Warning: file_put_contents(/data/domains1/vx263000/public/www_root/robots/../layouts/generated/1/block-other-sites-articles.php) [function.file-put-contents]: failed to open stream: Permission denied in /data/domains1/vx263000/public/www_root/robots/load-other-articles.php on line 89

Warning: file_put_contents(/data/domains1/vx263000/public/www_root/robots/../layouts/generated/2/block-other-sites-articles.php) [function.file-put-contents]: failed to open stream: Permission denied in /data/domains1/vx263000/public/www_root/robots/load-other-articles.php on line 89
Designy ložnic v TOP kombinaci zlaté a bílé, Hyperbydleni.cz

Designy ložnic v TOP kombinaci zlaté a bílé

8.10.2017 | Mgr. Monika Kovačková | Ložnice | Komentářů 0 |

Zařizuje svou ložnici a hledáte pro tuto místnost takovou barevnou kombinaci, která je módní, šik a nikdy nevyjde z módy? Vsaďte na velkolepé spojení zlaté a bílé, díky kterému se budete ve své ložnici cítit přímo královsky.

Designy ložnic v TOP kombinaci zlaté a bílé - foto, Hyperbydleni.cz
Zlatá barva je odedávna spojována s luxusem a bohatstvím, a proto se do prostředí ložnic výborně hodí. Její symbolika jde však mnohem dál – tento kovový odstín, který je právem považován za drahocenný a hodnotný, je také symbolem zářícího štěstí, a to i díky tomu, že připomíná jas životadárných slunečních paprsků. Obklopeni zlatem se proto cítí všichni bez ohledu na to, jak je pro ně skutečné bohatství důležité.
 

 

I bílá je díky svému působení jako stvořená do ložnic – jde totiž o symbol svobody, nevinnosti i čistoty, a tak nabíjí silou i novou energií a má citelný relaxační účinek.
 
 
A jak tyto dvě honosné barvy spojit, aby výsledek byl zkrátka dokonalý? Zlatá barva je velmi výrazná a nápaditá a její nadbytek by tak mohl působit rušivě. Vyplatí se proto užít ji spíše v detailech – tak se bude hodit k nejrůznějším interiérovým stylům, a to nejen k zámeckému, ale i minimalistickému či skandinávskému. Zlatá nepopře svou luxusní stránku – nádherně proto vyniká na textilních dekorativních doplňcích z lesklých tkanin nebo v kombinaci se zámeckými vzory. Zlatou barvu si můžete užívat na nejrůznějších detailech – od povlečení přes tapety až po kovové rámy zrcadel či madla komod.
 
 
Naopak bílá barva, která je neutrální, může být v ložnici v převaze. Velmi ji to sluší na lesklých površích, díky kterým získá glamour look. Bílé stěny, podlahy, i nábytek se stanou perfektním pozadím, na kterém zlaté detaily nejlépe vyniknout.
 
 
K zlatobílé kombinaci se pak dobře hodí nejrůznější materiály, přičemž se opět nechte vést jejich luxusním vzhledem. Ložnicím v takové barevné kombinaci sluší přírodní dřevo, leštěný kámen i lesklý kov. Vhodným doplňkem jsou také zrcadlové povrchy, které se postarají o rozptyl všudypřítomného jasu.
 
 
 
Více inspirace najdete na našem facebooku.

 Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0

Diskuze

Článek Designy ložnic v TOP kombinaci zlaté a bílé zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Jaké bude jaro 2019? Uvidíte na veletrhu FOR DECOR & HOME, Hyperbydleni.cz

Jaké bude jaro 2019? U...

15.01.2019

První jarní nádech přinese už v lednu...

Veletrhy - foto, STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY již 10 let s vámi, Hyperbydleni.cz

STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY j...

11.12.2018

Jubilejní ročník v novém: Přinese novinky,...

Veletrhy - foto, Buďte krásná a zdravá! Veletrh INTERBEAUTY PRAGUE představí to nejlepší z kosmetiky, nehtového designu a zdravého životního stylu., Hyperbydleni.cz

Buďte krásná a zdravá!...

10.10.2018

Holešovické výstaviště ožije na začátku...

Veletrhy - foto, Veletrh zdravého životního stylu BIOSTYL – ECOWORLD 2018, Hyperbydleni.cz

Veletrh zdravého život...

05.10.2018

Letos společně s veletrhem krásy INTERBEAUTY...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo