Stěny a nábytek z masivního dřeva

8.3.2011 | Jana Henychová | Nábytek | Komentářů 0 |

Nábytek z masivu se již po řadu let vyrábí v mnoha stylech, které nestárnou ani nevychází z módy a tak si nachází oblibu u všech generací. Dřevěný masiv působí uklidňujícím a přírodním dojmem, a proto je tak často vyhledávaný. Všechny výrobky jsou ošetřeny ekologickým bezbarvým lakem pro snadnou údržbu.

Stěny a nábytek z masivního dřeva - foto, Hyperbydleni.cz

 

Skříně a poličky z masivních kusů dřeva si můžete zakoupit téměř kamkoliv do vašeho bytu. Díky přirozenému vzhledu dřeva, na který se klade při výrobě důraz, si nábytek po dlouhá léta dokáže zachovat přirozeně přírodní vzhled. Tak třeba v ložnici dokáže dotvořit klidné prostředí před spaním a po probuzení. Zakoupíte-li velkou šatní skříň s doplňkem dalšího zrcadla ve stejně barevném dřevěném rámu, vzhled stěn ložnice se tak o mnoho vylepší, než kdybyste měli pouze holé stěny. Ke skříni ve stejném odstínu dřeva si pak dodatečně můžete ještě pořídit noční stolky. Pokud máte stolky vyrobené z borovicového masivu s přírodním designem, nemusíte se bát jej nakombinovat s dalším materiálem jako dekorací. Vedle velké skleněné vázy s usušenými květinami je masivní dřevo unikátním spojením, které vytvářní nenapodobitelný přírodní vzhled. Po kombinaci s ostatní dekorací může být vámi uspořádaný interiér bohatou inspirací pro vaše přátele a příbuzné, kterým tím můžete tak trochu pomoci, pokud náhodou řeší podobný problém jako vy.

 

Stěny a nábytek z masivního dřeva, fotka
Stěny a nábytek z masivního dřeva, fotka

 

Masivní kusy nachází všestranné využití od velkého nábytku po malé drobné poličky a botníky. Tak například předsíň. Je to první místo, které vaše dosud neznámá návštěva vidí, a proto i zde si můžete dopřát vkusný a pohodlný nábytek, i když tu také můžete mít pouze botník a nějakou tu drobnou skříňku se zrcadlem. Pokud máte děti a zařizujete pro ně pokoj, tak ani zde se nedá nic opomenout. Taková palanda vyřezávaná z větších kusů dřeva je mnohem bezpečnější než výrobek ze smontovaných komponentů, přídavných nohou, zábran a zvláštního roštu. Masivní nábytek skutečně zaručuje delší životnost, a proto se rozhodně do něho investovat vyplatí. Jako univerzální řešení, které se hodí téměř do každého interiéru, vám doporučujeme nábytek z borovicového masivu. Ten postupem času začne měni svou původní barvu, kterou měl v době zakoupení. Nové výrobky jsou světlé a časem změní odstín na zlatý med. A proto je vhodné nakombinovat si nábytek z masivu stejného výrobce, neboť přírodní odstín různých výrobců se může nepatrně lišit. Většina takových povrchů je ošetřena speciálním bezbarvým lakem jako ochrannu a na údržbu je stále o mnoho méně náročný.

 

Stěny a nábytek z masivního dřeva, fotka

 

Potřebujete do ložnice domů nebo na chatu nějaký dostatečně veliký úschovný prostor pro peřiny a polštáře? I truhly na peřiny se vyrábí v mnoha provedeních od prkenných po vyřezávané. Velikost truhly nemusí mít vždy souvislost s počtem peřin v domácnosti. Pokud vám v ní nějaký ten prostor navíc zůstane, pak ho vždycky na něco využijete. Truhlu lze navíc víceúčelově využívat nejen v ložnici, ale také i v předsíni místo botníku, případně v kterékoli místnosti místo komody. Výhodou peřináčů a truhel z masivu je přírodní materiál, který příjemně voní staticky se nenabíji. Masiv se svým univerzálním designem hodí téměř do každého interiéru.

Autor: Jana Henychová / Hyperbydlení.czDiskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0


Související odkazy a zdroje informací

Diskuze

Článek Stěny a nábytek z masivního dřeva zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Co se v Praze na THE COLOR RUN™ 2018 chystá? , Hyperbydleni.cz

Co se v Praze na THE C...

05.06.2018

Už po čtvrté se v Praze bude konat barevný běh...

Veletrhy - foto, Votvírak oznamuje další jména pro Hip Hop Stage a dává šanci i novým talentům, Hyperbydleni.cz

Votvírak oznamuje dalš...

01.06.2018

Votvírák, který zahajuje letní festivalovou...

Veletrhy - foto, Největší událost léta v Chocni JACHTAFEST 2018 – tři dny zábavy pro celou rodinu, Hyperbydleni.cz

Největší událost léta ...

17.05.2018

Poslední možnost zakoupit si vstupenky v první...

Veletrhy - foto, Wannado Festival opět rozhýbe děti i dospěláky!, Hyperbydleni.cz

Wannado Festival opět ...

17.05.2018

Nafukovací překážková dráha, laserová biatlonová...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo