Warning: file_put_contents(/data/domains1/vx263000/public/www_root/robots/../layouts/generated/1/block-other-sites-articles.php) [function.file-put-contents]: failed to open stream: Permission denied in /data/domains1/vx263000/public/www_root/robots/load-other-articles.php on line 89

Warning: file_put_contents(/data/domains1/vx263000/public/www_root/robots/../layouts/generated/2/block-other-sites-articles.php) [function.file-put-contents]: failed to open stream: Permission denied in /data/domains1/vx263000/public/www_root/robots/load-other-articles.php on line 89
Dřevěné postele z masivu nabízí nejen nadčasový design, který se neomrzí, Hyperbydleni.cz

Dřevěné postele z masivu nabízí nejen nadčasový design, který se neomrzí

10.7.2018 | Redakce | Ložnice | Komentářů 0 |

Základem každé ložnice je bezesporu postel. Tento fakt si uvědomujeme všichni, přesto je výběr konkrétního modelu poměrně složitou záležitostí. Důvodem je doslova záplava postelí, které se aktuálně na trhu nacházejí. Vyrobeny jsou z různých materiálů, a to konkrétně masivního dřeva, lamina, kovu a mnohdy i tvrzeného skla či jiných méně tradičních komponentů. My se v následujících řádcích zaměříme na postele z masivu. Konkrétně se budeme zabývat jejich hlavními přednostmi. Mimo jiné doporučíme také domácího prodejce, jenž je zároveň i výrobcem, a poukážeme na některé konkrétní variace.

Dřevěné postele z masivu nabízí nejen nadčasový design, který se neomrzí - foto, Hyperbydleni.cz

Postele z masivu stále hrají prim

A nejspíše ještě dlouho budou. Důvodů bychom našli hned několik. My uvádíme dva nejznámější. I vás rozhodně přesvědčí o tom, že se jedná o optimální volbu.

Krása přímo z přírody

Zapomeňte na chladný kov anebo lamino plné různých lepidel a jiných umělých látek! Masiv je jen jeden. Už naši předkové jednoznačně věděli, že dřevo je skvělým materiálem, s nímž se skvěle pracuje, a výsledek je zaručený. Postel z masivu na vás dýchne čistě přírodní elegancí. Vždyť na samotném dřevu je vidět krásná textura, z níž se mnohdy dá odečíst i jeho stáří. Když postel dovezou k vám domů, ložnice se prodchne přirozenou vůní. Vybírat můžete navíc spousty zajímavých barevných provedení, jež budou korespondovat s okolním vybavením.

Vydrží v podstatě navěky

Tak to si pište! Zatímco postele vyrobené z lamina a z kovu postupem času ztrácejí na své pevnosti, postele z masivu nikoliv. Buďte si jistí, že dokážou přečkat bez úhony klidně i několik generací. Důkazem budiž i velká bytelná provedení, jež najdeme v ložnicích našich babiček. Dodnes vypadají perfektně a mohou sloužit svému účelu. Jisti si u moderních modelů můžete být i zdravým spánkem, jelikož se do nich montují prodyšné dřevěné lamelové rošty umožňující matracím dýchat.

Dřevěné postele z masivu nabízí nejen nadčasový design, který se neomrzí, fotka

 

Moderní postele přímo od výrobce

A kde postele nakupovat? Optimálně přímo u samotného výrobce. Tím je česká rodinná společnost Postelia, která svůj sortiment nabízí v internetovém obchodě Spime.cz. Firma působí úspěšně na trhu již od roku 2001. Disponuje také velkou pražskou vzorkovou prodejnou. Vyrábí jak spousty modelů postelí, tak i matrace a lamelové rošty.

3 tipy na moderní postele z masivu

Z pestré nabídky zmiňovaného prodejce vybíráme 3 pozoruhodné modely.

Elegantní manželské dvoulůžko Gabriela

Jestliže se vám líbí elegantní manželské dřevěné postele, pak je Gabriela určena právě pro vás. Vyrábí se z buku o síle 4 cm a je doplněna kováním Hettich s doživotní zárukou. Povrchová úprava je 100% přírodní olejo-vosk od Biofa. Můžete rovněž volit z několika variant barevného provedení oleje.

Dubová postel Ontario

Jestliže hodláte vsadit spíše na dubové dřevo, optimální volbou je postel Ontario vyrobená ze dřeva o síle 3,7 cm. Doplněna je značkovým kováním Hettich a volit lze z mnoha rozměrů a dekorů.

Bílá postel Ibiza

Ladíte ložnici do bílé barvy? Pak by vám neměla uniknout postel Ibiza vyrobená z buku v bílém provedení. O to se postará přírodní olej Biofa Nordic White. Dominantou tohoto modelu je především ohýbané čelo.

Dřevěné postele z masivu nabízí nejen nadčasový design, který se neomrzí, fotkaDiskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0

Diskuze

Článek Dřevěné postele z masivu nabízí nejen nadčasový design, který se neomrzí zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Jaké bude jaro 2019? Uvidíte na veletrhu FOR DECOR & HOME, Hyperbydleni.cz

Jaké bude jaro 2019? U...

15.01.2019

První jarní nádech přinese už v lednu...

Veletrhy - foto, STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY již 10 let s vámi, Hyperbydleni.cz

STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY j...

11.12.2018

Jubilejní ročník v novém: Přinese novinky,...

Veletrhy - foto, Buďte krásná a zdravá! Veletrh INTERBEAUTY PRAGUE představí to nejlepší z kosmetiky, nehtového designu a zdravého životního stylu., Hyperbydleni.cz

Buďte krásná a zdravá!...

10.10.2018

Holešovické výstaviště ožije na začátku...

Veletrhy - foto, Veletrh zdravého životního stylu BIOSTYL – ECOWORLD 2018, Hyperbydleni.cz

Veletrh zdravého život...

05.10.2018

Letos společně s veletrhem krásy INTERBEAUTY...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo