Moderní způsoby čištění pro vaši podlahu

25.11.2010 | Jana Henychová | Obývací pokoje | Komentářů 0 |

Potřebujete do domácnosti nový mop na vytírání podlahy, chcete upustit od tradičního způsobu vytírání, a láká vás vyzkoušet modernější a o mnoho pohodlnější variantu? Pak vám doporučujeme zakoupit si parní mop nebo některý z mopů s rozprašovačem.

Moderní způsoby čištění pro vaši podlahu - foto, Hyperbydleni.cz

 

Pokud si vzpomenete na tradiční způsob udržování podlahy v čistotě tak, jak tomu bylo v dobách starších generací, tedy v podobě hadru, kbelíku s vodou a univerzálním čistícím prostředkem, pak vězte, že s tímto moderním výrobkem je vše daleko jednodušší. S novým sprejovým mopem stačí nanést prostředek na podlahu rozprašovačem, který je součástí mopu, a nakonec vše jednoduše setřít. Pomocí této moderní technologie můžete velmi snadno udržovat vaše podlahy krásné a bezpečné, navíc vám na rozdíl od tradičních mopů a běžných hadrů, omotaných kolem koštěte, zaručí hloubkovou čistotu. Čistící set zahrnuje speciálně vyvinutý čistící prostředek k okamžitému použití, mop se sprejem a čistící hlavu z mikrovláken v podobě mokré utěrky, která se pere bez aviváže. Sprejový mop je prostě způsob čištění podlah, určený pro moderní ženy v domácnostech.

 

Moderní způsoby čištění pro vaši podlahu, fotka

 

Pro další moderní způsob úklidu vaší domácnosti jsou velkou novinkou na trhu parní mopy, které se doslova zasloužily o pokrok v uklízení. Takové výrobky stírají špinavý povrch jemnou podložkou z mikrovlákna, která se přilne k podlaze a tahem čistí. Vše funguje na základě čisté vodní páry, která očisťuje a dezinfikuje. Využívá principu rychlé přeměny studené vody na horkou páru, která je pod tlakem vytlačována z čističe. Dokonale tak odstraní všechny nečistoty, dokonce zaschlou špínu a bakterie. To vše během několika vteřin bez použití chemických čistících prostředků.

Trojúhelníková čistící hlava proniká i do obtížně přístupných rohů, kam se za normálních okolností tak snadno nedostanete. Čistí všechny podlahové povrchy jako je laminát, mramor, keramické dlaždice, kámen, linoleum, napuštěné dřevo nebo parkety. Parní mop je rovněž vhodný pro staré lino nebo PVC, které vám pomůže důkladně vyčistit skutečně do té největší hloubky. Pára se dostane i na těžko přístupná místa a poradí si i s velmi odolnou špínou. Jednou z dalších významných výhod parních mopů je, že jsou velmi dobrým přínosem pro domácnosti, kde se vyskytují alergici, protože eliminují roztoče, viry a bakterie bez použití chemických přípravků, což je velmi úsporné a ekologické řešení. Nedílnou součástí celé sestavy je nádržka na vodu, dále pak praktický nástavec na mytí koberců.

 

Moderní způsoby čištění pro vaši podlahu, fotka

 

Podložka z mikrovlákna umístěná na čistící hlavě se časem fyzicky opotřebuje, a proto je třeba ji průběžně vyměňovat. Zakoupit ji lze ve specializovaných prodejnách s elektrickými spotřebiči. Jako příslušenství obsahuje i nabíječku, kterou se nabíjí akumulátor umístěný v mopu. Spotřebič je tak lehce mobilní a snadno s ním vytřete každou plochu včetně všech drobných zákoutí. Je proto bez problémů ovladatelný i pro osoby s menší fyzickou silou.

Pokud máte chatu nebo chalupu, kde je potřeba také uklízet, můžete si tento skladný mop vzít s sebou. Na konci rekreačního pobytu si tak výrazně ušetříte práci a odjezdová atmosféra nebude tak nepříjemná, jako kdybyste museli vytírat vše zdlouhavě hadrem a saponáty. Pokud si sečtete náklady na čistící prostředky, vynaložené úsilí a čas, takový výrobek se vám jistě do budoucna v každé domácnosti vyplatí. Získáte tak účinné, šetrné a rychlé řešení pro vaši domácnost a navíc se zárukou.

Autor: Jana Henychová / Hyperbydlení.czDiskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0


Související odkazy a zdroje informací

Diskuze

Článek Moderní způsoby čištění pro vaši podlahu zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Největší událost léta v Chocni JACHTAFEST 2018 – tři dny zábavy pro celou rodinu, Hyperbydleni.cz

Největší událost léta ...

17.05.2018

Poslední možnost zakoupit si vstupenky v první...

Veletrhy - foto, Wannado Festival opět rozhýbe děti i dospěláky!, Hyperbydleni.cz

Wannado Festival opět ...

17.05.2018

Nafukovací překážková dráha, laserová biatlonová...

Veletrhy - foto, Sportovní Čáry u arény s čarodějnickou poutí, Hyperbydleni.cz

Sportovní Čáry u arény...

18.04.2018

Tradičně poslední dubnový den, který letos...

Veletrhy - foto, V dubnu vyrazte za nákupy i zábavou na letňanské veletrhy FOR FAMILY, Hyperbydleni.cz

V dubnu vyrazte za nák...

10.04.2018

V PVA EXPO PRAHA v Letňanech se bude od 12. –...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo