Nafukovací postele pro denní používání

30.3.2011 | Jana Henychová | Nábytek | Komentářů 2 |

Trpíte bolestmi zad nebo krční páteře a máte už dost tvrdých a nepohodlných postelí? Potom právě pro vás máme nabídku v podobě nafukovacích lůžek. Vašim zádům poskytnou maximální úlevu a optimální podporu díky vzduchovému jádru a speciálnímu podpůrnému systému. Lůžka jsou opatřena vnitřními výztuhami, které výrobek částečně zpevňují, ale zároveň zachovávají jeho měkkost.

Nafukovací postele pro denní používání - foto, Hyperbydleni.cz

 

Moderní nafukovací postele oplývají mnoha výhodami. Díky své specifické struktuře materiálu nafukovaného vzduchem tak bez problémů poskytují zdravé a pohodlné spaní kdykoliv je to potřeba. Nafukovací postele potažené jemným příjemným plyšovým materiálem mohou dlouhodobě poskytnout vašim zádům optimální podporu. Některé typy nafukovacích postelí se vyrábí i se semišovým povrchem s protiskluzovými a vodovzdornými vlastnostmi. Jsou dostatečně vysoké nad zemí, takže vám nahradí klasickou postel s nohama nebo podstavcem. Pokud chcete, můžete si takovou postel opatřit i nižší, která je výškově na úrovni matrace.

 

Nafukovací postele pro denní používání, fotka

 

Polštář můžete mít buďto klasický jako příslušenství nebo vestavěný přímo v posteli, jejíž je součástí. Díky svislým výztuhám a vnitřním švům je postel dostatečně pevná a stabilní. I přesto se při jejím zakoupení v mnoha případech můžeme setkat s doplňkovým vybavením v podobě záplat a lepidla. Dále sady nafukovacích postelí k základnímu lůžku mohou navíc obsahovat dvě výměnné trysky ke kompresoru, napouštěcí a vypouštěcí ventily a malý ventilek, který se v případě potřeby použije pro přesné dohuštění.

 

Nafukovací postele pro denní používání, fotka

 

Nafukovací postele tak plnohodnotně nahrazují běžné spací lůžko. Stejně tak tuto postel můžete využívat pro návštěvy, které u vás budou přenocovat. Pryč jsou ty časy, kdy hosté museli spát na nízké a malé nafukovací matraci, ba dokonce na holé zemi a ráno se probouzeli s bolestmi zad. Tato nafukovací postel nabízí skutečně komfort klasické postele a dokonce i její velikost. Jako doplňková postel se vám může hodit i pro rekreační účely na chatu nebo chalupu.

 

Nafukovací postele pro denní používání, fotka

 

Výhodou nafukovacího nábytku je jeho nízká hmotnost a tak se dá snadno přenášet. Stejně tak, pokud nejezdíte na chatu v nepravidelných intervalech, vypustíte z lůžka vzduch, srolujete a složíte do tašky a snadno uložíte do auta a na místě pak postel zase nafouknete. Jde o univerzálně použitelný výrobek, který se vám neztratí, a vždy ho můžete pro nějakou tu příležitost využít. Systém nafukovacího lůžka je rychlým, skladným a komfortním řešením. Přestože jde o nafukovací nábytek, je jeho design v různých podobách a stejně tak i jeho využitelnost srovnatelná s běžnou bytovou výbavou.

Autor: Jana Henychová / Hyperbydlení.cz Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0


Související odkazy a zdroje informací

Diskuze

Radka: Kde se dá koupit sušák na...< Odpovědět

renata: jak se to nafukuje?? kde se...< Odpovědět

počet příspěvků: 2

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Co se v Praze na THE COLOR RUN™ 2018 chystá? , Hyperbydleni.cz

Co se v Praze na THE C...

05.06.2018

Už po čtvrté se v Praze bude konat barevný běh...

Veletrhy - foto, Votvírak oznamuje další jména pro Hip Hop Stage a dává šanci i novým talentům, Hyperbydleni.cz

Votvírak oznamuje dalš...

01.06.2018

Votvírák, který zahajuje letní festivalovou...

Veletrhy - foto, Největší událost léta v Chocni JACHTAFEST 2018 – tři dny zábavy pro celou rodinu, Hyperbydleni.cz

Největší událost léta ...

17.05.2018

Poslední možnost zakoupit si vstupenky v první...

Veletrhy - foto, Wannado Festival opět rozhýbe děti i dospěláky!, Hyperbydleni.cz

Wannado Festival opět ...

17.05.2018

Nafukovací překážková dráha, laserová biatlonová...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo