Moderní knihovny

30.9.2010 | Jana Henychová | Nábytek | Komentářů 0 |

Pokud se chystáte zakoupit si do vašeho obýváku či pracovny nábytek s knihovnou nebo knihovnu samostatně a zároveň požadujete moderní vzhled, pak možná právě Vám by mohlo pomoci pár tipů od nás.

Moderní knihovny - foto, Hyperbydleni.cz

 

Těm z vás, kteří jste naladěni do ethno stylu, by se mohla zalíbit moderní teaková knihovna ve tvaru listu. Je vybavena třemi zásuvkami a policemi různých délek i výšek. Velmi moderní a zajímavý design je vyrobený z masivního teakového dřeva bez povrchové úpravy. Hodí se do moderně vybaveného bytu větších i menších rozměrů. Knihy, které do ni uložíte, budou v otevřeném prostoru.

 

Moderní knihovny, fotka

 

Pokud máte o něco málo více knih a potřebujete pro ně více prostoru, nabízíme vám takovou knihovnu také ve tvaru hyperboly, která je rovněž se třemi zásuvkami na dolním podstavci. Zakulacený a souměrný tvar tak vytvoří jiný celkový dojem. Tato varianta se hodí spíše pro větší místnosti. Jestliže máte požadavek, aby tato knihovna byla v místnosti výrazná, je dobré ji postavit k jedné z kratších stěn pokoje, pokud zde náhodou nemáte umístěny dveře či okno. Máme tím na mysli takovou variantu, kdy vejdete do dveří a hledíte přímo na knihovnu umístěnou vedle protější stěny. Vzhledem k tomu, že fochy a přepážky jsou umístěné nepravidelně, nemusíte mít v takovéto knihovně uloženy pouze jen knihy. Vše si můžete naaranžovat podle vlastních představ a v kombinaci s knihami můžete mít v policích také různé ozdobné dekorativní předměty, vázu s květinami, apod.

 

Moderní knihovny, fotka

 

Těm z vás, kteří dávají přednost raději uzavřeným knihovnám, nabízíme teakový sekretář s posuvnými dveřmi se skleněnou výplní a dvěma vnitřními zásuvkami. Úložný prostor je klasickým policovým systémem, jako u většiny knihoven. Tento typ je rovněž vyroben z masivního teakového dřeva. Hodí se jak pro Vaši pracovnu tak i do obýváku. Dalším typem, který vám nabízíme, je teaková dvoudveřová knihovna ze dvou dílů. Tento výrobek je vyroben rovněž z masivního dřeva. V horní části se nachází prostor s fochy, který uzavírají zasklená posuvná dvířka ze dřevěných rámů. Dolní část tvoří dvě trojice zásuvek a úložný prostor s posuvnými celodřevěnými dvířky. Knihovna má větší délku než výšku. Svým vzhledem se hodí do obývacího pokoje vedle stěny s televizí.

 

Moderní knihovny, fotka

 

Ti z vás, kteří mají rádi mléčné sklo, budou jistě potěšeni tím, že se teaková knihovna takovémto provedení také vyrábí. Obsahuje zásuvky na plnovýsuvech a nastavitelné police. Mléčné sklo je zde jako výplň na dvířkách krajních skříněk a uprostřed jsou otevřené fochy. Pro milovníky retro stylu nabízíme druh teakové knihovny se dvěma zásuvkami a posuvnými prosklenými dveřmi. Tento typ připomíná starožitný nábytek. Je vyšší než delší, a proto nezabere na podlaze tolik prostoru. Hodí se jako klasická knihovna do bytu, ale také je vhodná jako dekorace pro různé společenské prostory, přičemž nemusí se nutně jednat pouze o úschovu knih.

Autor: Jana Henychová / Hyperbydlení.cz

Titulní foto: UNIS-NDiskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0


Související odkazy a zdroje informací

Diskuze

Článek Moderní knihovny zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Co se v Praze na THE COLOR RUN™ 2018 chystá? , Hyperbydleni.cz

Co se v Praze na THE C...

05.06.2018

Už po čtvrté se v Praze bude konat barevný běh...

Veletrhy - foto, Votvírak oznamuje další jména pro Hip Hop Stage a dává šanci i novým talentům, Hyperbydleni.cz

Votvírak oznamuje dalš...

01.06.2018

Votvírák, který zahajuje letní festivalovou...

Veletrhy - foto, Největší událost léta v Chocni JACHTAFEST 2018 – tři dny zábavy pro celou rodinu, Hyperbydleni.cz

Největší událost léta ...

17.05.2018

Poslední možnost zakoupit si vstupenky v první...

Veletrhy - foto, Wannado Festival opět rozhýbe děti i dospěláky!, Hyperbydleni.cz

Wannado Festival opět ...

17.05.2018

Nafukovací překážková dráha, laserová biatlonová...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo