Průmyslová světla pro interiér a osvícení venkovních ploch

30.12.2010 | Jana Henychová | Svítidla, osvětlení | Komentářů 0 |

Spotřebiče na elektrickou energii tvoří v současném světě nedílnou součást každé domácnosti, výrobního podniku či veřejných prostor.

Průmyslová světla pro interiér a osvícení venkovních ploch - foto, Hyperbydleni.cz

 

Pokud se mezi našimi čtenáři nachází tací, kteří potřebují sehnat kvalitní a silné osvětlení pro podnikatelské účely do velkých prostorů nebo na průmyslové plochy, můžeme jim doporučit některé druhy svítidel, která jsou zrovna na trhu k sehnání. Jestliže se rozhodujete takové svítidlo zakoupit, tak nejprve je třeba uvážit, pro jaké účely si jej chcete pořídit. Tedy jaké konkrétní objekty, prostory nebo plochy s ním budete chtít osvětlovat. Někdo potřebuje světla pro větší průmyslové výrobní haly, jiný zákazník například pro reklamní plochy billboardů. Provozovatelé venkovního sportovního hřiště budou mít také určitě zvláštní požadavky, obzvláště v úloze technických parametrů. Velká průmyslová svítidla se nemusí vyjímat pouze na velkých veřejných prostorách nebo v továrnách. Jestliže náhodou potřebujete světlo s velkou intenzitou, například na zahrádku rodinného domku nebo třeba i do garáže, pak není problém si jej zakoupit i pro čistě osobní účely.

 

Průmyslová světla pro interiér a osvícení venkovních ploch, fotka
Průmyslová světla pro interiér a osvícení venkovních ploch, fotka

 

Každý budoucí uživatel takových svítidel je individualitou, tudíž každý zákazník bude mít jiné požadavky. Proto by měl volit takovou variantu, aby pro něj byla jak praktická a efektivní, tak i uspokojivá po estetické stránce. Na tuto skutečnost řada výrobců myslí, a proto si u specializovaných firem můžete zakoupit rozmanité druhy průmyslových svítidel v různých barvách a hranatých i kulatých tvarech. Jestliže plánujete zakoupit větší počet svítidel čistě pro průmyslové účely, vyplatí se vám zamířit do některé ze specializovaných prodejen a zakoupit si takovou sadu světel, která bude s minimálními nároky na údržbu a zároveň také šetrná k životnímu prostředí. Obzvláště máte-li se svítidly dlouhodobý záměr, tak se vám tahle volba jistě do budoucna vyplatí.

 

Průmyslová světla pro interiér a osvícení venkovních ploch, fotka
Průmyslová světla pro interiér a osvícení venkovních ploch, fotka

Základním materiálem pro většinu kvalitních průmyslových svítidel je tvrzená pryž. V porovnání s některými odlitky z hliníku, vysokojakostní oceli nebo vybraných umělých hmot tento materiál garantuje vysokou elektrickou bezpečnost a navíc nabízí další množství podstatných výhod jako flexibilitu, stabilitu daných rozměrů, tlumení otřesů a nárazů. Narozdíl od ostatních materiálů vám nerezaví a je velice dobře odolný vůči olejům, mazivům, louhům a dalším nežádoucím látkám a chemickým sloučeninám. Takováto průmyslová svítidla bez větších nároků na údržbu jsou velmi vhodná jak pro vnitřní, tak i pro venkovní použití. Kromě výše uvedených předností spojují dohromady soubor dalších výhod, které zaznamenávají výrazný průlom ve vývoji v oblasti LED zdrojů s osvědčenou konstrukcí původních halogenových nebo výbojkových svítidel. Většina správně vyrobených průmyslových svítidel se vyznačuje robustní konstrukcí a kvalitním propracovaným systémem uchycení, který se stane součástí budoucí možné dodávky, kterou se rozhodnete objednat.

 

Průmyslová světla pro interiér a osvícení venkovních ploch, fotka

 

Od skutečnosti, na jakém místě, případně na jaký objekt a jak často bude světlo svítit, se budou jistě odvíjet i další požadavky zákazníka jako je životnost takového výrobku, spolehlivost, funkčnost, využitelnost, ale také poměr mezi efektivností a výší spotřeby energie a z toho plynoucích nákladů.

Autor: Jana Henychová / Hyperbydlení.czDiskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0


Související odkazy a zdroje informací

Diskuze

Článek Průmyslová světla pro interiér a osvícení venkovních ploch zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyInzerce

Celkem : 23349 inzerátů

Další inzeráty » Vložit inzerát

veletrhy

Veletrhy - foto, Největší událost léta v Chocni JACHTAFEST 2018 – tři dny zábavy pro celou rodinu, Hyperbydleni.cz

Největší událost léta ...

17.05.2018

Poslední možnost zakoupit si vstupenky v první...

Veletrhy - foto, Wannado Festival opět rozhýbe děti i dospěláky!, Hyperbydleni.cz

Wannado Festival opět ...

17.05.2018

Nafukovací překážková dráha, laserová biatlonová...

Veletrhy - foto, Sportovní Čáry u arény s čarodějnickou poutí, Hyperbydleni.cz

Sportovní Čáry u arény...

18.04.2018

Tradičně poslední dubnový den, který letos...

Veletrhy - foto, V dubnu vyrazte za nákupy i zábavou na letňanské veletrhy FOR FAMILY, Hyperbydleni.cz

V dubnu vyrazte za nák...

10.04.2018

V PVA EXPO PRAHA v Letňanech se bude od 12. –...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo