Šatní skříně pro domácnost i kancelář

31.1.2011 | Jana Henychová | Nábytek | Komentářů 0 |

Kvalitní šatní skříň je základním vybavením každé domácnosti. Obzvláště pokud jste početná rodina, vyplatí se vám investovat do kombinované skříně, která je napůl z fochů a druhá polovina obsahuje tyč na ramínka.

Šatní skříně pro domácnost i kancelář - foto, Hyperbydleni.cz

 

Druh šatní skříně si většina z nás bude vybírat především dle vzhledu, ale také podle rozměrů, aby se nám daný kus nábytku na požadované místo vešel. Správné a efektivní rozčlenění pomocí svislých přihrádek a vodorovných fochů vám usnadní lepší orientaci v hledání oblečení. S takovým rozlišením budete mít snadnější přehled, kde jaký kus oblečení máte umístěný.

 

Šatní skříně pro domácnost i kancelář, fotka

 

Pokud vás v domácnosti bydlí malý počet nebo bydlíte sami, může vám postačit dvoudveřová dřevěná či kovová šatní skříňka malých rozměrů postavená na soklu v několika barevných variantách. Jestliže se při nazouvání obuvi raději pohodlně posadíte, můžete si k šatní skříňce do předsíně zakoupit jako příslušenství i lavičku, která je smontovatelná spolu se skříní. Dvoudveřová šatní svařovaná skříňka s dvouplášťovými dveřmi tak poskytuje větší bezpečnost a snadnější manipulaci. Uzamykání se provádí na cylindrický zámek nebo některé typy skříněk, které jsou vybaveny také navíc uzávěrem pro visací zámek. Tím je opět zvýšena bezpečnost a tak můžete skříňku využívat kromě oblečení i na úschovu cenných věcí. Vnitřní vybavení většiny takového nábytku bývá s tyčí na ramínka, kam si můžete pověsit třeba sako, bundu, mikiny nebo košile. Kromě toho bývá součástí některých šatních skříní také svislá mezistěna pro oddělení čistých a nošených oděvů. Pokud si zrovna nezakoupíte právě skříň se soklem, vyplatí se pro snadnou manipulaci pořídit si nábytek s praktickými demontovatelnými přídavnými nožičkami. Podobnou variantu v pevnějším provedení si můžete do vašich domovů pořídit v podobě kovové skříně, která je svařovaná spolu s dvouplášťovými dveřmi. Skříňový nábytek nabízí dostatek prostoru pro uložení nejen vašeho oblečení. Mnoho prodejců nabízí širokou nabídku rozměrů i materiálu. Pokud máte zvláštní požadavek, můžete si šatní skříň nechat zhotovit u některé firmy na zakázku, který může být již smontován.

 

Šatní skříně pro domácnost i kancelář, fotka

 

Jestliže máte v plánu zařídit si potřebným kvalitním a dobře vypadajícím nábytkem vaši pracovnu nebo zajišťujete vybavení do kancelářských prostor, pak vám doporučujeme jako typ kombinovanou skříň se střední dělící stěnou v odpovídajícím stylovém provedení. Na jedné její straně se nachází odkládací police s tyčí na kabáty a na druhé straně jsou zabudovány fochy. Zamykání se provádí pomocí cylindrického zámku. Získáte tak komplexní a praktický nábytek pro úschovu šatů i pracovních pomůcek. Do fochů si můžete uschovávat různé papírové dokumenty a šanony.

 

Šatní skříně pro domácnost i kancelář, fotka

 

Jednoduchost a elegance jsou hlavní znaky, které v dnešní době spojují většinu moderních šatních skříní. Poskládejte si skříň podle vašich potřeb a na míru interiéru tak, jak se vám to do budoucna nejlépe hodí.

Autor: Jana Henychová / Hyperbydlení.czDiskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0


Související odkazy a zdroje informací

Diskuze

Článek Šatní skříně pro domácnost i kancelář zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Veletrh MODERNÍ VYTÁPĚNÍ 2018 , Hyperbydleni.cz

Veletrh MODERNÍ VYTÁPĚ...

15.01.2018

13. ročník oblíbeného veletrhu nabídne širokou...

Veletrhy - foto, Finále golfové sezóny!, Hyperbydleni.cz

Finále golfové sezóny!

18.09.2017

Tento pátek 22.9. golf, motorky, vrtulník a...

Veletrhy - foto, Nenechte si ujít mezinárodní stavební veletrh FOR ARCH, Hyperbydleni.cz

Nenechte si ujít mezin...

14.09.2017

Blíží se čas jednoho z nejoblíbenějších a...

Veletrhy - foto, Vše pro stavbu a interiér najdou návštěvníci na březnovém souboru veletrhů, Hyperbydleni.cz

Vše pro stavbu a inter...

01.03.2017

Stovky českých i zahraničních společností se...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo