Jak si půjčit rodinný vířivý bazén

19.7.2007 | Redakce Hyperbydlení.cz | Sauny, solárka, vířivky | Komentářů 0 |

Najít mezi všemi bazény ten, který přesně odpovídá vašemu životnímu stylu je těžké. Neměli byste ale váhat, zvlášť, když míváte spoustu hostů, jste obklopeni dětmi, chcete si odpočinout, relaxovat se nebo být fit. Máte k dispozici spoustu místa, nebo naopak malý prostor pro bazén?

Vířivka nebo také whirpool je masážní bazén pro celoroční použití. Je to skvělá příležitost na vychutnání skleničky šampaňského v perličkové koupeli či organizování originální párty. Tu můžete uspořádat doslova kdekoliv. Chcete-li mít například narozeninovou párty na lesním palouku, není problém. Výhodou vířivého bazénu Softub je, že jej můžete umístit jak v budově, tak na zahradě či v altánu. Ve vířivce je stále napuštěná voda, která se průběžně dohřívá na požadovanou teplotu, přičemž optimální teplota pro hydroterapii je 37 až 39 stupňů Celsia. Báječně teplou a čistou lázeň ve vířivce udržuje filtrace s ozonizací. Koupíte-li si vířivý bazén Softub od firmy Krapp, stanete se majitelem domácí oázy a soukromého rehabilitačního centra. Vaše vířivka vám pomůže zregenerovat fyzickou i duševní sílu během krátké chvilky, starosti nahromaděné v průběhu vyčerpávajícího pracovního dne se rozplynou v nekonečných vlnkách příjemně teplé vody. Milióny vzduchových bublinek ve stále připravené lázni vás budou hýčkat vždy kdy si jen vzpomenete. Žádaných hydroterapeutických účinků dosahuje bazén Softub pomocí vzájemného vyvážení výkonu čerpadla, hodnot vodního proudu a počtu trysek, jejich typu a umístění. Přílišný výkon čerpadla u jiných výrobců má za následek nepříjemnou bodavou masáž a vyšší náklady na energii. Příliš nízký výkon rozváděný do velkého počtu trysek zase může být u kterékoli sedačky příčinou neuspokojivé účinností vodního proudu. Vířivka vybízí k individuální relaxaci i rodinné zábavě. Hydroterapie v ní vás zbaví bolesti, únavy i stresu. Zve k odpočinku po vyčerpávajícím pracovním dni stejně jako po sportovním výkonu, masáž v příjemném a přirozeném prostředí teplé vody si můžete dopřát jednoduše kdykoliv. Můžete si ji umístit na terasu nebo do zimní zahrady a koupel si budete vychutnávat za každého počasí, v každém ročním období a kdekoliv. Přitom ani nemusíte být jen majiteli vířivého bazénu v ceně 100 – 200 tisíc. Firma Krapp vám klidně vířivku za poplatek půjčí přičemž dovoz, připojení, odpojení a odvoz zajistí do okruhu 50-ti kilometrů od Prahy zdarma. Bazény Softub mají jednoduché ovládání, potřebují jen elektrickou zástrčku. Není tedy nutná žádná dodatečná elektroinstalace. Bazény mají stálý tvar, variabilní dřevěné obložení a malou váhu.

To znamená, že takový bazén můžete instalovat i v 8. patře panelového domu.Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 7

Diskuze

Článek Jak si půjčit rodinný vířivý bazén zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY již 10 let s vámi, Hyperbydleni.cz

STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY j...

11.12.2018

Jubilejní ročník v novém: Přinese novinky,...

Veletrhy - foto, Buďte krásná a zdravá! Veletrh INTERBEAUTY PRAGUE představí to nejlepší z kosmetiky, nehtového designu a zdravého životního stylu., Hyperbydleni.cz

Buďte krásná a zdravá!...

10.10.2018

Holešovické výstaviště ožije na začátku...

Veletrhy - foto, Veletrh zdravého životního stylu BIOSTYL – ECOWORLD 2018, Hyperbydleni.cz

Veletrh zdravého život...

05.10.2018

Letos společně s veletrhem krásy INTERBEAUTY...

Veletrhy - foto, Chcete se dobře vyspat? Jak na to, zjistíte na podzimním veletrhu FOR INTERIOR., Hyperbydleni.cz

Chcete se dobře vyspat...

03.10.2018

Zná to asi každý, když se dobře nevyspíme, není...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo