Šatní skříně pro domácnost i kancelář

31.1.2011 | Jana Henychová | Nábytek | Komentářů 0 |

Kvalitní šatní skříň je základním vybavením každé domácnosti. Obzvláště pokud jste početná rodina, vyplatí se vám investovat do kombinované skříně, která je napůl z fochů a druhá polovina obsahuje tyč na ramínka.

Šatní skříně pro domácnost i kancelář - foto, Hyperbydleni.cz

 

Druh šatní skříně si většina z nás bude vybírat především dle vzhledu, ale také podle rozměrů, aby se nám daný kus nábytku na požadované místo vešel. Správné a efektivní rozčlenění pomocí svislých přihrádek a vodorovných fochů vám usnadní lepší orientaci v hledání oblečení. S takovým rozlišením budete mít snadnější přehled, kde jaký kus oblečení máte umístěný.

 

Šatní skříně pro domácnost i kancelář, fotka

 

Pokud vás v domácnosti bydlí malý počet nebo bydlíte sami, může vám postačit dvoudveřová dřevěná či kovová šatní skříňka malých rozměrů postavená na soklu v několika barevných variantách. Jestliže se při nazouvání obuvi raději pohodlně posadíte, můžete si k šatní skříňce do předsíně zakoupit jako příslušenství i lavičku, která je smontovatelná spolu se skříní. Dvoudveřová šatní svařovaná skříňka s dvouplášťovými dveřmi tak poskytuje větší bezpečnost a snadnější manipulaci. Uzamykání se provádí na cylindrický zámek nebo některé typy skříněk, které jsou vybaveny také navíc uzávěrem pro visací zámek. Tím je opět zvýšena bezpečnost a tak můžete skříňku využívat kromě oblečení i na úschovu cenných věcí. Vnitřní vybavení většiny takového nábytku bývá s tyčí na ramínka, kam si můžete pověsit třeba sako, bundu, mikiny nebo košile. Kromě toho bývá součástí některých šatních skříní také svislá mezistěna pro oddělení čistých a nošených oděvů. Pokud si zrovna nezakoupíte právě skříň se soklem, vyplatí se pro snadnou manipulaci pořídit si nábytek s praktickými demontovatelnými přídavnými nožičkami. Podobnou variantu v pevnějším provedení si můžete do vašich domovů pořídit v podobě kovové skříně, která je svařovaná spolu s dvouplášťovými dveřmi. Skříňový nábytek nabízí dostatek prostoru pro uložení nejen vašeho oblečení. Mnoho prodejců nabízí širokou nabídku rozměrů i materiálu. Pokud máte zvláštní požadavek, můžete si šatní skříň nechat zhotovit u některé firmy na zakázku, který může být již smontován.

 

Šatní skříně pro domácnost i kancelář, fotka

 

Jestliže máte v plánu zařídit si potřebným kvalitním a dobře vypadajícím nábytkem vaši pracovnu nebo zajišťujete vybavení do kancelářských prostor, pak vám doporučujeme jako typ kombinovanou skříň se střední dělící stěnou v odpovídajícím stylovém provedení. Na jedné její straně se nachází odkládací police s tyčí na kabáty a na druhé straně jsou zabudovány fochy. Zamykání se provádí pomocí cylindrického zámku. Získáte tak komplexní a praktický nábytek pro úschovu šatů i pracovních pomůcek. Do fochů si můžete uschovávat různé papírové dokumenty a šanony.

 

Šatní skříně pro domácnost i kancelář, fotka

 

Jednoduchost a elegance jsou hlavní znaky, které v dnešní době spojují většinu moderních šatních skříní. Poskládejte si skříň podle vašich potřeb a na míru interiéru tak, jak se vám to do budoucna nejlépe hodí.

Autor: Jana Henychová / Hyperbydlení.czDiskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0


Související odkazy a zdroje informací

Diskuze

Článek Šatní skříně pro domácnost i kancelář zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Co se v Praze na THE COLOR RUN™ 2018 chystá? , Hyperbydleni.cz

Co se v Praze na THE C...

05.06.2018

Už po čtvrté se v Praze bude konat barevný běh...

Veletrhy - foto, Votvírak oznamuje další jména pro Hip Hop Stage a dává šanci i novým talentům, Hyperbydleni.cz

Votvírak oznamuje dalš...

01.06.2018

Votvírák, který zahajuje letní festivalovou...

Veletrhy - foto, Největší událost léta v Chocni JACHTAFEST 2018 – tři dny zábavy pro celou rodinu, Hyperbydleni.cz

Největší událost léta ...

17.05.2018

Poslední možnost zakoupit si vstupenky v první...

Veletrhy - foto, Wannado Festival opět rozhýbe děti i dospěláky!, Hyperbydleni.cz

Wannado Festival opět ...

17.05.2018

Nafukovací překážková dráha, laserová biatlonová...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo