Warning: file_put_contents(/data/domains1/vx263000/public/www_root/robots/../layouts/generated/1/block-other-sites-articles.php) [function.file-put-contents]: failed to open stream: Permission denied in /data/domains1/vx263000/public/www_root/robots/load-other-articles.php on line 89

Warning: file_put_contents(/data/domains1/vx263000/public/www_root/robots/../layouts/generated/2/block-other-sites-articles.php) [function.file-put-contents]: failed to open stream: Permission denied in /data/domains1/vx263000/public/www_root/robots/load-other-articles.php on line 89
Interiéry podle vašich představ a přání, Hyperbydleni.cz

Interiéry podle vašich představ a přání

6.3.2010 | Michal Fokt | Nábytek | Komentářů 0 |

Ve spojitosti s truhlářským řemeslem si většina z nás nejspíše vybaví především nábytek. Najdou se ale odborníci, kteří toho se dřevem umí mnohem více a svým zákazníkům poskytují skutečně komplexní služby.

Interiéry podle vašich představ a přání - foto, Hyperbydleni.cz

Jihlavská firma Truhlářství Kourek, kterou Vám představíme v dnešním článku, do této skupiny rozhodně patří. Zaměřuje se totiž na výrobu typického i atypického nábytku na míru dle přání zákazníka, a tak v jejím portfoliu najdete jak dřevěné postele, tak vestavěné skříně s příslušenstvím nebo moderní i klasické kuchyňské linky, do nichž si můžete objednat i vestavěné elektrospotřebiče.

Pro kuchyňské linky a vestavěné skříně pak firma nabízí i vypracování 3D grafických návrhů včetně cenové kalkulace zdarma, samozřejmostí je kvalitní zaměření, dovoz a sestavení výrobků.

Interiéry podle vašich představ a přání - foto, Hyperbydleni.cz

Kromě produktů určených pro domácnosti vyrábí společnost také kancelářský nábytek nebo ještě méně obvyklé výrobky, jako jsou například barové pulty, které, jak vidíte na fotografii, neudělají ostudu ani v luxusnějších restauračních zařízeních.

Interiéry podle vašich představ a přání - foto, Hyperbydleni.cz

Zaměřovat se pouze na nábytek, byť i neobvyklý, by při dnešní tvrdé konkurenci na trhu bylo krátkozraké, a v Truhlářství Kourek to dobře vědí. Proto v jejich nabídce figuruje i široké spektrum originálních dveří, a to jak interiérových, tak i vchodových. Další zajímavou položkou je pak sortiment masivních dřevěných schodišť, opatřených jak dřevěným, tak i nerezovým zábradlím.

Interiéry podle vašich představ a přání - foto, Hyperbydleni.cz
 

Kromě zcela nového schodiště si můžete odborníky z Truhlářství Kourek nechat renovovat i schodiště staré, a to za využití levného a rychlého řešení v podobě systému TOPSTEP. Jeho hlavními výhodami jsou především montáž do tří dnů, odolnost proti odření i proti UV záření, stálost barvy, snadná údržba bez potřeby broušení či lakování a využitelnost na všechny typy podkladů – teraco, kámen, dřevo, beton i ocel.

Interiéry podle vašich představ a přání - foto, Hyperbydleni.cz

V neposlední řadě je třeba zmínit i skutečnost, že z hlediska odolnosti povrchu je tento systém, využívající dekorativní laminát dle normy EN348, kvalitnější než klasické plovoucí podlahy. Jako doplňky k novému či staronovému schodišti jsou navíc k dispozici doplňky v podobě osvětlení či vyhřívání.

Interiéry podle vašich představ a přání - foto, Hyperbydleni.cz

Ačkoli jsme v úvodu mluvili především o vybavení interiérů, troufá si Truhlářství Kourek čelit i výzvám venkovního prostředí – kromě již zmíněných vchodových dveří vyrábí firma i zahradní nábytek, ploty, pergoly či balkóny.

Interiéry podle vašich představ a přání - foto, Hyperbydleni.cz

Interiéry podle vašich představ a přání - foto, Hyperbydleni.cz

Specialitou je pak nabídka tesařských prací, zaměřených především na krovy pro rodinné domy. K úspěšným projektům tohoto zaměření patří například střecha kulturního domu v Brtnici na Jihlavsku.

Interiéry podle vašich představ a přání - foto, Hyperbydleni.cz

Zkrátka a dobře, jihlavská společnost Truhlářství Kourek nabízí pestrou škálu interiérového i venkovního nábytku a dalšího vybavení na míru, která uspokojí jak domácnosti, tak firmy i další zákazníky. Detailní informace o jejích produktech a souvisejících službách najdete na její domovské stránce http://truhlarstvi-kourek.webnode.cz/.

Interiéry podle vašich představ a přání - foto, Hyperbydleni.czDiskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 5

Diskuze

Článek Interiéry podle vašich představ a přání zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY již 10 let s vámi, Hyperbydleni.cz

STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY j...

11.12.2018

Jubilejní ročník v novém: Přinese novinky,...

Veletrhy - foto, Buďte krásná a zdravá! Veletrh INTERBEAUTY PRAGUE představí to nejlepší z kosmetiky, nehtového designu a zdravého životního stylu., Hyperbydleni.cz

Buďte krásná a zdravá!...

10.10.2018

Holešovické výstaviště ožije na začátku...

Veletrhy - foto, Veletrh zdravého životního stylu BIOSTYL – ECOWORLD 2018, Hyperbydleni.cz

Veletrh zdravého život...

05.10.2018

Letos společně s veletrhem krásy INTERBEAUTY...

Veletrhy - foto, Chcete se dobře vyspat? Jak na to, zjistíte na podzimním veletrhu FOR INTERIOR., Hyperbydleni.cz

Chcete se dobře vyspat...

03.10.2018

Zná to asi každý, když se dobře nevyspíme, není...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo