Inteligentní zabezpečení domu

2.7.2012 | EMOS spol. s r.o. | Zabezpečení | Komentářů 7 |

Ve chvílích, kdy ze všech stran slyšíme hrozivé zprávy o zvyšující se kriminalitě, si uvědomíme, jak je nám náš život a majetek drahý. Právě v těchto chvílích začneme uvažovat o účinných zabezpečovacích zařízeních, které by nám mohly vnést klid do života. Nejjednodušším řešením, jak ochránit sebe a své blízké, je instalace domácího telefonu nebo videotelefonu.

Inteligentní zabezpečení domu - foto, Hyperbydleni.cz

Každý domácí telefon nebo videotelefon slouží pro komunikaci s osobami, které stojí před vaším domem nebo dveřmi. Tyto zabezpečovací zařízení jsou napojeny na dveřní zámek, díky čemuž můžete osobu vpustit dovnitř.

Domácí videotelefon je napojen na kamerovou jednotku, která snímá vámi zvolený prostor. Videotelefon máte umístěný uvnitř domu nebo bytu a na displeji vidíte osobu stojící venku. Komunikace s osobou probíhá prostřednictvím sluchátka nebo hands-free (dle typu domácího videotelefonu). Největší komfort nabízí domácí videotelefon s dotykovým displejem a hands-free. Všechna tato zabezpečovací zařízení by měly mít v dnešní době barevný displej.
 

Inteligentní zabezpečení domu, fotka

 

Mezi nejprodávanější domácí videotelefon značky EMOS patří barevný videotelefon RL-03M, který je standardně dodáván v sadě s kamerovou jednotkou. Tento zabezpečovací systém má 7“ LCD obrazovku a hands-free. Kamerová jednotka má hliníkový kryt, nerezová tlačítka a stříšku proti dešti. Domácí videotelefon se standardně instaluje na zeď.

Inteligentní zabezpečení domu, fotka

 

KDE KOUPIT? Tento videotelefon a další typy můžete zakoupit na www.emos.cz/eshop

 Pokud si zvolíte jako zabezpečovací zařízení domácí telefon, připravujete se o možnost vidět na displeji osobu stojící venku. Domácí telefon má uvnitř domu stanici pouze se sluchátkem. Pro komunikaci je před domem umístěn audiovrátný s tlačítkovým panelem. Audiovrátný může mít až 24 tlačítek. Na domácí telefon můžete napojit na dveřní zámek a stiskem tlačítka otevřete dveře.
 

Modernější domácí telefony nejsou instalovány přímo na zeď, ale jsou přenosné. Přenosný domácí telefon má navíc čtečku SIM karet, paměť na 100 kontaktů a umožňuje také připojit telefonní linku. Telefon nabízí až 9 vyzváněcích melodií, 3 SOS čísla a hlasitý odposlech. Nejprodávanějším bezdrátovým audio telefonem značky COMMAX je typ WDP-180DS.

Inteligentní zabezpečení domu, fotka

 

Zabezpečení domu prostřednictvím domácího videotelefonu nebo telefonu by mělo být v dnešní době běžným standardem každé rodiny. Zabezpečovací zařízení ocení jistě také starší osoby, které mnohdy bývají příliš důvěřivé a automaticky otevírají dveře cizím osobám. Výjimku netvoří ani děti, které si prostřednictvím videotelefonu mohou ověřit, zda osobu, kterou chtějí vpustit do domu nebo bytu znají. Díky těmto moderním zabezpečovacím zařízením můžeme ochránit sebe, své blízké a svůj majetek. Pokud srovnáme přínos tohoto zařízení s cenou zařízení, můžeme si být jisti, že je to to nejmenší, co pro sebe můžeme udělat.
 

Zabezpečovací zařízení, včetně dveřních zámků, kamerových jednotek a zdrojů lze zakoupit na shop.emos.cz. V sortimentu jsou zabezpečovací systémy značek EMOS, Na-De a Commax. Provozovatel e-shopu je autorizovaným distributorem těchto značek v ČR. Ze zabezpečovacích zařízení lze také zakoupit domovní zvonky nebo alarmy a čidla.
 

Na e-shopu si můžete také zakoupit např. satelitní přijímač samostatně nebo v kompletu, jiné produkty satelitní techniky, svítilny, světla do domu nebo zahradu,nabíječky baterií včetně baterií, meteostanice, žárovky, teploměry, kabely, vysílačky nebo čisticí prostředky na LCD displeje.


 Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 2

Diskuze

Daniel: Já jsem šel formou prevence....< Odpovědět

Lukáš: Mě oslovila nabídka firmy...< Odpovědět

Eva: Zní to zajímavě, my zatím...< Odpovědět

Miriam: My jsme se při výběru...< Odpovědět

Renata: Zdravím, my jsme si na...< Odpovědět

Laďa: Máme zabezpecený dom od...< Odpovědět

RadekNov: Nezní to špatně, ale...< Odpovědět

počet příspěvků: 7

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Desátý veletrh FOR BIKES předvede jízdu ve velkém stylu, Hyperbydleni.cz

Desátý veletrh FOR BIK...

20.03.2019

Jubilejní ročník veletrhu FOR BIKES chystá pro...

Veletrhy - foto, Jaké novinky a trendy sezóny 2019 představí FOR HABITAT?, Hyperbydleni.cz

Jaké novinky a trendy ...

15.03.2019

Veletrh bydlení, stavby a rekonstrukcí FOR...

Veletrhy - foto, Veletrh STŘECHY PRAHA s absolutním rekordem v návštěvnosti, Hyperbydleni.cz

Veletrh STŘECHY PRAHA ...

14.03.2019

Největší počet návštěvníků v historii, přes 25...

Veletrhy - foto, Ekologická a zdravá domácnost. I ta bude tématem Festivalu Evolution, Hyperbydleni.cz

Ekologická a zdravá do...

07.03.2019

Jak si představujete ekologickou domácnost? Je...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo