Warning: file_put_contents(/data/domains1/vx263000/public/www_root/robots/../layouts/generated/1/block-other-sites-articles.php) [function.file-put-contents]: failed to open stream: Permission denied in /data/domains1/vx263000/public/www_root/robots/load-other-articles.php on line 89

Warning: file_put_contents(/data/domains1/vx263000/public/www_root/robots/../layouts/generated/2/block-other-sites-articles.php) [function.file-put-contents]: failed to open stream: Permission denied in /data/domains1/vx263000/public/www_root/robots/load-other-articles.php on line 89
Nejlepší barevné volby pro interiéry roku 2019! , Hyperbydleni.cz

Nejlepší barevné volby pro interiéry roku 2019!

1.1.2019 | redakce | Malba, zdi, tapety | Komentářů 0 |

Vzhled interiéru je zejména o barvách! Právě ony totiž vizuálně ovlivňují dispozice prostoru, atmosféru, která v něm panuje, i náš celkový dojem z něj. Sahejte tedy po těch správných odstínech! Jako vodítko vám může posloužit tento seznam barevných hitů pro rok 2019, které jsou zárukou moderních, nadčasových, pohodových i hřejivých interiérů.

Nejlepší barevné volby pro interiéry roku 2019!  - foto, Hyperbydleni.cz

Tmavá lesní zeleň vzbudila v moderních interiérech největší ovace. Jelikož je silně inspirována čistou a klidnou přírodou, relaxační atmosféra z ní přímo srší. Navíc se v ní dokonale snoubí energičnost zelené a sofistikovanost šedé, takže s tímto odstínem snadno zabodujete napříč celým interiérem. Lesní zeleň má v sobě i punc luxusu, který zkuste potrhnout přítomností kovových dekorací.

Nejlepší barevné volby pro interiéry roku 2019! , fotka

 

Pastely ve své měkčí, tlumenější a jemnější verzi si jistě zamilujete. Vytvářejí totiž přímo pohádkové prostředí, ve kterém všechny starosti rázem mizí. Výhodou volby pastelových odstínů je i skutečnost, že se mezi sebou výborně kombinují. Užít tak můžete celou jejich škálu od růžové až po modrou a výsledkem bude harmonický interiér ve znamení klidu a ticha.

Nejlepší barevné volby pro interiéry roku 2019! , fotka

 

Nečekanou porci pohody do našich domovů vnesou i přirozené zemité vibrace. Oblibě se bude těšit zejména terakotová, která se nezvykle objeví v podobě textilních dekorací a doplňků. Přestože jde o neutrální odstín, nekažte jeho jemnost přidáním výrazných barev. Naopak, držte se snových odstínů bílé a zemitých odstínů hnědě. Potřebný šmrnc pak do interiéru vneste pomocí živé zeleně.

Nejlepší barevné volby pro interiéry roku 2019! , fotka

 

Houbový odstín je stvořen z dokonalého kompromisu mezi béžovou, hnědou a šedou. Vzniká tak velmi teplý a měkký tón, který se výborně hodí k vytvoření klasického, vkusného designu. Přes svoji zdrženlivost však dokáže nadchnout a zapudit veškerou nudu.

Nejlepší barevné volby pro interiéry roku 2019! , fotka

 

Více inspirace najdete na našem facebooku.

 

 Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0

Diskuze

Článek Nejlepší barevné volby pro interiéry roku 2019! zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY již 10 let s vámi, Hyperbydleni.cz

STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY j...

11.12.2018

Jubilejní ročník v novém: Přinese novinky,...

Veletrhy - foto, Buďte krásná a zdravá! Veletrh INTERBEAUTY PRAGUE představí to nejlepší z kosmetiky, nehtového designu a zdravého životního stylu., Hyperbydleni.cz

Buďte krásná a zdravá!...

10.10.2018

Holešovické výstaviště ožije na začátku...

Veletrhy - foto, Veletrh zdravého životního stylu BIOSTYL – ECOWORLD 2018, Hyperbydleni.cz

Veletrh zdravého život...

05.10.2018

Letos společně s veletrhem krásy INTERBEAUTY...

Veletrhy - foto, Chcete se dobře vyspat? Jak na to, zjistíte na podzimním veletrhu FOR INTERIOR., Hyperbydleni.cz

Chcete se dobře vyspat...

03.10.2018

Zná to asi každý, když se dobře nevyspíme, není...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo