Energeticky šetrné myčky - Bonus 500 Kč za nákup úsporného spotřebiče

21.4.2010 | Vestavné spotřebiče s.r.o. | Bílá technika | Komentářů 0 |

Myčka - oblíbená pomocnice v domácnosti, která by za ideálních okolností měla šetřit čas i peníze. Chcete vědět, jak vybrat tu správnou myčku nádobí a zároveň získat finanční příspěvek za její nákup? Čtěte dál.

Energeticky šetrné myčky -  Bonus 500 Kč za nákup úsporného spotřebiče - foto, Hyperbydleni.cz

Hlavním vodítkem při nákupu myčky by neměla být její cena. Myčka nádobí není statickým doplňkem domácnosti, podobně jako váza nebo obraz, odebírá elektrickou energii a vodu, proto je důležité klást důraz na to, jakou sumu peněz zaplatíte za její provoz. I když by se zdálo, že popsané skutečnosti jsou samozřejmé a není třeba je připomínat, faktem je, že ne všichni zákazníci si je uvědomují a jednají podle nich. Špatně vybraná myčka překvapí svoje majitele ve chvíli, kdy přijde účet za vodu a elektřinu, ojedinělým případem není ani nazlobená hospodyňka, která vyndává „umyté“ nádobí z myčky s utěrkou v ruce, aby odstranila šmouhy ze skleniček a zbytky jídla ze silně znečištěných hrnců.  Potrápit může i vysoká hlučnost myčky. Platí, že čím je myčka levnější, tím je i hlučnější. Vzhledem k tomu, že jeden mycí cyklus není pětiminutovou záležitostí, může se stát, že  se budete doma cítit jako na vzletové dráze mezinárodního letiště. Chcete-li mít doma spotřebič, který bude sloužit vám a ne vy jemu, chcete-li za provoz myčky ušetřit, musíte myslet ekonomicky, a to rozhodně neznamená koupit první, která vás okouzlí nízkou cenou.

Základní informace pro výběr ekonomicky šetrné myčky poskytuje energetický štítek. Ekonomicky nejšetrnější spotřebiče jsou označovány údaji A+, A++. Tyto „pluskové“ energetické třídy se u myček neuvádějí, cestou k větší úspoře energií je "šestý smysl".

Šestý smysl - úspora energií

Šestým smyslem jsou vybaveny pouze nejkvalitnější typy myček nádobí, které běžně disponují  množstvím praktických přídavných programů a nejsou hlučné. Myčka se šestým smyslem pomocí duálního senzoru monitoruje znečištění vody, upravuje dobu mytí, počet oplachů i teplotu vody. Výsledkem je až 30% ušetřené energie a vody v porovnání s běžnou myčkou nádobí, to znamená, že i když za myčku se šestým smyslem zaplatíte o něco víc, rozdíl v nákladech se vám vrátí v podobě úspor za energie.

Energeticky šetrné myčky -  Bonus 500 Kč za nákup úsporného spotřebiče - foto, Hyperbydleni.cz

Další funkce, které u myčky určitě oceníte:

Power Clean - variabilní tlakový systém vyvíjí o 70% vyšší tlak vody, než v běžných myčkách, to znamená, že i u velmi znečištěného nádobí lze dosáhnout výborného výsledku bez nutnosti ručního předmytí.

Energeticky šetrné myčky -  Bonus 500 Kč za nákup úsporného spotřebiče - foto, Hyperbydleni.cz

Extra tichý noční program - tento program oceníte nejen v noci, ale i za běžného denního provozu. Noční program myček Whirlpool pracuje velmi tiše, dosahuje úrovně hluku pouhých 39 dB (40 decibelů dosahuje tlumený hovor, tikot budíku nebo šum v bytě).

Energeticky šetrné myčky -  Bonus 500 Kč za nákup úsporného spotřebiče - foto, Hyperbydleni.cz

Jak ušetřit 500 korun při nákupu energeticky šetrné myčky

Do 31. července 2010 máte možnost získat prémii 500 korun za nákup energeticky úsporné myčky Whirlpool se šestým smyslem. (Tato akce je výsledkem spolupráce se společností E.ON, využít ji mohou všichni zákazníci E.ONu a vztahuje se i na další energeticky úsporné spotřebiče Whirlpool.) Spotřebič můžete zakoupit v kterémkoli kamenném i internetovém obchodě v Česku. Pro získání prémie stačí zaslat kopii dokladu o nákupu a vyplněný kupon od společnosti E.ON.

Energeticky šetrné myčky -  Bonus 500 Kč za nákup úsporného spotřebiče - foto, Hyperbydleni.cz

Pečlivě vybírejte prodejce, ušetříte několik tisíc na jednom spotřebiči

Vzhledem ke stále větší oblíbenosti internetového prodeje se v následujících řádcích budeme věnovat tomuto způsobu nákupu. Je třeba si uvědomit, že koupí spotřebiče, v našem případě myčky, to nekončí. Myčku je třeba dopravit na místo a zapojit. Doprava zboží se pohybuje od 250,- Kč výše, za zapojení myčky si servis běžně účtuje 3 500,- Kč. Cílem je tyto náklady eliminovat, tzn. najít obchod, který tyto služby poskytuje zdarma. Jedním z internetových obchodů, který poskytuje zdarma dopravu i zapojení spotřebičů je eshop Vestavne-spotrebice.cz. V jeho nabídce najdete nejen vestavné, ale i volně stojící spotřebiče, drobné domácí spotřebiče a granitové dřezy. Samozřejmostí je možnost odborné konzultace při výběru a rychlé dodání. Ke každému zakoupenému produktu dostane zákazník zdarma praktický dárek.Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 1

Diskuze

Článek Energeticky šetrné myčky - Bonus 500 Kč za nákup úsporného spotřebiče zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Ochutnávka FOR ARCH 2019: Které novinky a trendy ze stavebnictví se představí v Letňanech?, Hyperbydleni.cz

Ochutnávka FOR ARCH 20...

13.09.2019

Strojní zdění, chytré zdivo nebo moderní...

Veletrhy - foto, Podzimní FOR DECOR & HOME nastíní směr designu letošních Vánoc, Hyperbydleni.cz

Podzimní FOR DECOR & H...

28.08.2019

Mezinárodní kontraktační veletrh dekorací,...

Další veletrhy »