Warning: file_put_contents(/data/domains1/vx263000/public/www_root/robots/../layouts/generated/1/block-other-sites-articles.php) [function.file-put-contents]: failed to open stream: Permission denied in /data/domains1/vx263000/public/www_root/robots/load-other-articles.php on line 89

Warning: file_put_contents(/data/domains1/vx263000/public/www_root/robots/../layouts/generated/2/block-other-sites-articles.php) [function.file-put-contents]: failed to open stream: Permission denied in /data/domains1/vx263000/public/www_root/robots/load-other-articles.php on line 89
Tradiční bílé kuchyně v elegantním podání!, Hyperbydleni.cz

Tradiční bílé kuchyně v elegantním podání!

12.1.2019 | redakce | Kuchyně | Komentářů 0 |

Myslíte si, že vás na tradičních bílých kuchyních nemůže nic překvapit? Ve skutečnosti stačí malá změna a z okoukaných kuchyňských linek se stane strhující podívaná. Seznamte se s tipy, jak svou bílou kuchyň prezentovat tím nejstylovějším způsobem!

Tradiční bílé kuchyně v elegantním podání! - foto, Hyperbydleni.cz

Neutrální a nadčasovou bílou můžete zaplavit prostředí kuchyně od podlahy až ke stropu. Postarejte se však o zpestření designu, které bude lahodit oku. S bílou skvěle kontrastuje černá, které to sluší na kovových doplňcích, jako jsou jídelní a barové židle nebo lampy. Chlad bílé potlačí hřejivé dřevo v přirozené podobě. A o pořádnou dávku energie se v bílých prostorech postará zeleň - v kuchyni se může jednat o bylinky.

Tradiční bílé kuchyně v elegantním podání!, fotka

 

Bílé dlaždice jsou velmi trendy. Chcete-li aby zazářily jako naprostý designový skvost, olemujte je tmavým spárováním. Dramatického efektu dosáhnete pomocí černého spárování, o eleganci se postará spárování šedé.

Tradiční bílé kuchyně v elegantním podání!, fotka

 

Do bílého konceptu kuchyně se skvěle hodí akcenty v odstínech šedé. Ty zde můžete užít například v podobě výmalby nebo přírodních materiálů. Do prostředí kuchyně výborně sedí například beton pro průmyslovou atmosféru, nebo mramor, který místnost zahalí do luxusu.

Tradiční bílé kuchyně v elegantním podání!, fotka

 

K bílé kuchyni, která působí až nebeským dojmem, se perfektně hodí surové kovy. Letošní rok bude patřit mosazi, proto ji zde přivítejte nejen v podobě vodovodní baterie, ale i praktických závěsných konstrukcí a košů či dekorativních doplňků.

Tradiční bílé kuchyně v elegantním podání!, fotka

 

Bílé kuchyně jsou otevřené volbě jakéhokoli interiérového stylu. Výborně k nim sedne zejména útulný a svébytný styl rustikální, který vykouzlíte například pomocí bílé cihlové stěny a dřevěného nábytku neopracovaného vzhledu.

Tradiční bílé kuchyně v elegantním podání!, fotka

 

Z moderních kuchyní v předchozích letech téměř vymizely horní kuchyňské skříňky, které ustoupily policím. Letos se však vrací ve své maxi podobě a zabírají celý prostor až ke stropu. Aby však nepůsobily tíživě, jde většinou o prosklené modely v opěvované bílé.

Tradiční bílé kuchyně v elegantním podání!, fotka

 

Více inspirace najdete na našem facebooku.

 

 Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0

Diskuze

Článek Tradiční bílé kuchyně v elegantním podání! zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY již 10 let s vámi, Hyperbydleni.cz

STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY j...

11.12.2018

Jubilejní ročník v novém: Přinese novinky,...

Veletrhy - foto, Buďte krásná a zdravá! Veletrh INTERBEAUTY PRAGUE představí to nejlepší z kosmetiky, nehtového designu a zdravého životního stylu., Hyperbydleni.cz

Buďte krásná a zdravá!...

10.10.2018

Holešovické výstaviště ožije na začátku...

Veletrhy - foto, Veletrh zdravého životního stylu BIOSTYL – ECOWORLD 2018, Hyperbydleni.cz

Veletrh zdravého život...

05.10.2018

Letos společně s veletrhem krásy INTERBEAUTY...

Veletrhy - foto, Chcete se dobře vyspat? Jak na to, zjistíte na podzimním veletrhu FOR INTERIOR., Hyperbydleni.cz

Chcete se dobře vyspat...

03.10.2018

Zná to asi každý, když se dobře nevyspíme, není...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo