Warning: file_put_contents(/data/domains1/vx263000/public/www_root/robots/../layouts/generated/1/block-other-sites-articles.php) [function.file-put-contents]: failed to open stream: Permission denied in /data/domains1/vx263000/public/www_root/robots/load-other-articles.php on line 89

Warning: file_put_contents(/data/domains1/vx263000/public/www_root/robots/../layouts/generated/2/block-other-sites-articles.php) [function.file-put-contents]: failed to open stream: Permission denied in /data/domains1/vx263000/public/www_root/robots/load-other-articles.php on line 89
Černobílá kombinace se usídlila v moderních ložnicích. Podívejte se, jak ji to sluší!, Hyperbydleni.cz

Černobílá kombinace se usídlila v moderních ložnicích. Podívejte se, jak ji to sluší!

17.2.2018 | Mgr. Monika Kovačková | Ložnice | Komentářů 0 |

Černobílá kombinace představuje klasiku, která se již léta drží na špici mezi TOP trendy. Výrazný kontrast mezi bílou a černou je totiž velmi atraktivní, elegantní i ležérní, a tak se jeho užití nemusíte bát v žádné místnosti interiéru, ložnice nevyjímaje. Bílá barva do ložnice vnese čistotu, klid a punc luxusu, zatímco ta černá ji obohatí i o vášeň a dramatičnost.

Černobílá kombinace se usídlila v moderních ložnicích. Podívejte se, jak ji to sluší! - foto, Hyperbydleni.cz
Tapety využívající bíločerné spojení jsou velmi originální a poutavé. Tím spíše, když černobílou kombinaci, která je velmi působívá a rázná, spojíte s drobným a jemným květinovým vzorkem. Vznikne tak nečekaný mix romantiky i vytříbeného stylu.
 
 
Bíločernou kombinaci si v ložnici mohou dopřát i milovníci veselých barev. Výborně se k ní hodí sluneční žlutá, která převažující eleganci doplní o hřejivost a optimismus.
 
 
Černobílé kombinaci sluší rozmanité vzory, a to jak ty velkolepé, tak ty jemné. Kontrastní barevné dvojici prospějí například minimalistické proužky, které budou slušet zejména textilním doplňkům ložnice.
 
 
Druhou alternativu, která funguje stejně dobře, představuje tučný vzor. Ten sluší jak stěnám, tak dekorativním doplňkům. Ať se jedná o pruhy, geometrické vzory nebo květiny, vždy počítejte s tím, že vzory v nadživotní velikosti působí dominantním dojmem – volte je proto do místností, které nabízejí dostatečný prostor i světlo a které jsou střídmě zařízeny.
 
 
Černá s bílou nemusí být propojeny v jednom prvku, aby ložnice mohla těžit z kouzla tohoto spojení. Zvolit každou z barev můžete i pro samostatnou větší plochu. Například čalouněnému čelu postele velmi sluší černá barva, která jej povyšuje na noblesní dominantu nejen lůžka, ale i celé místnosti. Sněhobílé povlečení s ním pak vytváří atraktivní kontrast.
 
 
 
Více inspirace najdete na našem facebooku.
 


Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0

Diskuze

Článek Černobílá kombinace se usídlila v moderních ložnicích. Podívejte se, jak ji to sluší! zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY již 10 let s vámi, Hyperbydleni.cz

STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY j...

11.12.2018

Jubilejní ročník v novém: Přinese novinky,...

Veletrhy - foto, Buďte krásná a zdravá! Veletrh INTERBEAUTY PRAGUE představí to nejlepší z kosmetiky, nehtového designu a zdravého životního stylu., Hyperbydleni.cz

Buďte krásná a zdravá!...

10.10.2018

Holešovické výstaviště ožije na začátku...

Veletrhy - foto, Veletrh zdravého životního stylu BIOSTYL – ECOWORLD 2018, Hyperbydleni.cz

Veletrh zdravého život...

05.10.2018

Letos společně s veletrhem krásy INTERBEAUTY...

Veletrhy - foto, Chcete se dobře vyspat? Jak na to, zjistíte na podzimním veletrhu FOR INTERIOR., Hyperbydleni.cz

Chcete se dobře vyspat...

03.10.2018

Zná to asi každý, když se dobře nevyspíme, není...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo