Warning: file_put_contents(/data/domains1/vx263000/public/www_root/robots/../layouts/generated/1/block-other-sites-articles.php) [function.file-put-contents]: failed to open stream: Permission denied in /data/domains1/vx263000/public/www_root/robots/load-other-articles.php on line 89

Warning: file_put_contents(/data/domains1/vx263000/public/www_root/robots/../layouts/generated/2/block-other-sites-articles.php) [function.file-put-contents]: failed to open stream: Permission denied in /data/domains1/vx263000/public/www_root/robots/load-other-articles.php on line 89
Luxusní ložnice zdobené zvířecími vzory, Hyperbydleni.cz

Luxusní ložnice zdobené zvířecími vzory

7.10.2017 | Mgr. Monika Kovačková | Ložnice | Komentářů 0 |

Zvířecí vzory jsou velmi odvážné, vzrušují a kreativní. Jsou skutečně nápadité, a tak na sebe právem strhávají veškerou pozornost. Navzdory svému dramatickému efektu se výborně hodí do klidného prostředí ložnic, které zahalí puncem luxusu a vytříbeného vkusu. Pro dokonalý výsledek je však třeba dodržovat několik pravidel.

Luxusní ložnice zdobené zvířecími vzory - foto, Hyperbydleni.cz
Zvířecí vzory jsou velmi podmanivé, a tak vás mohou okouzlit natolik, že budete mít tendenci je kombinovat. Některé se zvířecích vzorů jsou sice vhodné pro kombinaci (například černobílá zebra), v ložnici, ve které by měla panovat poklidná nálada, se však toto řešení nedoporučuje. V tomto ohledu se vyplatí být konzervativní a zvolit jeden zvířecí vzor na jeden dominantní prvek – například jednu ze stěn, taburetku či koberec.
 

 

Ačkoli zvířecí vzor může snadno nést jakýkoli materiál, je vhodné dát přednost takovým materiálům, které se nejvíce blíží přírodní podobě. Zvířecí vzory proto nejlépe vyniknout na tkaninách, které v sobě nesou měkkost a hřejivost, které jsou těmto vzorům blízké. Kromě povlečení, přehozů, potahů na polštářky a umělých kožešin namísto koberců zvířecí vzory nádherně vyniknout také na čalouněném nábytku. Jako potahová látka se v tomto směru velmi osvědčil umělý semiš, který je cenově dostupný a navíc vypadá honosně.
 
 
Ať už zvolíte odvážný zvířecí potisk pro jakýkoli interiérový prvek, zajistěte, aby jeho okolí bylo jednobarevné – to umožní vzoru dokonale vyniknout a vystoupit z prostoru. V tomto ohledu se nejvíce osvědčila bílá, nebo naopak černá barva, které jsou samy o sobě dost výrazné a s mnohými zvířecími vzory vytváří zajímavý kontrast.
 
 
Zvířecí vzory jsou nádherné tak, jak je příroda sama vykreslila. Velmi originálně a poutavě však vypadají také vzory v netradičních odstínech. Za vyzkoušení určitě stojí kovové odstíny, které hází odlesky a které opět velmi dobře vyniknou v doprovodu bílé, či černé.
 
 
 
Více inspirace najdete na našem facebooku.

 Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0

Diskuze

Článek Luxusní ložnice zdobené zvířecími vzory zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Jaké bude jaro 2019? Uvidíte na veletrhu FOR DECOR & HOME, Hyperbydleni.cz

Jaké bude jaro 2019? U...

15.01.2019

První jarní nádech přinese už v lednu...

Veletrhy - foto, STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY již 10 let s vámi, Hyperbydleni.cz

STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY j...

11.12.2018

Jubilejní ročník v novém: Přinese novinky,...

Veletrhy - foto, Buďte krásná a zdravá! Veletrh INTERBEAUTY PRAGUE představí to nejlepší z kosmetiky, nehtového designu a zdravého životního stylu., Hyperbydleni.cz

Buďte krásná a zdravá!...

10.10.2018

Holešovické výstaviště ožije na začátku...

Veletrhy - foto, Veletrh zdravého životního stylu BIOSTYL – ECOWORLD 2018, Hyperbydleni.cz

Veletrh zdravého život...

05.10.2018

Letos společně s veletrhem krásy INTERBEAUTY...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo