Warning: file_put_contents(/data/domains1/vx263000/public/www_root/robots/../layouts/generated/1/block-other-sites-articles.php) [function.file-put-contents]: failed to open stream: Permission denied in /data/domains1/vx263000/public/www_root/robots/load-other-articles.php on line 89

Warning: file_put_contents(/data/domains1/vx263000/public/www_root/robots/../layouts/generated/2/block-other-sites-articles.php) [function.file-put-contents]: failed to open stream: Permission denied in /data/domains1/vx263000/public/www_root/robots/load-other-articles.php on line 89
Jarní inspirace do interiéru, Hyperbydleni.cz

Jarní inspirace do interiéru

15.4.2010 | Redakce Hyperbydlení.cz | Malba, zdi, tapety | Komentářů 1 |

Naše kultura si pojem "Nový rok" spojuje se začátkem kalendářního roku a ten přichází uprostřed zimy. Jiné kultury ale mají svůj "nový rok" na jaře, neboť tam opravdu přichází něco nového. Končí jeden cyklus a začíná druhý. I s Vaším bydlením by to tak mohlo být, záleží přitom jen a jen na vás.

Jarní inspirace do interiéru - foto, Hyperbydleni.cz

Naše kultura si pojem "nový rok" spojuje se začátkem kalendářního roku a ten přichází uprostřed zimy. Jiné kultury ale mají svůj "nový rok" na jaře, neboť tam opravdu přichází něco nového. Končí jeden cyklus a začíná druhý. I s vašim bydlením by to tak mohlo být, záleží přitom jen a jen na vás. Představte si např., že byste měli každý večer zvláštní pocit, že se vám chce jít domů a to prostě proto, že to tam máte rádi. Znáte ten pocit?

Potřeba vracet se domů po dni stráveném v zaměstnání, by v ideálním případě měla být zcela automatická. Je to stejné, jako když si rádi oblékáte své oblíbené šaty. Jednoduše řečeno, vaše bydlení by mělo být ušito na míru právě vám a nejlépe bude, když sami budete dopředu vědět, co vlastně máte rádi a co chcete. Nechte se inspirovat.

Zkuste obrazovou tapetu

Obrazová tapeta nemusí být kýčovitý obrázek připomínající interiéry 80.let. Např. velký detail zelené květiny přes celou stěnu obývacího pokoje vypadá velmi dobře. Podívejte se na doprovodné a ilustrační fotografie. Taková tapeta vás vyjde na pár tisíc, ale její efekt je mimořádný.

Osvěžující kontrast

Podobně mimořádného efektu osvěžení vašeho obytného interiéru dosáhnete pomocí jednoduchého řešení, jehož klíčovým slovem je slovo "kontrast". Stačí proti sobě postavit ne deset ani pět, ale jen dvě barvy, třeba červenou a bílou. Červená je silně emocionální, bílá naopak svůj temperament poněkud skrývá a umí vyznít velmi křehce a romanticky. Pod článkem je na přiložené fotografii hezky vidět, jak proti sobě stojí bílý nábytek a výrazně červené sofa. A celý takto zařízený pokoj vypadá velmi dobře.

Jarní inspirace do interiéru - foto, Hyperbydleni.cz

Každý pes, jiná ves aneb Co váš jídelní kout?

Úsloví o psu a vsi hovoří vlastně o neuspořádanosti. Zkuste si ale prohlédnout níže přiloženou fotografii, na které je jídelní stůl obklopen židlemi, z nichž každá má jinou barvu. A podle našeho názoru to vypadá naopak velmi dobře a svěže. Vlastně to vypadá málem "jarně". 

Jarní inspirace do interiéru - foto, Hyperbydleni.cz

Pestrobarevné tapety na vaší nudnou kuchyň

Tapetovat stěny umíme, ale tapetovat nábytek je již méně praktikovaná činnost. Zvažte ale, jak by vypadala vaše kuchyň, kterou dnes chápete jako něco "nudného", kdybyste ji mírně upravili pomocí speciálních tapet určených pro dekorování nábytku. Na jednu stranu to bude stále jedna a ta samá kuchyň, na stranu druhou ji vlastně ani nepoznáte.

Jarní inspirace do interiéru - foto, Hyperbydleni.cz

Pokud nebudete chtít tapetováním nábytku vyřešit jeho konstrukční a technické nedostatky, tedy nebude-li Vaším cílem pomocí tapet nábytek "opravit" ale opravdu jen "upravit" po jeho estetické stránce, tak pak jsou tapety v podstatě ideálním nástrojem. V opačném případě jen budete ztrácet čas a peníze.

Text: Redakce Living.cz
Foto: kabmurungraya.netDiskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 2

Diskuze

david: zdravim-na kolik vyjde ta...< Odpovědět

počet příspěvků: 1

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY již 10 let s vámi, Hyperbydleni.cz

STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY j...

11.12.2018

Jubilejní ročník v novém: Přinese novinky,...

Veletrhy - foto, Buďte krásná a zdravá! Veletrh INTERBEAUTY PRAGUE představí to nejlepší z kosmetiky, nehtového designu a zdravého životního stylu., Hyperbydleni.cz

Buďte krásná a zdravá!...

10.10.2018

Holešovické výstaviště ožije na začátku...

Veletrhy - foto, Veletrh zdravého životního stylu BIOSTYL – ECOWORLD 2018, Hyperbydleni.cz

Veletrh zdravého život...

05.10.2018

Letos společně s veletrhem krásy INTERBEAUTY...

Veletrhy - foto, Chcete se dobře vyspat? Jak na to, zjistíte na podzimním veletrhu FOR INTERIOR., Hyperbydleni.cz

Chcete se dobře vyspat...

03.10.2018

Zná to asi každý, když se dobře nevyspíme, není...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo