Pořiďte si moderní obývák

3.8.2018 | | Nábytek | Komentářů 0 |

Možná se zrovna chystáte zařídit obývák v novém bytě či domě, nebo jste došli k tomu, že současný už má to nejlepší za sebou a je třeba ho trochu inovovat. Tak jako tak se zřejmě ptáte, jak by měla tato místnost vypadat. Je to samozřejmě jen na vás, ale pojďme si dát alespoň nějaké tipy.

Pořiďte si moderní obývák - foto, Hyperbydleni.cz

Jak by měl vypadat obývák?

Než se pustíte do shánění nábytku, realizace podlah, výmalby a dalších prací, zeptejte se sami sebe, k čemu tato místnost bude sloužit. Obvykle jde o prostor, kde relaxujeme a kam si zveme návštěvy. Z toho vyplývá, že by měl být pohodlný a zároveň reprezentativní.

A je už jen na vašem vkusu, v jakém stylu ho zařídíte. Líbí se vám rustikální styl, nebo jste spíše minimalisté? Nechali jste se unést Provance či ultramodernou? Samozřejmě by měl být pokoj alespoň částečně sladěný se zbytkem interiéru. 

Pořiďte si moderní obývák, fotka

 

Co by v moderním obýváku nemělo chybět?

Trendem dnešních obývacích pokojů je především vzdušnost. Lidé si oproti minulosti do nich pořizují jen minimum nábytku. Moderní obývací stěny jsou jednoduché a nezaberou příliš místa. Někdo se dokonce spokojí pouze s televizním stolkem.

V obývácích by neměly chybět ani pohodlné sedací soupravy. Jakou konkrétní zvolíte vy? Záleží na vašich preferencích, ale také na tom, co se vám vejde do pokoje. Pohovky jsou rozmanité. Liší se nejen rozměry a tvarem, ale také celkovou konstrukcí, potahy, úložnými prostory, možností rozložení a samozřejmě i cenou. Nejdříve si tedy vytyčte alespoň základní parametry. Urychlíte a usnadníte si tak výběr konkrétního kusu nábytku.

Do obýváků patří i praktické konferenční stolky. Můžete na ně odložit ovladače, případně jiné drobnosti, využít pro umístění dekorací či něčeho dobrého k snědku (ať už pro vás, či případné návštěvy).

Můžete mít samozřejmě v uvedené místnosti více nábytku. Záleží na prostoru, ale i množství věcí, které potřebujete schovat.

Zařiďte si takový obývací pokoj, aby co nejlépe vyhovoval vašim požadavkům. Už máte konkrétnější představu o jeho budoucí podobě?

Pořiďte si moderní obývák, fotkaDiskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0

Diskuze

Článek Pořiďte si moderní obývák zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyInzerce

Celkem : 20112 inzerátů

Další inzeráty » Vložit inzerát

veletrhy

Veletrhy - foto, STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY již 10 let s vámi, Hyperbydleni.cz

STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY j...

11.12.2018

Jubilejní ročník v novém: Přinese novinky,...

Veletrhy - foto, Buďte krásná a zdravá! Veletrh INTERBEAUTY PRAGUE představí to nejlepší z kosmetiky, nehtového designu a zdravého životního stylu., Hyperbydleni.cz

Buďte krásná a zdravá!...

10.10.2018

Holešovické výstaviště ožije na začátku...

Veletrhy - foto, Veletrh zdravého životního stylu BIOSTYL – ECOWORLD 2018, Hyperbydleni.cz

Veletrh zdravého život...

05.10.2018

Letos společně s veletrhem krásy INTERBEAUTY...

Veletrhy - foto, Chcete se dobře vyspat? Jak na to, zjistíte na podzimním veletrhu FOR INTERIOR., Hyperbydleni.cz

Chcete se dobře vyspat...

03.10.2018

Zná to asi každý, když se dobře nevyspíme, není...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo