Tip na české výrobce kvalitního nábytku

4.10.2011 | Jana Henychová | Nábytek | Komentářů 0 |

Chcete mít doma nábytek vyrobený českou firmou? Mnohdy je to pěkně složité, protože v obchodě sami prodavači často nevědí, kdo je výrobce, anebo si pletou výrobce s dodavatelem. Čeští výrobci podléhají tvrdým normám a při výrobě jejich nábytku jsou používány pouze kvalitní suroviny, ať již se jedná o dřevo nebo spojovací materiály na chemické bázi. Jednou z možností, jak s určitostí zjistit, zda je právě ten který nábytek český, je dozvědět se více o jeho výrobci. Nevíte-li si rady, doporučujeme vám navštívit internetové stránky Klastru českých nábytkářů. Zde naleznete významné české výrobce, které toto sdružení zašťiťuje a současně zaručuje kvalitu jimi nabízeného zboží a služeb.

Tip na české výrobce kvalitního nábytku - foto, Hyperbydleni.cz

 

Klastr českých nábytkářů (KČN) je leaderem takzvaných klastrových iniciativ v České republice. V letošním roce oslavil páté výročí svého založení. KČN se zaměřuje na podporu podnikání nábytkářů v České republice a od roku 2006, kdy byl založen, investuje do podpory podnikání, aplikovaného výzkumu a inovací v českém nábytkářského průmyslu téměř 100 000 000 Kč. Pro své aktivity a uskutečňování svých cílů využívá KČN peníze pocházející ze soukromých zdrojů členů KČN, ze strukturálních fondů EU či ze státního rozpočtu a účastnil se nebo se účastni operačních programů podpory OPPP, OPPI a virtuálního vzdělávacího programu pro nábytkářský obor LEONARDO.

 

Tip na české výrobce kvalitního nábytku, fotka

 

Klastr českých nábytkářů jako jediný v republice provozuje unikátní systém internetového obchodu a informačního portálu, kde pod hlavičkou KČN nabízejí své výrobky a služby jeho jednotliví členové. Jedná se tak o největší internetový obchodní systém spolupracujících a vzájemně si nekonkurujících firem ve zpracovatelském průmyslu. Více viz. http://eshop.furniturecluster.cz/.

 

Tip na české výrobce kvalitního nábytku, fotka

 

Členy KČN jsou významné české nábytkářské a dřevozpracující české firmy, obchodníci a vystavovatelé v oblasti nábytkářství, Mendelova univerzita v Brně, Textilní zkušební ústav či Asociace českých nábytkářů. Mezi výrobci kvalitního nábytku jsou například firmy Drevotvar.com Hradec Králové, Drupol Praha, Dřevodílo Rousínov, Dřevojas Svitavy, Dřevotvar Jablonné n. Orlicí, Dřevotvar Znojmo, DDL Lukavec, FMP Lignum, KNK Svratka a KOVO Brno.

 

Tip na české výrobce kvalitního nábytku, fotka

 

Dne 30. 9. 2011 se konala členská schůze Klastru českých nábytkářů, která přijala pět nových členů. KČN se tak stal největším klastrem v nábytkářském a dřevozpracujícím průmyslu a celkově druhým největším klastrem  (z anglického slovíčka cluster = shluk, chumel, hromada, skupina) v České republice. Jedním z přijatých členů je i Technická univerzita vo Zvolene, díky čemuž se KČN stal první klastrovou iniciativou v České republice, jejímž členem a zároveň spolumajitelem je zahraniční univerzita.

Autor: Jana Henychová / Hyperbydlení.czDiskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0


Související odkazy a zdroje informací

Diskuze

Článek Tip na české výrobce kvalitního nábytku zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyInzerce

Celkem : 23349 inzerátů

Další inzeráty » Vložit inzerát

veletrhy

Veletrhy - foto, Největší událost léta v Chocni JACHTAFEST 2018 – tři dny zábavy pro celou rodinu, Hyperbydleni.cz

Největší událost léta ...

17.05.2018

Poslední možnost zakoupit si vstupenky v první...

Veletrhy - foto, Wannado Festival opět rozhýbe děti i dospěláky!, Hyperbydleni.cz

Wannado Festival opět ...

17.05.2018

Nafukovací překážková dráha, laserová biatlonová...

Veletrhy - foto, Sportovní Čáry u arény s čarodějnickou poutí, Hyperbydleni.cz

Sportovní Čáry u arény...

18.04.2018

Tradičně poslední dubnový den, který letos...

Veletrhy - foto, V dubnu vyrazte za nákupy i zábavou na letňanské veletrhy FOR FAMILY, Hyperbydleni.cz

V dubnu vyrazte za nák...

10.04.2018

V PVA EXPO PRAHA v Letňanech se bude od 12. –...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo