Warning: file_put_contents(/data/domains1/vx263000/public/www_root/robots/../layouts/generated/1/block-other-sites-articles.php) [function.file-put-contents]: failed to open stream: Permission denied in /data/domains1/vx263000/public/www_root/robots/load-other-articles.php on line 89

Warning: file_put_contents(/data/domains1/vx263000/public/www_root/robots/../layouts/generated/2/block-other-sites-articles.php) [function.file-put-contents]: failed to open stream: Permission denied in /data/domains1/vx263000/public/www_root/robots/load-other-articles.php on line 89
Jděte originálnímu designu naproti! Dekorujte stropy poutavými malbami! II., Hyperbydleni.cz

Jděte originálnímu designu naproti! Dekorujte stropy poutavými malbami! II.

3.4.2018 | Mgr. Monika Kovačková | Malba, zdi, tapety | Komentářů 0 |

Pokud jde o výmalbu stropu, máte jasno a ihned volíte bílou barvu? Možná vás dnes zlákáme vydat se mnohem originálnější cestou. Stropy v rámci interiérového designu obvykle leží ladem. Nabízejí však velký potenciál, díky kterému se mohou proměnit i v ohromující dekoraci interiéru. Dobrou zprávou je, že dnes je možné stropy dekorovat velmi jednoduše, a to díky praktickým tapetám. Pokud však chcete originál každým coulem, obraťte se na zkušené umělce a malíře. Nechte se tedy inspirovat dalšími dekory, které nejen stropům moc sluší.

Jděte originálnímu designu naproti! Dekorujte stropy poutavými malbami! II. - foto, Hyperbydleni.cz
Kámen
 
Kámen je v moderních interiérech velmi šik, a proto se objevuje i jako dekor stropů. Pokud nechte strop zdobit pravými kamennými deskami, můžete zvolit mnohem levnější alternativu, a to tapetu imitující tento materiál. Mezi nejoblíbenější patří motiv mramoru, který vytváří velmi okázalou a noblesní atmosféru. Výborně se proto hodí nejen do ložnic a koupelen, ale i obývacích prostorů. Jelikož je tento design velmi reprezentativní, je populární i v kancelářích a domácích pracovnách.
 
 
Tmavé tóny v lesklé úpravě
 
I strop můžete malovat opravdu tmavými odstíny. Kromě černé, která patří v interiérovém designu mezi stálice, můžete sáhnout i po velmi atraktivním odstínu indigo nebo hluboké námořní modři. Pokud nechcete, aby došlo k vizuálnímu zmenšení prostoru, použijte lesklou barvu, která svými odlesky prostor provzdušní a pocitově zvětší.
 
 
Pruhy
 
Pruhy patří k neoblíbenějším a nejvyhledávanějším vzorům, které do interiérového designu vnáší šmrnc. Jejich kouzlo spočívá nejen v jednoduchosti, ale i ve skutečnosti, že tento vzor fandí zajímavým barevným kombinacím. Pokud se rozhodnete strop ozdobit tímto odvážným dekorem, vyhrajte si s volbou šířky pruhů i s výběrem jejich barevného ladění. Vkusně a elegantně vypadá zejména černobílá kontrastní kombinace, která zazáří ve všech luxusně laděných prostorech od ložnic až po obývací pokoje.
 
 
Rozhodně se však nemusíte držet při zemi a vzor pruhů můžete nakombinovat s vícero veselými barvami. Výsledek, který přímo srší optimismem, se pak nejvíce hodí do dětských pokojů, jídelen, koupelen i ložnic.
 
 
 
Více inspirace najdete na našem facebooku.

 Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0

Diskuze

Článek Jděte originálnímu designu naproti! Dekorujte stropy poutavými malbami! II. zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Jaké bude jaro 2019? Uvidíte na veletrhu FOR DECOR & HOME, Hyperbydleni.cz

Jaké bude jaro 2019? U...

15.01.2019

První jarní nádech přinese už v lednu...

Veletrhy - foto, STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY již 10 let s vámi, Hyperbydleni.cz

STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY j...

11.12.2018

Jubilejní ročník v novém: Přinese novinky,...

Veletrhy - foto, Buďte krásná a zdravá! Veletrh INTERBEAUTY PRAGUE představí to nejlepší z kosmetiky, nehtového designu a zdravého životního stylu., Hyperbydleni.cz

Buďte krásná a zdravá!...

10.10.2018

Holešovické výstaviště ožije na začátku...

Veletrhy - foto, Veletrh zdravého životního stylu BIOSTYL – ECOWORLD 2018, Hyperbydleni.cz

Veletrh zdravého život...

05.10.2018

Letos společně s veletrhem krásy INTERBEAUTY...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo