Nábytek podle nejnovějších trendů je zárukou útulného domova!

22.3.2018 | Mgr. Monika Kovačková | Nábytek | Komentářů 0 |

V nedávné době byl trendy minimalistický nábytek, který se vyznačuje jednoduchými tvary, střídmými barevnými kombinacemi i skromným designem. Takový nábytek prostor nijak nezatěžuje, nepůsobí rušivě a díky neutrálnímu a nadčasovému vzhledu může být kombinován s mnohými interiérovými styly. V současné době však vede nábytek působivějšího designu, jehož jediným cílem je vytvoření komfortního a vysoce útulného domova.

Nábytek podle nejnovějších trendů je zárukou útulného domova! - foto, Hyperbydleni.cz
1. Textura je velmi trendy, proto vyhledávejte nábytek, který kombinuje hladké plochy s těmi se zajímavou strukturou. Například v komodách a pracovních stolech mohou být klasické dřevěné šuplíky nahrazeny proutěnými koši.
 
 
2. Ať už se rozhodněte pro jakýkoli interiérový styl, váš domov by nikdy neměl působit nudně. O to se snadno postarají pestrobarevné kusové koberce s květinovým vzorem.
 
 
3. Velké oblibě se v současnosti těší designová svítidla, která jsou povýšena na hlavní odzobu interiérů. Kromě osvětlení a dekorace mohou sloužit i dalšímu účelu a fungovat i jako malý odkládací stolek.
 
 
4. Stolky nejrůznějšího druhu v současné době kombinují dva oblíbené materiály – dřevo a kov, které k sobě výborně ladí. V současnosti jsou populární zejména modely stolů, jejichž nohy jsou nahrazeny množstvím jednoduchých kovových tyčí v černém provedení.
 
 
5. S kovem se ani letos v moderních interiérech nebude šetřit. Vyniknou zejména police a otevřené regály s výraznou kovovou konstrukcí a skleněnou výplní. In jsou zejména zlaté a měděné odstíny kovu, které podpoří lehkost skleněné plochy.
 
 
6. Své místo si v interiérech současnosti našel i vzdušný a lehký nábytek zdobený marockými vzory. Nádherně vypadá sám o sobě, jeho nevšednost však můžete zdůraznit i tím, že do jeho středu umístíte zdroj světla.
 
 
 
Více inspirace najdete na našem facebooku.


Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0

Diskuze

Článek Nábytek podle nejnovějších trendů je zárukou útulného domova! zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Buďte krásná a zdravá! Veletrh INTERBEAUTY PRAGUE představí to nejlepší z kosmetiky, nehtového designu a zdravého životního stylu., Hyperbydleni.cz

Buďte krásná a zdravá!...

10.10.2018

Holešovické výstaviště ožije na začátku...

Veletrhy - foto, Veletrh zdravého životního stylu BIOSTYL – ECOWORLD 2018, Hyperbydleni.cz

Veletrh zdravého život...

05.10.2018

Letos společně s veletrhem krásy INTERBEAUTY...

Veletrhy - foto, Chcete se dobře vyspat? Jak na to, zjistíte na podzimním veletrhu FOR INTERIOR., Hyperbydleni.cz

Chcete se dobře vyspat...

03.10.2018

Zná to asi každý, když se dobře nevyspíme, není...

Veletrhy - foto, Veletrhy FOR TOYS, FOR BABIES, FOR GAMES: Pobaví děti i rodiče a poradí s vánočními dárky, Hyperbydleni.cz

Veletrhy FOR TOYS, FOR...

27.09.2018

Souběh veletrhů FOR TOYS, FOR BABIES a FOR...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo