Warning: file_put_contents(/data/domains1/vx263000/public/www_root/robots/../layouts/generated/1/block-other-sites-articles.php) [function.file-put-contents]: failed to open stream: Permission denied in /data/domains1/vx263000/public/www_root/robots/load-other-articles.php on line 89

Warning: file_put_contents(/data/domains1/vx263000/public/www_root/robots/../layouts/generated/2/block-other-sites-articles.php) [function.file-put-contents]: failed to open stream: Permission denied in /data/domains1/vx263000/public/www_root/robots/load-other-articles.php on line 89
Trendy koberce jsou inspirovány světem zvířat i pánskou módou!, Hyperbydleni.cz

Trendy koberce jsou inspirovány světem zvířat i pánskou módou!

29.1.2018 | Mgr. Monika Kovačková | Podlahy, podlahové krytiny | Komentářů 0 |

Koberec patří mezi nejvýraznější interiérové prvky, jejichž vliv na výsledný design interiéru i jeho atmosféru je více než patrný. Koberce dokáží nenuceným způsobem vnést více barev a vzorů do monochromatických interiérů. Stejně dobře však umí také sjednotit a zharmonizovat interiéry s výrazným mixem barev. V každém případě koberec vnáší do prostoru více pohody a pocitového tepla. Nádherně vynikne zejména v kombinaci s tvrdou podlahou, s níž vytvoří zajímavý vizuální kontrast. A jaké designy koberců letos nejvíce frčí?

Trendy koberce jsou inspirovány světem zvířat i pánskou módou! - foto, Hyperbydleni.cz
1. Módní odstín indigo bude letos krášlit nejen zdi a nábytek, ale i podlahy. Koberec v tomto nepřehlédnutelném zbarvení místnost příjemně uzemní a vnese do ní hloubku a dynamiku. Nejvíce mu to sluší v přítomnosti jemné smetanové.
 

 

2. Zvířecí vzory jsou i tento rok in. Kusový koberec se vzorem antilopy vypadá obzvláště luxusně. Jako doplněk se k němu hodí dřevěné podlahy z tmavého dřeva a výrazné kovové dekorace.
 
 
3. Marocké koberce s výrazným vzorováním jsou stále v oblibě. Jelikož vyzařují teplo a místnosti obohacují o hloubku a příjemnou atmosféru, jsou jako stvořené do ložnic.
 
 
4. Největším hitem letošního roku budou textilní interiérové doplňky inspirované pánskou módou. Tento trend se nevyhnul ani kobercům, kterým šedé a hnědé odstíny spolu s výraznými vzory mimořádně sluší.
 
 
5. Pestrobarevné koberce do každého prostoru vnesou pozitivní energii. V jejich případě však zapomeňte na striktně předepsané vzory a dejte přednost abstraktnějšímu designu. Takové koberce připomínají spíše umělecké dílo, a tak do místnosti vnesou i více bohémské nálady.
 
 
6. Koberce v neutrálních tónech si najdou své uplatnění zejména v místnostech, které potřebují po designové stránce sjednotit a uzemnit. Aby takový koberec nepůsobil příliš fádně a obyčejně, spojte neutrální odstíny se zajímavou texturou.
 
 
 
Více inspirace najdete na našem facebooku

 Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 1

Diskuze

Článek Trendy koberce jsou inspirovány světem zvířat i pánskou módou! zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Jaké bude jaro 2019? Uvidíte na veletrhu FOR DECOR & HOME, Hyperbydleni.cz

Jaké bude jaro 2019? U...

15.01.2019

První jarní nádech přinese už v lednu...

Veletrhy - foto, STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY již 10 let s vámi, Hyperbydleni.cz

STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY j...

11.12.2018

Jubilejní ročník v novém: Přinese novinky,...

Veletrhy - foto, Buďte krásná a zdravá! Veletrh INTERBEAUTY PRAGUE představí to nejlepší z kosmetiky, nehtového designu a zdravého životního stylu., Hyperbydleni.cz

Buďte krásná a zdravá!...

10.10.2018

Holešovické výstaviště ožije na začátku...

Veletrhy - foto, Veletrh zdravého životního stylu BIOSTYL – ECOWORLD 2018, Hyperbydleni.cz

Veletrh zdravého život...

05.10.2018

Letos společně s veletrhem krásy INTERBEAUTY...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo