 

Podlahové krabice jsou vyráběny v České republice a o jejich kvalitách svědčí skutečnost, že jsou doporučovány architekty pro chytré řešení zásuvek. Mimořádnou odolnost krabic zase potvrzuje celoživotní garance, která se na ně vztahuje.

Podlahové zásuvkové krabice, fotka

 

Řešení kabelového instalačního systému podlahovými boxy je ideální volbou nejen do interiérů, ale i kanceláří, konferenčních sálů, garáží či průmyslových hal. Navštivte www.simplybox.cz, vyberte si neviditelného pomocníka přesně na míru svým požadavkům a splňte si své sny o dokonalém bydlení.Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 1

Diskuze

Článek Podlahové zásuvkové krabice zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Ochutnávka FOR ARCH 2019: Které novinky a trendy ze stavebnictví se představí v Letňanech?, Hyperbydleni.cz

Ochutnávka FOR ARCH 20...

13.09.2019

Strojní zdění, chytré zdivo nebo moderní...

Veletrhy - foto, Podzimní FOR DECOR & HOME nastíní směr designu letošních Vánoc, Hyperbydleni.cz

Podzimní FOR DECOR & H...

28.08.2019

Mezinárodní kontraktační veletrh dekorací,...

Další veletrhy »