Buďte snovému bydlení o krok blíž! Spojte oprýskané cihly a bílé stěny!

9.3.2018 | Mgr. Monika Kovačková | Malba, zdi, tapety | Komentářů 0 |

Moderní interiéry, ve kterých se snoubí čisté a elegantní bílé zdi s hrubou texturou oprýskaných cihel, vypadají velmi impozantně, výjimečně a přitažlivě. Bílá prostor dokonale prosvětlí i vizuálně zvětší a navíc vytvoří univerzální kulisu pro jakýkoli typ dekorace. Cihlové stěny ve svém původní červenohnědém odstínů do bílých prostorů vnesou více hřejivosti a útulnosti. Tato dvojka se tak navzájem dokonale doplňuje a na atmosféře interiérů je to vždy dobře znát.

Buďte snovému bydlení o krok blíž! Spojte oprýskané cihly a bílé stěny! - foto, Hyperbydleni.cz
Krása kontrastu
 
Bílé a cihlové stěny spolu výjimečně dobře fungují, a to zejména díky kontrastním odstínům. Sněhobílá působí chladivě, čistě a elegantně, což je hlavní důvod, proč je v moderních interiérech stále vyhledávána. Pokud však v prostoru dominuje, může působit studeně až sterilně, někdy dokonce smutně. Je tedy zapotřebí ji vhodně vyvážit. Cihlové stěny v teplých tónech jsou k tomuto účelu ideální. Vedle bílých ploch vynikne nejen jejich hřejivé působení, ale i jejich schopnost vytvářet pohodový a útulný domov.
 
 
Vizuálně atraktivní design je dílem nejen spojení kontrastních odstínů, ale i kontrastních povrchových úprav. Bílé stěny jsou dokonale hladké, zatímco ty cihlové do interiéru vnáší dramatickou a nepřehlédnutelnou texturu. Spojení jemnosti a hrubosti vytvoří výsledek, který je poutavý nejen na pohled, ale i na dotek.
 
 
Univerzálnost
 
Ačkoli je snoubení bílých a cihlových stěn nepřehlédnutelné, je zároveň extrémně všestranné. Můžete jej tedy užít do prostorů zařízených v nejrůznějších interiérových stylech. Výborně se hodí zejména ke stylům, kde cihly patří mezi základní interiérové prvky, tedy hlavně ke stylu průmyslovému, skandinávskému a rustikálnímu. Bílá je vysoce neutrální, a proto lze kombinovat s nejrůznějšími odstíny, vzory i materiály. Univerzálností však oplývají i cihly coby přírodní materiál. Kombinace bílé s cihlami tedy nabízí nejen široké možnosti užití, ale je navíc i nadčasová.
 
 
 
Více inspirace najdete na našem facebooku!

 Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0

Diskuze

Článek Buďte snovému bydlení o krok blíž! Spojte oprýskané cihly a bílé stěny! zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Buďte krásná a zdravá! Veletrh INTERBEAUTY PRAGUE představí to nejlepší z kosmetiky, nehtového designu a zdravého životního stylu., Hyperbydleni.cz

Buďte krásná a zdravá!...

10.10.2018

Holešovické výstaviště ožije na začátku...

Veletrhy - foto, Veletrh zdravého životního stylu BIOSTYL – ECOWORLD 2018, Hyperbydleni.cz

Veletrh zdravého život...

05.10.2018

Letos společně s veletrhem krásy INTERBEAUTY...

Veletrhy - foto, Chcete se dobře vyspat? Jak na to, zjistíte na podzimním veletrhu FOR INTERIOR., Hyperbydleni.cz

Chcete se dobře vyspat...

03.10.2018

Zná to asi každý, když se dobře nevyspíme, není...

Veletrhy - foto, Veletrhy FOR TOYS, FOR BABIES, FOR GAMES: Pobaví děti i rodiče a poradí s vánočními dárky, Hyperbydleni.cz

Veletrhy FOR TOYS, FOR...

27.09.2018

Souběh veletrhů FOR TOYS, FOR BABIES a FOR...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo