Ložnice provoněná dřevem

30.11.2011 | (hh) | Ložnice | Komentářů 0 |

Zrovna dnes se mě známá ptala, zda nevím, kde sehnat postel, na které se dá spát a kde se člověk ráno nevzbudí s pocitem, jako když ho někdo ztloukl, či není přiotráven výpary z různých lepidel a povrchových úprav, které se zpravidla v nábytku drží minimálně několik měsíců. A mě se právě v tom okamžiku napadlo doporučit jí výrobky společnosti UNIS-N, spol. s r.o., vyrábějící nábytek z poctivého masivního dřeva. Takže mé doporučení znělo, aby se určitě podívala na jejich internetové stránky, kde lze najít z široké nabídky nábytku. Postel patří do ložnice a my se na nabídku ložnic nyní společně podíváme…

Ložnice provoněná dřevem - foto, Hyperbydleni.cz

 

Stylový nábytek z masivu představuje komfort spojený s krásou přírodního a originálního vzhledu. Když si pořídíte nábytek z masivního dřeva a přinesete si ho domů, rozprostře se po vašem pokoji nenapodobitelná vůně dřeva a pryskyřice. Dřevo vydrží vonět dlouho a tak bude přinášet do vašeho domova harmonii přírody.

 

Ložnice provoněná dřevem, fotka
Ložnice provoněná dřevem, fotka

 

Postel by měla sloužit k odpočinku a spaní a měla by být jedním z nejdůležitějších kusů nábytku – měla by být pohodlná a kvalitní pro zdravý spánek. O postel, na které se budete celou noc převracet, nejspíš nikdo nestojí. A usínat s pocitem, že kolem vás je cítit lepidlo či mořidlo z nábytku, způsobí spíše „divoké sny Maxipsa Fíka“ než klidný odpočinek. Postel by měla být prostorná, bytelná a pohodlná. Pokud si správně vyberete, pak v případě celodřevěného masivu máte ještě na doplnění vůni dřeva a pryskyřice, která vás inspiruje k zajímavým snům…

 

Ložnice provoněná dřevem, fotka
Ložnice provoněná dřevem, fotka
Ložnice provoněná dřevem, fotka

 

Poslední dobou je také současným trendem zařídit si ložnici ve stylu Feng shui. Ložnice je významná tak, jako mozek pro lidský organismus. Aby ložnicí proudila pozitivní energie, musí být ložnice větraná, osvětlená denním světlem s převládajícími jemnými a uklidňujícími barvami. Feng shui (nebo také Feng šuej) je tradiční učení pocházející z Číny. Jeho cílem je využít energie prostoru a osob k vytvoření harmonického prostředí. Neživé předměty (např. nábytek) mají stejně jako lidé svou energii a je na každém, jak s ní naloží. Feng shui napomáhá tyto energie správným prolínáním využívat v náš prospěch. Uplatnění nachází při budování, rekonstrukcí a úpravách objektů, kanceláří, domů, bytů a jiných prostor, kde se chce člověk cítit co nejlépe, odpočinout si nebo dosáhnout dobrých výsledků.

 

Ložnice provoněná dřevem, fotka
Ložnice provoněná dřevem, fotka

 

Dřevěné postele z masivu jsou skvělou volbou pro jakoukoliv ložnici. Všechny nabízené dřevěné postele z masivu jsou vyráběny z výběrového dřeva vysoké kvality. Firma pro výrobu používá dřevo smrkové, borové a dubové. Výrobky mají dlouhodobou životnost a pro své klienty firma vyrábí postele také na míru – včetně postelí patrových, dětských či speciálních postelí pro seniory. Postele jsou opatřeny rošty a zákazník si může vybrat matrace podle svého přání. Společnost UNIS-N však doporučuje také přírodní matrace.

 

Ložnice provoněná dřevem, fotka
Ložnice provoněná dřevem, fotka

 

Kde je postel, patří i zpravidla skříň. V případě nábytku UNIS-N se jedná o dřevěné šatníky z masivu s typickou přírodní texturou a vůní lesa. Proč nemít ve své ložnici stylovou šatní skříň? Skříně jsou celodřevěné dvoudveřové, třídveřové nebo kombinované skříně se zásuvkami včetně nástavců na skříně. Sortiment ložnice doplňují dřevěné noční stolky. Noční stolek není jen dekorativní kus nábytku pro odložení vašich cenností na noc, ale i stylový doplněk vaší ložnice. Originalita a styl nočního stolku skvěle dokreslí útulnou atmosféru pro ničím nerušený spánek. Dopřejte si ho v nábytku provoněném dřevem a pryskyřicí, usínejte tak, abyste se ráno vzbudili s dobrým pocitem.

(hh)Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 1


Související odkazy a zdroje informací

Diskuze

Článek Ložnice provoněná dřevem zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyInzerce

Celkem : 23349 inzerátů

Další inzeráty » Vložit inzerát

veletrhy

Veletrhy - foto, Největší událost léta v Chocni JACHTAFEST 2018 – tři dny zábavy pro celou rodinu, Hyperbydleni.cz

Největší událost léta ...

17.05.2018

Poslední možnost zakoupit si vstupenky v první...

Veletrhy - foto, Wannado Festival opět rozhýbe děti i dospěláky!, Hyperbydleni.cz

Wannado Festival opět ...

17.05.2018

Nafukovací překážková dráha, laserová biatlonová...

Veletrhy - foto, Sportovní Čáry u arény s čarodějnickou poutí, Hyperbydleni.cz

Sportovní Čáry u arény...

18.04.2018

Tradičně poslední dubnový den, který letos...

Veletrhy - foto, V dubnu vyrazte za nákupy i zábavou na letňanské veletrhy FOR FAMILY, Hyperbydleni.cz

V dubnu vyrazte za nák...

10.04.2018

V PVA EXPO PRAHA v Letňanech se bude od 12. –...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo