Co o vás vypovídá barva vaší ložnice?

23.10.2017 | Mgr. Monika Kovačková | Ložnice | Komentářů 0 |

Barvy, kterými se ve svém interiéru obklopujeme, si nevybíráme nahodile. Naopak – musí dokonale souznít s naší osobností, vkusem i životním stylem. Nejvíce o nás vypovídají barvy panující v nejintimnější části našeho domova – v ložnici.

Co o vás vypovídá barva vaší ložnice? - foto, Hyperbydleni.cz
Šedá
 
Pokud jste si pro svou ložnici vybrali šedou, máte rádi minimalistický design a moderní vzhled. Jste velkými dříči, celý život pracujete tvrdě, a tak v ložnici hledáte hlavně klid a uvolnění.
 
 
Žlutá
 
Majitelé žluté ložnice jsou na jedné straně perfekcionisté, na druhé straně snílci – díky této kombinaci jsou výborní v podnikání. Jsou velmi charismatičtí a ostatní lidé se v jejich společnosti cítí v pohodě. Rádi tráví čas ve společnosti, ale potřebují i dostatek klidu na přemýšlení a snění.
 
 
Oranžová
 
Milovníci oranžové jsou nebojácní dobrodruhové – milují cestování, výzvy, změny a stále vyhledávají nové lidi, místa i zážitky. Umí se radovat ze života, čehož jsou oranžové ložnice dokladem.
 
 
Modrá
 
Modrá signalizuje, že toužíte po míru a harmonii. Jste věrní a stálí, nedáte dopustit na svou rodinu a přátele. Nemáte rádi změny a chaos, a proto je i vaše ložnice dokonale čistá a organizovaná.
 
 
Moka
 
Hnědé odstíny pro svou ložnici volí čestní, spolehliví a sebevědomí lidé. Rádi se obklopujete luxusem a kvalitou. S oblibou vychutnáváte vše, co vám život nabízí. Čas od času vám však prospěje klid a čas strávený v přírodě.
 
 
Černá
 
Majitelé černých ložnic jsou tajemní a sexy stejně jako samotná barva. Pokud i ve vaší ložnici panuje černá, patříte mezi silné a nezávislé osobnosti, pro které je důležitá prestiž a moc. Někdy je váš život příliš ovládán osobními a pracovními vztahy – vytyčte jejich hranice a budete se cítit vyrovnaněji.
 
 
Zelená
 
Uvolňující zelenou volí lidé, kteří si nade vše váží klidu. Takoví lidé žijí pomalým, klidným životem bez větších dramat, jsou trpěliví a pohodoví. Pokud vás sužuje stres, zvolte zelenou i pro svou ložnici a užijte si jejího relaxačního účinku.
 
 
 
Více inspirace najdete na našem facebooku


Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0

Diskuze

Článek Co o vás vypovídá barva vaší ložnice? zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Buďte krásná a zdravá! Veletrh INTERBEAUTY PRAGUE představí to nejlepší z kosmetiky, nehtového designu a zdravého životního stylu., Hyperbydleni.cz

Buďte krásná a zdravá!...

10.10.2018

Holešovické výstaviště ožije na začátku...

Veletrhy - foto, Veletrh zdravého životního stylu BIOSTYL – ECOWORLD 2018, Hyperbydleni.cz

Veletrh zdravého život...

05.10.2018

Letos společně s veletrhem krásy INTERBEAUTY...

Veletrhy - foto, Chcete se dobře vyspat? Jak na to, zjistíte na podzimním veletrhu FOR INTERIOR., Hyperbydleni.cz

Chcete se dobře vyspat...

03.10.2018

Zná to asi každý, když se dobře nevyspíme, není...

Veletrhy - foto, Veletrhy FOR TOYS, FOR BABIES, FOR GAMES: Pobaví děti i rodiče a poradí s vánočními dárky, Hyperbydleni.cz

Veletrhy FOR TOYS, FOR...

27.09.2018

Souběh veletrhů FOR TOYS, FOR BABIES a FOR...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo