Warning: file_put_contents(/data/domains1/vx263000/public/www_root/robots/../layouts/generated/1/block-other-sites-articles.php) [function.file-put-contents]: failed to open stream: Permission denied in /data/domains1/vx263000/public/www_root/robots/load-other-articles.php on line 89

Warning: file_put_contents(/data/domains1/vx263000/public/www_root/robots/../layouts/generated/2/block-other-sites-articles.php) [function.file-put-contents]: failed to open stream: Permission denied in /data/domains1/vx263000/public/www_root/robots/load-other-articles.php on line 89
Příjemné doteky masážního křesla, Hyperbydleni.cz

Příjemné doteky masážního křesla

22.2.2012 | Monika Kovačková | Nábytek | Komentářů 1 |

V dnešní uspěchané době většina z nás trpí nedostatkem pohybu, na který většinou nemáme ani dostatek času, ani potřebnou energii. Velmi příjemným řešením se mohou stát masáže, které, jsou-li vykonány profesionálně, mohou nahradit i fyzický trénink. Jelikož časté docházení do masážních center nemusí být pohodlné a může se navíc hodně prodražit, zkuste si pořídit masážní křeslo, které odlehčí vašemu unavenému tělu.

Příjemné doteky masážního křesla - foto, Hyperbydleni.cz

Masážní křesla se samozřejmě liší velikostí, tvarem a barvou, přičemž mnoho zájemců odradí jejich masivní, mohutný a nevzhledně vypadají design. Vzhled by však v případě těchto křesel neměl být rozhodujícím faktorem – zaměřte se především na to, co křeslo umí, jaké druhy masáží kombinuje a jak je vám pohodlné.

Jelikož by křeslo mělo přesně odpovídat postavě masírovaného a jelikož je jasné, že se jím budou chtít rozmazlovat všichni členové domácnosti, je třeba, aby bylo co nejvíce variabilní, upravitelné a nastavitelné. Masážní stroj by měl být polohovací, přičemž bystě měli snadno nastavit opěrku zad, opěrku rukou i podpěrku nohou tak, abyste při masáži zažívali maximální komfort.

 

Příjemné doteky masážního křesla, fotka

 

Když už se rozhodnete pro investici do masážního křesla, požadujte od něj co nejvíce typů masáže, a to co v nejvyšší kvalitě. Běžná masírovací křesla by měla zvládnout nakombinovat válečkovou, bodovou, hnětací, vibrační, roztírací a poklepovou masáž. Jistě oceníte také exotické masáže shiatsu, za která byste ve wellness centrech platili nemalé peníze. Praktickým doplňkem jsou lokální masáže, přičemž moderní modely křesel jsou navíc tak „chytré“, že dokážou pomocí senzorů diagnostikovat ztuhlost svalstva, které následně přizpůsobí jak délku, tak intenzitu masáže. Kromě zad si můžete dopřát i lokální uvolňující masáž stehen, lýtek či chodidel.

 

Příjemné doteky masážního křesla, fotka

 

Některá křesla jsou vybavena sluchátky s předvolenou relaxační hudbou, modernější druhy dokonce nabízí možnost připojit se prostřednictvím speciálního zařízení k vlastnímu zdroji hudby – v obou případech si můžete navolit program, který zkoordinuje rytmus masáže s rytmem hudby, a tak zažijete nadstandardní smyslové uvolnění.

Opravdovou revoluci v oblasti masážních křesel a lůžek představují masážní křesla s 3D Body technologií, jež dokážou bezchybně nahradit práci zkušeného profesionálního maséra či fyzioterapeuta – o jejich kvalitě svědčí i fakt, že tyto masážní stroje byly jako první schváleny Americkou chiropraktickou asociací jako zdravotní pomůcka. 3D Body technologie si vás ihned po usednutí do křesla naskenuje, změří a zváží a na základě získaných údajů dokonale přizpůsobí masážní hlavice výšce, zakřivení a ztuhlosti vašich zad. Obdobně dokáže tato novinka namasírovat ruce, nohy a dokonce i prsty. Křeslo je vybaveno neuvěřitelnými 550 masážními polohami a přes 1100 programy.

 

Příjemné doteky masážního křesla, fotka

 

Funkce masážních křesel dávají vytušit, že i v případě běžných modelů se jedná o poměrně nákladnou investici. Nejlevnější druhy si pořídíte od padesáti tisíc korun, cena modernějších a kvalitnějších křesel se snadno vyšplhá na dvojnásobek až trojnásobek. A proto svůj nákup pečlivě zvažte – křesla by měla být nejen pohodlná, ale také by se měla skvěle přizpůsobit vašim zádům, jinak by mohlo časté masírování přinést více škody než užitku. Masážní křeslo byste tedy neměli kupovat ve slevách v hypermarketech, ale spíše se poptejte po renomovaných výrobcích ve specializované prodejně. I tak by masážní křelo mělo sloužit pro příjemnou relaxaci, která by měla být ideálně doplněna zdravým aktivním pohybem a občasnou skutečnou masáží.

 

Příjemné doteky masážního křesla, fotka

 

Autor: Monika KovačkováDiskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 2


Související odkazy a zdroje informací

Diskuze

Petra: Koupě masážního křesla bylo...< Odpovědět

počet příspěvků: 1

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY již 10 let s vámi, Hyperbydleni.cz

STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY j...

11.12.2018

Jubilejní ročník v novém: Přinese novinky,...

Veletrhy - foto, Buďte krásná a zdravá! Veletrh INTERBEAUTY PRAGUE představí to nejlepší z kosmetiky, nehtového designu a zdravého životního stylu., Hyperbydleni.cz

Buďte krásná a zdravá!...

10.10.2018

Holešovické výstaviště ožije na začátku...

Veletrhy - foto, Veletrh zdravého životního stylu BIOSTYL – ECOWORLD 2018, Hyperbydleni.cz

Veletrh zdravého život...

05.10.2018

Letos společně s veletrhem krásy INTERBEAUTY...

Veletrhy - foto, Chcete se dobře vyspat? Jak na to, zjistíte na podzimním veletrhu FOR INTERIOR., Hyperbydleni.cz

Chcete se dobře vyspat...

03.10.2018

Zná to asi každý, když se dobře nevyspíme, není...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo