Stolky do vašeho interiéru

2.9.2011 | Jana Henychová | Nábytek | Komentářů 0 |

Téměř v každé domácnosti se najde mnoho drobných předmětů, pro které nemusíte vždy najít dostatek místa v žádné skříni ani stěně. Může se jednat o drobné či větší dekorativní předměty, které není pro jejich podobu vhodné vkládat je do vitrín nebo prosklených stěn. K jejich volnému umístění nám může pomoci některý ze stolků, určených pro běžné použití v obývacím pokoji, ale právě třeba jen jako odkládací pro tyto předměty. Těmi mohou být například sošky, ozdobné svíčky či vázy s květinami anebo něco zcela jiného co je Vámi oblíbené a rozhodli jste se to zabudovat do interiéru vaší domácnosti.

Stolky do vašeho interiéru - foto, Hyperbydleni.cz

 

Ze širokého sortimentu mnoha druhů si můžeme vybrat ze stolků plastových, kovových, dřevěných i skleněných. Každý z těchto materiálů má svůj osobitý výraz. Často se můžeme setkat i s jejich kombinací v rámci jednoho druhu výrobku. Typickým příkladem je dřevěný stolek se skleněnou deskou nebo konferenční stolek s dřevěnou deskou, která je doplněná kovovými nohami.

 

Stolky do vašeho interiéru, fotka

 

Jestliže budete při volbě stolku mít požadavek, aby se v místnosti stal výraznou součástí, potom je nejlépe vybrat si ho v kovovém nebo dřevěném provedení ve tmavém odstínu. Pokud máte v obývacím pokoji stěnu z tmavě hnědého dřeva, tak si pro efekt vyniknutí raději pořiďte stolek dřevěný, který je laděný spíše do odstínu světlého. Pro co nejdelší životnost a stabilitu výrobku vám jako praktickou radu doporučujeme zaměřit se při výběru spíše na stolky z masivního dřeva, které jsou zárukou mnohem větší kvality než některé výrobky sestávající z jednotlivých částí za pomocí jednoduché technologie lepením.

 

Stolky do vašeho interiéru, fotka

 

Naopak pokud budete chtít, aby vám stolek s okolním vybavením spíše splynul, tak vám můžeme doporučit pořídit si jej v provedení čirého nebo do hněda zbarveného skla. Zejména těm, kteří mají v oblibě skleněné výrobky, může přinést potěšení některá z variant stolků z ohýbaného skla v kombinaci s kovovými doplňky. Díky ohybům skla se tak během výroby mohou vytvořit různé zajímavé tvary. Odkládací stolek na dekorativní předměty se tak v konečné podobě může stát dekorací samotnou. Jeho umístění v místnosti je individuální. Můžete si jej postavit jako konferenční stolek před sedačku u televize. Stejně tak si jej můžete umístit do některého z rohů místnosti. Na něj můžete postavit například vázu s vaší oblíbenou květinou. Nalezne uplatnění i v ložnici jako náhrada za noční stolek. Pokud vám chybí dostatek nábytku v předsíni, může se dobře vyjímat vedle botníku nebo věšáku pod zrcadlem.

 

Stolky do vašeho interiéru, fotka

Autor: Jana Henychová / Hyperbydlení.czDiskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 1


Související odkazy a zdroje informací

Diskuze

Článek Stolky do vašeho interiéru zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Veletrh MODERNÍ VYTÁPĚNÍ 2018 , Hyperbydleni.cz

Veletrh MODERNÍ VYTÁPĚ...

15.01.2018

13. ročník oblíbeného veletrhu nabídne širokou...

Veletrhy - foto, Finále golfové sezóny!, Hyperbydleni.cz

Finále golfové sezóny!

18.09.2017

Tento pátek 22.9. golf, motorky, vrtulník a...

Veletrhy - foto, Nenechte si ujít mezinárodní stavební veletrh FOR ARCH, Hyperbydleni.cz

Nenechte si ujít mezin...

14.09.2017

Blíží se čas jednoho z nejoblíbenějších a...

Veletrhy - foto, Vše pro stavbu a interiér najdou návštěvníci na březnovém souboru veletrhů, Hyperbydleni.cz

Vše pro stavbu a inter...

01.03.2017

Stovky českých i zahraničních společností se...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo