Konferenční stolky do obývacího pokoje

31.8.2010 | Jana Henychová | Nábytek | Komentářů 0 |

Chystáte-li se vybavovat obývací pokoj, máte již postavenou stěnu, zakoupili jste si sedací soupravu a u televize rádi popijíte kávu nebo si dáte nějaké občerstvení, pak vám zbývá pouze dokoupit konferenční stolek, abyste měli k pohodlnosti ještě blíže. Řada výrobců na trhu nabízí takové stolky zákazníkům v různých barvách a tvarech. Nejčastěji se setkáváme s hranatými nebo kulatými. Jako materiál se k výrobě používá především dřevo a sklo. Nejčetnější varianty konferenčních stolků jsou celodřevěné.

Konferenční stolky do obývacího pokoje - foto, Hyperbydleni.cz

 

Jestliže hledáte pro váš obývací pokoj takový stolek, který bude odrážet světlo a v místnosti tak vynikne jeho silueta, doporučujeme vám stolky skleněné. Jedním z tipů, o kterém můžete uvažovat, je stolek Esagono, nabízený společností Nábytek Lino. Jedná se o celoskleněný stolek s plochou ve tvaru šestiúhelníku se třema nohama v podobě jednolitého masivního kusu. Díky svojí průhlednosti ladí do všech typů obývacích pokojů. Hodí se jak ke studeným tak i k teplým barvám koberců, obývacích stěn, maleb na zdi, apod. Takový stolek najde jistě v některých typech domácností víceúčelové využití. Kromě místa kolem sedací soupravy nebo před pohovkou u televize ho můžete klidně také umístit do kouta místnosti a postavit na něj vázu s květinou a můžete tak mít zajímavou dekoraci. Pro takovouto ozdobu s květinou se vám může stejně tak hodit dřevěný kulatý odkládací stolek hnědé barvy typu Dalom.

 

Konferenční stolky do obývacího pokoje, fotka

 

Máte-li estetické cítění a záleží vám hodně admosféře celé místnosti, můžete zvolit variantu kombinovaného konferenčního stolku složeného ze dřeva i skla. Pokud chcete konferenční stolek skleněný kulatý, mohl by se vám líbit typ Aretusa, typ Monitor s transparentním sklem nebo typ Aster s pískovaným sklem. Jestliže jste se rozhodli koupit skladný konferenční stolek malých rozměrů, na který byste chtěli odložit pouze šálek kávy a dálkové ovládání od televize, nabízíme vám televizní otáčecí stolek Esk, který je vyrobený z transparentního skla. Skládá se z vrchní a spodní tabule. Spodní část je vhodná zejména pro noviny, časopisy, program na televizi, apod. Potřebujete-li takový stolek menší, můžete si místo konferenčního zakoupit raději stolek odkládací.

 

Konferenční stolky do obývacího pokoje, fotka

 

Pokud potřebujete stůl do obývacího pokoje a zároveň požadujete více úložného prostoru, můžete zvolit variantu konzolového stolku Hemnes. Konzolový stolek je vyroben z masivního dřeva. Skládá se z osmi přihrádek ve dvou odlišných velikostech. Takovýto typ úložného prostoru je vhodný například pro knihy, časopisy, příslušenství, apod. Dá se umístit za pohovku, podél stěny nebo jej můžete použít jako paraván. Je 159 cm dlouhý, 40 cm široký a 74 cm vysoký. Pokud máte rádi mdoerní geometrické tvary, mohl by se vám také líbit odkládací stolek typu HOL, který je ve tvaru krychle o velikosti hrany 50 cm. Jeho stěny tvoří síťované dřevo. Vrchní deska je odklápěcí, a tak zbytek stolu tvoří praktický úložný prostor.

Text: Jana Henychová / Hyperbydlení.cz
Foto: Nábytek Lino

Související nabídky


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /data/domains1/vx263000/public/www_root/clanek_detail.php on line 448


Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 1


Související odkazy a zdroje informací

Diskuze

Článek Konferenční stolky do obývacího pokoje zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

Legislativa

 Poradce Hyperbydlení

Vaše dotazy zodpoví
Poradce Hyperbydlení

Otázek: 111 Vložit dotaz

veletrhy

Veletrhy - foto, Vše pro stavbu a interiér najdou návštěvníci na březnovém souboru veletrhů, Hyperbydleni.cz

Vše pro stavbu a inter...

01.03.2017

Stovky českých i zahraničních společností se...

Veletrhy - foto, Nakupte dárky na Vánoce na největším předvánočním veletrhu STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY, Hyperbydleni.cz

Nakupte dárky na Vánoc...

29.11.2016

Chcete pořídit svým nejbližším pod stromeček...

Veletrhy - foto, Veletrh FOR INTERIOR představí kvalitní a originální nábytek a bytové doplňky, Hyperbydleni.cz

Veletrh FOR INTERIOR p...

19.09.2016

Největší podzimní veletrh nábytku, interiérů a...

Veletrhy - foto, Podzimní veletrh dekorací představí nejnovější trendy, Hyperbydleni.cz

Podzimní veletrh dekor...

02.09.2016

Patříte mezi odborníky a obchodníky v oboru...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo