Nábytek pro kočky

16.12.2010 | Jana Henychová | Nábytek | Komentářů 0 |

Nábytek všeobecně tvoří nedílnou součást každé domácnosti. Pokud jste náhodou chovatelé koček, pak vám doporučujeme zakoupit si speciální druhy odpočívadel a škrabadel pro vaše mazlíčky. Takové výrobky mohou být stejně tak moderním užitkovým doplňkem jako jakékoliv jiné, pokud si je vyberete v požadovaném tvaru a kombinaci barev tak, aby ladily s ostatním vybavením.

Nábytek pro kočky - foto, Hyperbydleni.cz

 

U nábytku určeného pro kočky se budeme především zabývat otázkou, zda-li je pro zvířata dostatečně bezpečný a jaké konkrétní praktické využití bude mít. Nejprve vám představíme kočičí nábytek z moderní řady Catworks, který má svůj osobitý a originální vzhled. Moderní designéři se nechali inspirovat tvary číslic a písmen, které si můžete zakoupit v červené, oranžové, žluté, zelené, modré a šedé barvě.

 

Nábytek pro kočky, fotka

 

Bezpečnost je zajištěna stavbou samotné konstrukce, kterou tvoří dřevotříska spolu s dřevovláknitou deskou. Měkká část výrobku slouží jako vystýlka pro pohodlné odpočívání koček, která je zase vyrovena z jemného přírodního kobercového materiálu. K tomu, aby si kočky mohly posílit drápky, jsou tvrdší části nábytku určeny jako škrabadlo. Jsou dostatečně tvrdé, aby měli vaši mazlíčci vyžití, ale zároveň lehké, aby si neublížili.

 

Nábytek pro kočky, fotka

 

Škrabadlo je vyrobeno z přírodního sisalového koberce s latexovým podkladem. Takový nábytek můžete umístit do bytů malých rozměrů, kde by kočky za normálních okolností měly omezenou možnost pohybu. Výrobek tak hned spojuje v sobě dohromady efektivní využití, funkčnost, estetičnost a záruku dlouhodobé kvality, což může ocenit řada chovatelů.

 

Nábytek pro kočky, fotka

 

Jestliže jste si kočičí mazlíčky natolik oblíbili, že jich chováte v domácnosti větší počet, pak se vám takový výrobek rozhodně do budoucna vyplatí. Chcete-li vašim kočičkám dopřát dostatečné vyžití, doporučujeme vám zakoupit si více stejných sestav a vytvořit tak větší a pestrobarevný výběh. Jestliže vám to umožňují dostatečné prostorové možnosti, pak můžete k těmto kusům postupně zakoupit škrabací stromy, sloupy a různě vybavená kočičí odpočívadla.

 

Nábytek pro kočky, fotka

 

Těm z vás, kteří obývají byt s malým prostorem a nemohou si dovolit stavět žádné příliš vysoké ani velkoplošné výběhy, nabízíme možnost zakoupit si stabilní škrabací strom, který na celém podstavci v sobě zahrnuje sloupy se škrabadly, šikmé žebříky s bezpečnou vzdáleností širokých příček, posed jako pozorovatelnu, houpací síť a dvě skrýše s otvory, kam se mohou kočičky schovávat, odpočívat a přitom pozorovat okolí. Jeden komplexní výrobek vám tak zajistí pro vašeho mazlíčka více možností aktivit a odpočinku. Vaše kočka může škrábat, hrát si, schovat se anebo se jen příjemně uvelebit a odpočívat a to vše v rámci jednoho komplexu.

 

Nábytek pro kočky, fotka

 

Podstavec je nedílnou součástí, takže se dá kdykoliv přenést do libovolného místa bytu, kam jen potřebujete. Nábytek tak bohatě vynahradí lezení po stromech a zdolávání překážek, které každá kočka pro svůj rozvoj nepochybně potřebuje.

Autor: Jana Henychová / Hyperbydlení.czDiskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0


Související odkazy a zdroje informací

Diskuze

Článek Nábytek pro kočky zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Největší událost léta v Chocni JACHTAFEST 2018 – tři dny zábavy pro celou rodinu, Hyperbydleni.cz

Největší událost léta ...

17.05.2018

Poslední možnost zakoupit si vstupenky v první...

Veletrhy - foto, Wannado Festival opět rozhýbe děti i dospěláky!, Hyperbydleni.cz

Wannado Festival opět ...

17.05.2018

Nafukovací překážková dráha, laserová biatlonová...

Veletrhy - foto, Sportovní Čáry u arény s čarodějnickou poutí, Hyperbydleni.cz

Sportovní Čáry u arény...

18.04.2018

Tradičně poslední dubnový den, který letos...

Veletrhy - foto, V dubnu vyrazte za nákupy i zábavou na letňanské veletrhy FOR FAMILY, Hyperbydleni.cz

V dubnu vyrazte za nák...

10.04.2018

V PVA EXPO PRAHA v Letňanech se bude od 12. –...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo