Trend současnosti: Výmalba kuchyňských skříněk

3.11.2017 | Mgr. Monika Kovačková | Malba, zdi, tapety | Komentářů 0 |

Kuchyně bývají centrem rodinného života a tak jsou mnohdy i plné vzpomínek a příběhů. Výměna kuchyňské linky tak může být nejen nákladnou záležitostí, ale i emotivním zážitkem. Pokud je vaše kuchyňská linka v dobré kondici, je malování nejsnazší cestou, jak jí dát nový facelift. Nechte se inspirovat trendy, které v oblasti výmalby kuchyňských linek právě teď nejvíce frčí.

Trend současnosti: Výmalba kuchyňských skříněk - foto, Hyperbydleni.cz
Neutrální odstíny
 
Bílé, béžové a jemné zemité odstíny dobře působí v jakékoli kuchyni a snadno se kombinují s nejrůznějšími odstíny stěn, podlahy či dekorací. Ideální volba, pokud preferujete čistý, nadčasový a odlehčený design.
 
 
Hravá dvojka
 
Chcete-li dostát současným trendům, malujte horní skříňky jinou barvou než ty dolní. V tomto případě existuje nespočet atraktivních barevných kombinací – ať už se rozhodnete pro jakoukoli z nich, vždy se držte základního pravidla: dolů patří barvy výrazné, syté a tmavé, zatímco nahoru ty světlé, nebo neutrální. Stejný kontrast můžete vytvořit také mezi kuchyňskou linkou a ostrovem.
 
 
Syté barvy
 
Kuchyňské linky ve výrazných sytých odstínech jsou opravdu nepřehlédnutelné. Strhující podívanou vám zajistí zejména luxusní odstíny, jako je smaragdová, kobaltová nebo zlatožlutá. Počítejte s dominantním působením těchto barev a přizpůsobte mu okolí. Linka v živých barvách potřebuje neutrální prostředí, aby prostor nepůsobil tmavě nebo přeplněně.
 
 
Jemné pastely
 
Užití pastelu je ten nejlepší způsob, jak oživit kuchyňskou linku barvami, aniž by působila příliš dominantně. Výhodou pastelových odstínů je jejich nadčasovost i neutrální vzhled, díky kterému se snadno kombinují s různými barvami, materiály i styly. V kuchyni se nejvíce osvědčily bledé odstíny modré, zelené a žluté.
 
 
Barvy do otevřených regálů
 
Nechcete se pouštět do výmalby kuchyňských skříněk, a přesto potřebujete kuchyň oživit energií barev? Namísto horních skříněk zvolte barevné police, nebo vymalujte vnitřky otevřených skříní a regálů. Toto úsporné řešení rozveselí vaši kuchyň stejně dobře.
 
 
 
Více inspirace najdete na našem facebooku.
 


Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0

Diskuze

Článek Trend současnosti: Výmalba kuchyňských skříněk zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Buďte krásná a zdravá! Veletrh INTERBEAUTY PRAGUE představí to nejlepší z kosmetiky, nehtového designu a zdravého životního stylu., Hyperbydleni.cz

Buďte krásná a zdravá!...

10.10.2018

Holešovické výstaviště ožije na začátku...

Veletrhy - foto, Veletrh zdravého životního stylu BIOSTYL – ECOWORLD 2018, Hyperbydleni.cz

Veletrh zdravého život...

05.10.2018

Letos společně s veletrhem krásy INTERBEAUTY...

Veletrhy - foto, Chcete se dobře vyspat? Jak na to, zjistíte na podzimním veletrhu FOR INTERIOR., Hyperbydleni.cz

Chcete se dobře vyspat...

03.10.2018

Zná to asi každý, když se dobře nevyspíme, není...

Veletrhy - foto, Veletrhy FOR TOYS, FOR BABIES, FOR GAMES: Pobaví děti i rodiče a poradí s vánočními dárky, Hyperbydleni.cz

Veletrhy FOR TOYS, FOR...

27.09.2018

Souběh veletrhů FOR TOYS, FOR BABIES a FOR...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo