Objevte pro sebe nový prostor

8.1.2008 | Redakce Hyperbydlení.cz | Nábytek | Komentářů 0 |

Stavební pouzdra pro zasouvací dveře do zdi jsou velmi elegantním a chytrým řešením do všech typů interiérů - bytů i kanceláří, skladů, hotelových pokojů, nemocničních i sociálních zařízeních.

Objevte pro sebe nový prostor - foto, Hyperbydleni.cz

Stavební pouzdra pro zasouvací dveře do zdi jsou velmi elegantním a chytrým řešením do všech typů interiérů - bytů i kanceláří, skladů, hotelových pokojů, nemocničních i sociálních zařízeních. Pouzdra pro posuvné dveře umožní efektivní využívání těchto prostorů. K praktickým přednostem tohoto systému patří oproti klasickým otáčivým dveřím v první řadě získaný prostor vzniklý díky tomu, že se dveře zasunou přímo do stěny, tichý provoz a estetické zpracování dle vašeho výběru. Díky posuvným dveřím můžete kdykoli propojit dvě místnosti v jeden prostor.

Společnost ECLISSE ČR nyní vstupuje na trh s novinkou SYNTESIS. Designové pouzdro SYNTESIS je první pouzdro bez obložek představující atraktivní produkt technologicky vyspělé řady pouzder ECLISSE. Odstraněním obložky vytváří systém SYNTESIS čisté linie a dodává tak více volnosti nejen interiérovým návrhářům, kteří usilují o vyvážení mezi dalšími prvky v interiéru. Díky speciálně vyvinutým profilům, které byly formované tak, aby měly maximální schopnost udržet omítku, odpadá u pouzdra SYNTESIS riziko jejího praskání okolo dveřního otvoru. Pouzdro SYNTESIS umožňuje originální a svobodnější interiér bez kompromisů na úkor prostoru.


Jako první představila na trhu stavební pouzdra pro posuvné dveře roku 1989 italská společnost ECLISSE s.r.l., která díky mnohaletým zkušenostem a neustálému vývoji výrobní technologie nabízí výrobky z kvalitních materiálů. Jednotlivé modely se připravují v provedení do zděné nebo sádrokartonové příčky. Pouzdra se vyrábí z  profilovaného pozinkovaného plechu.

Objevte pro sebe nový prostor - foto, Hyperbydleni.cz

Výrobky ECLISSE jsou chráněny více jak dvaceti patenty. Snadný pohyb dveří zajišťují bezúdržbové nosné vozíčky s kuličkovými ložisky, které mají nosnost 80kg nebo 120kg. Dalšími výhodami jsou například snadná montáž či skladnost při dopravě i na stavbě.

Moderní systém zasouvání dveří do příčky vám nabízí účelné i estetické řešení interiéru. Do tohoto systému lze osadit jakýkoli typ dveří od standardních, masivních až po celoskleněné. Pouzdra pro posuvné dveře nabízí nový prostor ve vašem interiéru.
Prezentace ECLISSE ČR, s.r.o.
 

Související nabídky


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /data/domains1/vx263000/public/www_root/clanek_detail.php on line 448


Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 9

Diskuze

Článek Objevte pro sebe nový prostor zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

Legislativa

 Poradce Hyperbydlení

Vaše dotazy zodpoví
Poradce Hyperbydlení

Otázek: 111 Vložit dotaz

veletrhy

Veletrhy - foto, Vše pro stavbu a interiér najdou návštěvníci na březnovém souboru veletrhů, Hyperbydleni.cz

Vše pro stavbu a inter...

01.03.2017

Stovky českých i zahraničních společností se...

Veletrhy - foto, Nakupte dárky na Vánoce na největším předvánočním veletrhu STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY, Hyperbydleni.cz

Nakupte dárky na Vánoc...

29.11.2016

Chcete pořídit svým nejbližším pod stromeček...

Veletrhy - foto, Veletrh FOR INTERIOR představí kvalitní a originální nábytek a bytové doplňky, Hyperbydleni.cz

Veletrh FOR INTERIOR p...

19.09.2016

Největší podzimní veletrh nábytku, interiérů a...

Veletrhy - foto, Podzimní veletrh dekorací představí nejnovější trendy, Hyperbydleni.cz

Podzimní veletrh dekor...

02.09.2016

Patříte mezi odborníky a obchodníky v oboru...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo