Monoklimatické chladničky

5.4.2011 | Jana Henychová | Bílá technika | Komentářů 0 |

Kvalitní a funkční lednice patří řadu let mezi základní vybavení každé domácnosti. Jen málokdo si dokáže moderní život bez ní představit. Při jejím výběru je kromě hlavních předpokladů jako dostatečná velikost a funkčnost důležitá také celková využitelnost. Ta se dá lehce zjistit ze zkušeností, které jste nabrali s předchozí chladničkou, a také podle toho, kolik vás v domácnosti bydlí. Nejlepším řešením pro většinu početných domácností je dostatečně veliká lednička s efektivně uspořádanými fochy a zásuvkamy a v neposlední řadě také s mrazákem. Zkrátka, aby bylo vše v jednom, ale zároveň uspořádané.

Monoklimatické chladničky - foto, Hyperbydleni.cz

 

To vše se dá velmi lehce splnit, pokud si zakoupíte jednodvéřovou monoklimatickou chladničku. Jedná se o spotřebič vyznačující se čistým interiérem s průhlednými vnitřními prvky, jako jsou zejména zásuvky na zeleninu, přihrádky dveří a výškově přestavitelné skleněné police pro lepší přehled v chladícím oddílu spotřebiče. Poličky se snadno udržují v čistotě, potraviny s menším objemem nepropadávají dolů jako u drátěných poliček. Cokoliv se rozlije, neprotéká níže. Mnoho zásuvných úrovní skleněných poliček i dveřních přihrádek jsou tak vytvořeny pro nejefektivnější využití vnitřního prostoru.

 

Monoklimatické chladničky, fotka

 

Domácnosti užitečný spotřebič v moderním designu má v sobě zabudovaný systém automatického odmrazování. Je výhodou mnoha moderních chladniček. Pryč jsou ty časy, kdy jsme museli všechny zásoby v lednici i na mrazáku urychleně upotřebit jenom proto, abychom mohli ledničku odmrazit, potom čekat dlouhé hodiny a nakonec vylévat zásuvku plnou ledové vody. Díky moderní technologii se tato činnost provádí průběžně sama. Další velikou výhodou a předností monoklimatických chladniček je, že disponují velmi tichým chodem. A tak se nestane, jak tomu bylo dříve, že by vás v nočních hodinách probouzelo hučení elektromotoru v pravidelných cyklech.

 

Monoklimatické chladničky, fotka

 

Pro dokonalou organizaci je třeba si vše uspořádat tak, abyste měli přehled, co se kde nachází. K tomu vám mohou pomoci vhodně rozčleněné a přehledné skleněné nebo plastové police, přes které se dá dobře na první pohled vidět, co se v nich nachází, a tak mohou kromě praktického řešení vytvořit i zajímavou dekoraci. Tak třeba takové zásuvky na zeleninu vám jednak pomohou potřebný nákup uskladnit a zároveň, pokud je vhodně naaranžujete, může se tak celková barevnost interiéru chladničky dokonale doladit.

 

Monoklimatické chladničky, fotka

 

V těchto přístrojích je dostatečně zajištěná elektronická regulace teploty. I když se jedná o monoklimatickou ledničku, tak lze připravovat dokonce ledové kostky pro váš oblíbený nápoj. Rozvod vzduchu zajišťuje pokročilý technologický systém. Teploty a funkce se zobrazují na přehledném displeji. Lednice je vybavena automatem na vodu, potraviny pak uskladníte na plochách z bezpečnostního skla, které je odolné proti vysoké zátěži velkými a těžkými hrnci. Jako každá lednice v sobě zahrnuje další zásuvné přihrádky, úložné prostory na dvířkách a jednu přihrádku s víkem v horní části dveří. Díky dostatečné prostorové vybavenosti a oddělenosti jednotlivých částí tak můžete ukládat různé druhy potravin zvlášť a vzájemně od sebe nenačichnou. Dále je přihrádka na zeleninu vybavena speciálním filtrem, který udržuje ovoce a zeleninu déle čerstvou. Monoklimatickou ledničku lze dopručit zejména do takových domácností, kde potřebujete spíše větší chladicí prostor. Částečně tak nahradí obyčejnou spíž, kterou mnoho menších bytů nemá. Tím pádem můžete dlouhodobě skladovat i konzervy a jiné potraviny, co vyžadují spíše mírný chlad, než zimu.

Autor: Jana Henychová / Hyperbydlení.cz



Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0


Související odkazy a zdroje informací

Diskuze

Článek Monoklimatické chladničky zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamy







veletrhy

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Ochutnávka FOR ARCH 2019: Které novinky a trendy ze stavebnictví se představí v Letňanech?, Hyperbydleni.cz

Ochutnávka FOR ARCH 20...

13.09.2019

Strojní zdění, chytré zdivo nebo moderní...

Veletrhy - foto, Podzimní FOR DECOR & HOME nastíní směr designu letošních Vánoc, Hyperbydleni.cz

Podzimní FOR DECOR & H...

28.08.2019

Mezinárodní kontraktační veletrh dekorací,...

Další veletrhy »