Warning: file_put_contents(/data/domains1/vx263000/public/www_root/robots/../layouts/generated/1/block-other-sites-articles.php) [function.file-put-contents]: failed to open stream: Permission denied in /data/domains1/vx263000/public/www_root/robots/load-other-articles.php on line 89

Warning: file_put_contents(/data/domains1/vx263000/public/www_root/robots/../layouts/generated/2/block-other-sites-articles.php) [function.file-put-contents]: failed to open stream: Permission denied in /data/domains1/vx263000/public/www_root/robots/load-other-articles.php on line 89
10 nápadů, jak dekorovat zeď za postelí , Hyperbydleni.cz

10 nápadů, jak dekorovat zeď za postelí

26.2.2018 | Mgr. Monika Kovačková | Ložnice | Komentářů 0 |

Jednou z nejdůležitějších zón v ložnici, které bychom měli věnovat velkou pozornost, je bezprostřední okolí lůžka. To totiž ovlivňuje nejen styl a atmosféru celé místnosti, ale dokonce i kvalitu našeho spánku a relaxace. Nenechávejte proto zeď za postelí ležet ladem, ale proměňte ji v úchvatné dekorativní dílo, které vás při každém pohledu mile potěší.

10 nápadů, jak dekorovat zeď za postelí  - foto, Hyperbydleni.cz
1. Malování zdi sytou barvou
 
Pro letošek jsou in bohaté a syté barvy plné energie a vášně. Ty se mimořádně dobře hodí na zeď za postelí – místnost nádherně dekorují a zároveň vás nebudou rušit při usínání. Současným hitem jsou barvy inspirované přírodou, zejména plody ovoce – na zdi tak výborně zazáří například vínová, švestková nebo meruňková. Uklidňující atmosféry docílíte osvědčenou levandulovou, nebo můžete dát přednost luxusnější variantě v podobě hluboké modři nebo smaragdové.
 
 
2. Zavěšení vzorovaného koberce
 
Trendy letošního roku fandí nejen výrazným odstínům, ale i odvážnému vzorování. To můžete na zeď za postelí dostat díky moderním tapetám, nebo například prostřednictvím nepřehlédnutelných koberců. Koberec v podobě nástěnné dekorace do místnosti vnese exotickou atmosféru východních zemí a navíc prostor příjemně zateplí a zútulní. Funguje nejen jako tepelný, ale i zvukový izolant, takže tuto okrasu zdi jistě oceníte v případě, že máte hlasité sousedy.
 
 
3. Přidání nástěnné malby
 
Investovat do nadaného malíře, který by stěnu ložnice proměnil v umělecké dílo, se rozhodně vyplatí. Získáte tak originální dekoraci, která dá místnosti osobitý ráz. Výhodou tohoto řešení je skutečnost, že si vyberete malbu přesně šitou na míru svému vkusu i představám. Stěny ložnice tak může krášlit široké spektrum motivů – od graffiti až po barokní andělíčky.
 
 
4. Vytvoření nástěnky
 
S příchodem digitálních technologií zůstávají naše fotografie uložené v počítačích či telefonech, což je velká škoda. Jelikož vždy fotíme příjemné momentky, jsou fotografie přímo nabity pozitivní energií. Vystavte je proto na odiv a nad postelí si vytvořte fotografickou kolekci veselých vzpomínek.
 
 
5. Dekorování á la paravan
 
Paravany se stávají velmi zajímavými prvky moderních interiérů, přičemž v nich nemusí sloužit pouze k oddělování prostoru. Své umístění najdou i v čele postele, kde prázdné místo obohatí o barvy a vzory.
 
 
 
Více inspirace najdete na našem facebooku.

 Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0

Diskuze

Článek 10 nápadů, jak dekorovat zeď za postelí zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY již 10 let s vámi, Hyperbydleni.cz

STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY j...

11.12.2018

Jubilejní ročník v novém: Přinese novinky,...

Veletrhy - foto, Buďte krásná a zdravá! Veletrh INTERBEAUTY PRAGUE představí to nejlepší z kosmetiky, nehtového designu a zdravého životního stylu., Hyperbydleni.cz

Buďte krásná a zdravá!...

10.10.2018

Holešovické výstaviště ožije na začátku...

Veletrhy - foto, Veletrh zdravého životního stylu BIOSTYL – ECOWORLD 2018, Hyperbydleni.cz

Veletrh zdravého život...

05.10.2018

Letos společně s veletrhem krásy INTERBEAUTY...

Veletrhy - foto, Chcete se dobře vyspat? Jak na to, zjistíte na podzimním veletrhu FOR INTERIOR., Hyperbydleni.cz

Chcete se dobře vyspat...

03.10.2018

Zná to asi každý, když se dobře nevyspíme, není...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo