Nábytek pro kočky

16.12.2010 | Jana Henychová | Nábytek | Komentářů 0 |

Nábytek všeobecně tvoří nedílnou součást každé domácnosti. Pokud jste náhodou chovatelé koček, pak vám doporučujeme zakoupit si speciální druhy odpočívadel a škrabadel pro vaše mazlíčky. Takové výrobky mohou být stejně tak moderním užitkovým doplňkem jako jakékoliv jiné, pokud si je vyberete v požadovaném tvaru a kombinaci barev tak, aby ladily s ostatním vybavením.

Nábytek pro kočky - foto, Hyperbydleni.cz

 

U nábytku určeného pro kočky se budeme především zabývat otázkou, zda-li je pro zvířata dostatečně bezpečný a jaké konkrétní praktické využití bude mít. Nejprve vám představíme kočičí nábytek z moderní řady Catworks, který má svůj osobitý a originální vzhled. Moderní designéři se nechali inspirovat tvary číslic a písmen, které si můžete zakoupit v červené, oranžové, žluté, zelené, modré a šedé barvě.

 

Nábytek pro kočky, fotka

 

Bezpečnost je zajištěna stavbou samotné konstrukce, kterou tvoří dřevotříska spolu s dřevovláknitou deskou. Měkká část výrobku slouží jako vystýlka pro pohodlné odpočívání koček, která je zase vyrovena z jemného přírodního kobercového materiálu. K tomu, aby si kočky mohly posílit drápky, jsou tvrdší části nábytku určeny jako škrabadlo. Jsou dostatečně tvrdé, aby měli vaši mazlíčci vyžití, ale zároveň lehké, aby si neublížili.

 

Nábytek pro kočky, fotka

 

Škrabadlo je vyrobeno z přírodního sisalového koberce s latexovým podkladem. Takový nábytek můžete umístit do bytů malých rozměrů, kde by kočky za normálních okolností měly omezenou možnost pohybu. Výrobek tak hned spojuje v sobě dohromady efektivní využití, funkčnost, estetičnost a záruku dlouhodobé kvality, což může ocenit řada chovatelů.

 

Nábytek pro kočky, fotka

 

Jestliže jste si kočičí mazlíčky natolik oblíbili, že jich chováte v domácnosti větší počet, pak se vám takový výrobek rozhodně do budoucna vyplatí. Chcete-li vašim kočičkám dopřát dostatečné vyžití, doporučujeme vám zakoupit si více stejných sestav a vytvořit tak větší a pestrobarevný výběh. Jestliže vám to umožňují dostatečné prostorové možnosti, pak můžete k těmto kusům postupně zakoupit škrabací stromy, sloupy a různě vybavená kočičí odpočívadla.

 

Nábytek pro kočky, fotka

 

Těm z vás, kteří obývají byt s malým prostorem a nemohou si dovolit stavět žádné příliš vysoké ani velkoplošné výběhy, nabízíme možnost zakoupit si stabilní škrabací strom, který na celém podstavci v sobě zahrnuje sloupy se škrabadly, šikmé žebříky s bezpečnou vzdáleností širokých příček, posed jako pozorovatelnu, houpací síť a dvě skrýše s otvory, kam se mohou kočičky schovávat, odpočívat a přitom pozorovat okolí. Jeden komplexní výrobek vám tak zajistí pro vašeho mazlíčka více možností aktivit a odpočinku. Vaše kočka může škrábat, hrát si, schovat se anebo se jen příjemně uvelebit a odpočívat a to vše v rámci jednoho komplexu.

 

Nábytek pro kočky, fotka

 

Podstavec je nedílnou součástí, takže se dá kdykoliv přenést do libovolného místa bytu, kam jen potřebujete. Nábytek tak bohatě vynahradí lezení po stromech a zdolávání překážek, které každá kočka pro svůj rozvoj nepochybně potřebuje.

Autor: Jana Henychová / Hyperbydlení.czDiskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0


Související odkazy a zdroje informací

Diskuze

Článek Nábytek pro kočky zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyInzerce

Celkem : 23605 inzerátů

Další inzeráty » Vložit inzerát

veletrhy

Veletrhy - foto, DLOUHODOBĚ NEJLEPŠÍ INVESTICE = NEMOVITOST, Hyperbydleni.cz

DLOUHODOBĚ NEJLEPŠÍ IN...

16.03.2018

Ať už pečlivě vybíráte své vlastní bydlení na...

Veletrhy - foto, Festival Evolution představí v březnu ekologické vychytávky, Hyperbydleni.cz

Festival Evolution pře...

12.03.2018

Festival, který vám nasadí brouka do hlavy. To...

Veletrhy - foto, Dejme minulosti budoucnost!, Hyperbydleni.cz

Dejme minulosti budouc...

21.02.2018

Mezioborové veletrhy PAMÁTKY – MUZEA – ŘEMESLA...

Veletrhy - foto, Pasivní dům může vzniknout i vhodnou rekonstrukcí, Hyperbydleni.cz

Pasivní dům může vznik...

30.01.2018

Díky chytré rekonstrukci rodinného domu mohou...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo