Jděte originálnímu designu naproti! Dekorujte stropy poutavými malbami! II.

3.4.2018 | Mgr. Monika Kovačková | Malba, zdi, tapety | Komentářů 0 |

Pokud jde o výmalbu stropu, máte jasno a ihned volíte bílou barvu? Možná vás dnes zlákáme vydat se mnohem originálnější cestou. Stropy v rámci interiérového designu obvykle leží ladem. Nabízejí však velký potenciál, díky kterému se mohou proměnit i v ohromující dekoraci interiéru. Dobrou zprávou je, že dnes je možné stropy dekorovat velmi jednoduše, a to díky praktickým tapetám. Pokud však chcete originál každým coulem, obraťte se na zkušené umělce a malíře. Nechte se tedy inspirovat dalšími dekory, které nejen stropům moc sluší.

Jděte originálnímu designu naproti! Dekorujte stropy poutavými malbami! II. - foto, Hyperbydleni.cz
Kámen
 
Kámen je v moderních interiérech velmi šik, a proto se objevuje i jako dekor stropů. Pokud nechte strop zdobit pravými kamennými deskami, můžete zvolit mnohem levnější alternativu, a to tapetu imitující tento materiál. Mezi nejoblíbenější patří motiv mramoru, který vytváří velmi okázalou a noblesní atmosféru. Výborně se proto hodí nejen do ložnic a koupelen, ale i obývacích prostorů. Jelikož je tento design velmi reprezentativní, je populární i v kancelářích a domácích pracovnách.
 
 
Tmavé tóny v lesklé úpravě
 
I strop můžete malovat opravdu tmavými odstíny. Kromě černé, která patří v interiérovém designu mezi stálice, můžete sáhnout i po velmi atraktivním odstínu indigo nebo hluboké námořní modři. Pokud nechcete, aby došlo k vizuálnímu zmenšení prostoru, použijte lesklou barvu, která svými odlesky prostor provzdušní a pocitově zvětší.
 
 
Pruhy
 
Pruhy patří k neoblíbenějším a nejvyhledávanějším vzorům, které do interiérového designu vnáší šmrnc. Jejich kouzlo spočívá nejen v jednoduchosti, ale i ve skutečnosti, že tento vzor fandí zajímavým barevným kombinacím. Pokud se rozhodnete strop ozdobit tímto odvážným dekorem, vyhrajte si s volbou šířky pruhů i s výběrem jejich barevného ladění. Vkusně a elegantně vypadá zejména černobílá kontrastní kombinace, která zazáří ve všech luxusně laděných prostorech od ložnic až po obývací pokoje.
 
 
Rozhodně se však nemusíte držet při zemi a vzor pruhů můžete nakombinovat s vícero veselými barvami. Výsledek, který přímo srší optimismem, se pak nejvíce hodí do dětských pokojů, jídelen, koupelen i ložnic.
 
 
 
Více inspirace najdete na našem facebooku.

 Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0

Diskuze

Článek Jděte originálnímu designu naproti! Dekorujte stropy poutavými malbami! II. zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Desátý veletrh FOR BIKES předvede jízdu ve velkém stylu, Hyperbydleni.cz

Desátý veletrh FOR BIK...

20.03.2019

Jubilejní ročník veletrhu FOR BIKES chystá pro...

Veletrhy - foto, Jaké novinky a trendy sezóny 2019 představí FOR HABITAT?, Hyperbydleni.cz

Jaké novinky a trendy ...

15.03.2019

Veletrh bydlení, stavby a rekonstrukcí FOR...

Veletrhy - foto, Veletrh STŘECHY PRAHA s absolutním rekordem v návštěvnosti, Hyperbydleni.cz

Veletrh STŘECHY PRAHA ...

14.03.2019

Největší počet návštěvníků v historii, přes 25...

Veletrhy - foto, Ekologická a zdravá domácnost. I ta bude tématem Festivalu Evolution, Hyperbydleni.cz

Ekologická a zdravá do...

07.03.2019

Jak si představujete ekologickou domácnost? Je...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo