Warning: file_put_contents(/data/domains1/vx263000/public/www_root/robots/../layouts/generated/1/block-other-sites-articles.php) [function.file-put-contents]: failed to open stream: Permission denied in /data/domains1/vx263000/public/www_root/robots/load-other-articles.php on line 89

Warning: file_put_contents(/data/domains1/vx263000/public/www_root/robots/../layouts/generated/2/block-other-sites-articles.php) [function.file-put-contents]: failed to open stream: Permission denied in /data/domains1/vx263000/public/www_root/robots/load-other-articles.php on line 89
Módní lůžkoviny, z kterých nebudete chtít vylézt II., Hyperbydleni.cz

Módní lůžkoviny, z kterých nebudete chtít vylézt II.

17.11.2017 | Mgr. Monika Kovačková | Ložnice | Komentářů 0 |

Chcete v zimním období zažívat skutečnou relaxaci, která vás nadopuje nezdolnou energií? Proměňte svou postel na snové lůžko, které budete s oblibou využívat nejen k nočnímu spánku, ale i k dennímu odpočinku. V předchozím článku „Módní lůžkoviny, z kterých nebudete chtít vylézt I.“ jsme se zaměřili na skvostné sametové lůžkoviny a uklidňující pleteniny. Tím však varianty, jak módně dekorovat lůžko, rozhodně nekončí.

Módní lůžkoviny, z kterých nebudete chtít vylézt II. - foto, Hyperbydleni.cz
Prošívané
 
Prošívaný design představuje jednu z nejlepších možností, jak dát ložnici moderní, luxusní a zároveň hřejivý vzhled. Prošívané deky, přikrývky a polštáře, s kterými v ložnicích nemusíte šetřit, ale naopak jejich nadměrné množství použít k módnímu vrstvení, jsou také skvělou volbou, jak ložnici obohatit o zajímavou strukturu, která do místnosti vnese více dynamiky a energie.
 
 
Prošívání, které dokáže i nudný model proměnit ve výraznou dekoraci lůžka, sluší lůžkovinám nejrůznějších odstínů i materiálů. Jako třešnička na dortu prošívanými lůžkovinami dekorovaného lůžka se stane prošívané čalouněné čelo postele, které působí vysoce luxusním dojmem.
 
 
Monochromatické vrstvy
 
Vrstvení lůžkovin je velmi módním řešením, které ložnici zahalí bohémskou a uvolněnou náladou. V současnosti je trendy zejména vrstvení lůžkovin v odstínech jedné barvy, které působí velmi čistým a klidným dojmem. I v tomto případě se nejvíce osvědčily neutrální barvy, tedy zejména odstíny šedé, bílé nebo černé. K monochromatickému vrstvení lůžkovin jsou také jako stvořené temné a syté odstíny modré, které místnosti dodají hloubku.
 
 
Hrajte si s odstíny – ve světlé ložnici užijte jako dekor lůžka tmavé odstíny a obráceně. Rafinovaného vzhledu dosáhnete nejen kombinací různých odstínů jedné barvy, ale také kombinací různých materiálů.
 
 
 
Více inspirace najdete na našem facebooku.
 


Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0


Související odkazy a zdroje informací

Diskuze

Článek Módní lůžkoviny, z kterých nebudete chtít vylézt II. zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Jaké bude jaro 2019? Uvidíte na veletrhu FOR DECOR & HOME, Hyperbydleni.cz

Jaké bude jaro 2019? U...

15.01.2019

První jarní nádech přinese už v lednu...

Veletrhy - foto, STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY již 10 let s vámi, Hyperbydleni.cz

STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY j...

11.12.2018

Jubilejní ročník v novém: Přinese novinky,...

Veletrhy - foto, Buďte krásná a zdravá! Veletrh INTERBEAUTY PRAGUE představí to nejlepší z kosmetiky, nehtového designu a zdravého životního stylu., Hyperbydleni.cz

Buďte krásná a zdravá!...

10.10.2018

Holešovické výstaviště ožije na začátku...

Veletrhy - foto, Veletrh zdravého životního stylu BIOSTYL – ECOWORLD 2018, Hyperbydleni.cz

Veletrh zdravého život...

05.10.2018

Letos společně s veletrhem krásy INTERBEAUTY...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo