Dveře, které sednou každému interiéru

1.2.2017 | Redakce | Nábytek | Komentářů 0 |

Nabídka je téměř neomezená a výběr bývá těžký. Jak sladit interiérové dveře se vstupními a jak je zkombinovat s podlahou, kuchyní a obývacím pokojem, barvami stěn a dalším nábytkem? Často se nabízí jednoduchá odpověď: bílá se prostě hodí vždy, všude a ke všemu.

Dveře, které sednou každému interiéru - foto, Hyperbydleni.cz

Společnost CAG, český výrobce dveří, vestavěných skříní a nábytku na míru, funguje na trhu již od roku 1998 a za dobu své existence vyrobila statisíce dveří na míru. Jeden ze zakladatelů CAG potvrzuje, že i z jejich 18leté zkušenosti je zřejmé, že bílé dveře budou bestsellerem vždy, bez ohledu na trendy v bydlení, které se za dobu fungování firmy v designu udály.

Dveře, které sednou každému interiéru, fotka

 

Bílá je nadčasová, nikdy nevyjde z módy a hodí se ke všemu. V malých místnostech opticky zvětšuje prostor, působí čistě a jednoduše a lze ji doplnit různými typy kování. Co může být menší nevýhodou, je čištění. V dnešní době už ale existují takové povrchy, které není problém udržovat čisté, a to i díky kvalitním čisticím a ochranným prostředkům.

Dveře, které sednou každému interiéru, fotka

 

Pokud jste milovníky bílé a rozhodnete se pro dveře v této sice obvyklé, ale přitom jedinečné barvě, pořád zůstane dost věcí, které ještě budete muset rozhodnout. Model, provedení nebo speciální vlastnosti, na to vše se vás budou v CAG ptát. Samozřejmě také poradí s výběrem, pokud si u nich budete chtít nechat vyrobit dveře na míru.

Dveře, které sednou každému interiéru, fotka

 

Modelů dveří je velké množství a zvolit můžete plné či prosklené, kazetové, hladké nebo například s hliníkovými detaily. CAG nabízí mnoho modelů v provedení z odolného a snadno udržovatelného bílého laminátu včetně novinkového povrchu bílý samet v extra bílé barvě. Ekonomickou variantou zůstává povrchová fólie nebo lze zvolit krásné lakované dveře s hladkým povrchem či speciálním reliéfním povrchem Artemis, Arktik či dřevní pór. Z nabídky si jistě vybere každý, ať už dává přednost ultramoderním trendům, nebo zůstává věrný osvědčené klasice.

Dveře, které sednou každému interiéru, fotka

 

Novinkou, kterou CAG od letošního roku také nabízí, je provedení kontrast. Jde o dveře, které kombinují dvě barvy. Jedna je použita na samotnou plochu dveří a druhá potom na menší detaily a komponenty, jako je rámeček prosklení, kování, panty apod. Kombinace bílé s další vybranou barvou vypadá fantasticky a zvolit si ji mohou lidé, kteří mají rádi originalitu a nebojí se odvážnějších prvků.

Dveře, které sednou každému interiéru, fotka

 

Nabídka CAG v oblasti dveří i dalšího nábytku je opravdu široká. Ve stejném dekoru od jednoho výrobce můžete mít vestavěné skříně, komody a stolky, ale také třeba nadčasové kuchyně. Proto až u vás toto téma přijde na řadu a vy se budete rozhodovat o dodavateli pro své bydlení, určitě je kontaktujte a nebudete litovat. Pro více informací se podívejte na www.dverecag.cz.

Dveře, které sednou každému interiéru, fotka

 Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 1

Diskuze

Článek Dveře, které sednou každému interiéru zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Co se v Praze na THE COLOR RUN™ 2018 chystá? , Hyperbydleni.cz

Co se v Praze na THE C...

05.06.2018

Už po čtvrté se v Praze bude konat barevný běh...

Veletrhy - foto, Votvírak oznamuje další jména pro Hip Hop Stage a dává šanci i novým talentům, Hyperbydleni.cz

Votvírak oznamuje dalš...

01.06.2018

Votvírák, který zahajuje letní festivalovou...

Veletrhy - foto, Největší událost léta v Chocni JACHTAFEST 2018 – tři dny zábavy pro celou rodinu, Hyperbydleni.cz

Největší událost léta ...

17.05.2018

Poslední možnost zakoupit si vstupenky v první...

Veletrhy - foto, Wannado Festival opět rozhýbe děti i dospěláky!, Hyperbydleni.cz

Wannado Festival opět ...

17.05.2018

Nafukovací překážková dráha, laserová biatlonová...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo